DIY Pill-Mix

delveree

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Valmistatud diy-käsipressiga.
 

aryljones215

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
yo fam mul on diy handpress, millega ma vajan abi . kas te suudate aidata?
 

Unreacted Freebase

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Teie postituse põhjal tundub, et vajate suuremat tihendusjõudu. Veenduge, et teie masin suudab tekitada vajaliku jõu või/ja et te täidate matriitsiaugu vastavalt vajadusele.
Vooluprobleemid panevad teid pead kratsima, sest te arvate, et teie rõhk on otsas, kui tegelikult ei ole piisavalt pulbrit, et teha täis kõva tablett.
Kui te ei tunne tableti vajutamisel mingit vastupanu, siis ei teki piisavalt tihendust, et luua kõva ja läikiv tablett.
Raua, nagu crystal mdma, lisamine muudab tabletisegu tihedamaks, nii et see tihendab kõvemini ja läikivamalt. Metallist värvilisandid aitavad samuti luua kõvema ja läikivama tableti kui tavaline valge segu.
 

ModusVivendi

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Tere,

millist värvainet ma saan kasutada? See peab olema vees lahustumatu. Mul on raske midagi internetist leida. Nägin, et klorofüll võiks olla see, mida ma otsin. Palun andke mulle abi.

Tänan juba ette.

Tervitused
 
Last edited:

Unreacted Freebase

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Tehke uuringuid pigmentide/värvainete/lakkide ja mikroklaaside kohta. Kui olete leidnud sobiva tüübi, saate hõlpsasti hankida ja osta Alibabast või leida väiksema kohaliku tarnija.
 

Jacka

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Mul on tdp-0 masin pillide valmistamiseks, kuid mitte abiaineid nagu kolloidne räni, magneesiumstearaat, mikrokristaalliintselluloos ja di-kaltsiumfosfaat, neid on minu riigis raske saada.
Olen näinud, et tärklisel ja talkil on palju abiainete funktsioone, millises proportsioonis võiksin kasutada tärklist ja talki, et asendada enamikku juba mainitud abiaineid, et valmistada 200mg või 250mg tablette?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Tärklis ja talk, need ei sobi sideaineks. Alles hiljuti nägin teemat efedriintablettide kohta, mille sideaine on povidoon. Äkki on see teie riigis saadaval? On ka võimalusi teha tablette ilma sideaineta, aga see ei ole võimalik kõigi ainete puhul, vaja on kontrollitud kristalliseerumist teatud suurusega kristallide jaoks.
 
Last edited by a moderator:
Top