Surnud tilgad või postisaadetised?

The best sales method?

  • Dead drops are convenient and safe for the seller

  • Dead drops are convenient and safe for the buyer

  • Postal delivery are convenient and safe for the seller

  • Postal delivery are convenient and safe for the buyer


Results are only viewable after voting.

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Aga kui teil on mets lähedal, inimestele, kes elavad maapiirkondades, mis näeb välja täiuslik, väga lihtne leida kohti, et varjata narkootikume, ei ole palju tööd.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Mul ei ole palju võimalusi, minu asukohas ei ole turgu sellele, mida ma tahan toota. Seega, kui ma tahan sellest raha teenida, pean ma seda W.W. müüma, mida ma ilmselt ei saa surnuks lasta, seega, postiteenus minema.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Kuulake mind nüüd tähelepanelikult, kui teil ei ole organiseeritud ja professionaalset meeskonda, ei saa te isegi unistada ravimite rahvusvahelisest tarnimisest.
 
View previous replies…

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Hmm, kas te saaksite seda palun täpsustada ja vabandust minu teadmatuse pärast, sest ma olen selles valdkonnas uus.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Olen valmis aitama algajaid nii palju kui võimalik, kõigepealt lähtun sellest, et teil ei ole organiseeritud meeskonda. Kui teil on kogus, mida soovite müüa, kasutage dropoff, kui te elate rahvarohkes linnas dropoff on lihtsam, saate müüa vähemalt 3-4 grammi inimese kohta, kuid kui olete maal, peate müüma hulgi, sest olete ostjast kaugel ja ostja peab teadma, et see on seda väärt. kui teil on midagi muud meeles, võin alati vastata.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Kui te ikka veel postiteenuste kasutamisele rõhute, siis peate kas tundma kedagi, kes töötab, või töötama (aga kui te ka ravimeid toodate, siis ei ole sellel palju mõtet, sest see võrdub lisaaja ja -tööjõuga). millises riigis te muide elate, iga riigi süsteem on natuke sarnane, aga mitte kõik ühesugused.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Tänan teid lahke vastuse eest! Jah, ma töötan üksi.
Ma elan üsna kaugel maal. Vabandan, et ei saa jagada, millises riigis täpselt, kuna olen üldiselt väga ettevaatlik anonüümsuse suhtes.

Kuidas ma sellisel juhul oma asukohast lahtiselt müüksin? Riigipiiri fiskaalsus on minu riigis üsna range tsiviiltranspordi, nagu näiteks bussid, autod, jalgrattad ja rongid, suhtes.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Üks asi, mida ma tänu teie sõnumile märkasin, on minu puudulik seos turustajatega... Näete, minu riigis on väga vähe aktiivseid Tor/I2P/etc kasutajaid, kes on uimastikauplejad/kingipidajad/jaotajad. On üsna raske luua selliseid ühendusi, mistõttu mul tekkis idee saata W.W.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Jah, ma saan aru, mida te mõtlete. Ma ei saa midagi kindlat öelda, sest te ei jaga oma riiki. siis peate kasutama oma loovust. lõpuks, näiteks kui te kannate riigi piires narkootikume, ei kujuta see endast suurt probleemi, võite isegi youtube'i videodest midagi endale leida, näiteks veepudelisse peita. stay Safe My FreshMeat.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Tahaksin ka öelda, et dropoff'e kasutatakse juba praegu enamasti rahvusvaheliste narkootikumide vedude puhul (piiri ületavad autod, allveelaevad ookeanis, purjekad jne), kuid ka siin oleks kasulik, kui meeskond oleks olemas(vabatahtlik).
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
poisid, unustage postitus i teil ei ole complitely professionaalne riik mules.
surnud tilgad oma kunsti võite kaevata 60 kg mefedrooni metsas ja ei saanud kunagi kinni, ma arvan, et fedex ei lase teil sama teha.
ka minu riigis dillers on praktiseerivad, või parem öelda juba kaasata taksojuhi tarne)))
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Müüjatele, kes tarnivad ülemaailmselt
Tavaliselt kasutame posti
Ei saa eitada, et on olemas teatud kontrollimatuid tegureid
Kuid me minimeerime selle riski
Vajame oma klientidelt kõige turvalisemat tarneaadressi
Kuna meil on ülemaailmne saatmise kogemus
Me varjame ka lasti
Näiteks kui kaup on tolli poolt kinni peetud või kaotatud transiidi käigus (me räägime kliendiga läbi), väljastame need üldiselt uuesti kliendile, et minimeerida kliendi kaotust.
Müüjatele (Dead drops)
Kuigi need on vanimad spionaažimeetodid
Seda meetodit saab kasutada ainult kohalikus riigis, seda ei saa kasutada rahvusvaheliselt ja sellel on teatud piirangud. Seda saab kasutada ainult väikeses piirkonnas.
Kui te olete müüja Saksamaal, ei saa te kasutada Dead drops'i, et müüa teistesse riikidesse, näiteks Ameerika Ühendriikidesse.
Kaupade tollivormistus ei ole üksikisikutele võimalik.
 
Top