DMT ja muud trüptamiini sünteesi küsimused....lehe abi...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Okei, mul on kaks n,n-DMT sünteesi ja ligikaudne idee ka DETi sünteesi kohta.
Mul on paar küsimust, millele ma tõesti vajan vastust. Ma ei kavatse loetleda samme ega midagi, vaid lihtsalt üldist põhiolemust sellest, mis neis toimub või kuidas nad erinevad ja miks see mind segadusse ajab.
Ma olen teinud MHRB ekstraheerimist - mitu korda varem ja see on see, mis pani mind huvituma orgaanilisest keemiast kui hobist.
Ma olen teadlik kahest sünteesi muutmisest trüptamiini freebase'ks n,n-DMT-ks ja potentsiaalselt DET-ks, vaid kerge tweakiga.
Okei, nii et ma nimetan kahte erinevat meetodit hamiltoni hullu kolme silmaga balakava mehe sünteesiks või Redditi sünteesiks.
Ma olen näinud mõlemaid linke sellel foorumil, nii et ma ei tule midagi uut välja, kuid ma olen mures Hamiltoni hullu kuti marsruudi pärast, kuna kuulsin mummi, et ta ütleb, et nad tegelikult tegid midagi muud kui süntees, mida ta annab, kuid ausalt öeldes tundub mulle hea - asi, mida ma tõesti ei mõista, on see, et Hamiltoni video lõpus ütleb ta - "pärast rxn segu on istunud lõpule, kasutate PH manipuleerimist anagolous, kui teete seda taimsetest ainetest.
Nii et kuna ta kasutab STABi, mis on tehtud kohapeal vahetult enne rxn-i käivitamist, tavalise NaBH4 asemel, siis on see juba happeline, ma kujutan ette (kuna STABi valmistamiseks kasutatakse jäääädikhapet), kuid kui mitte - kas ma kasutan sõna otseses mõttes täpselt samu asju hapete ja leeliste jaoks, mida kasutataks MHRB ekstraheerimisel (5% valge äädikas + NaOH)?
Teiseks, ma eeldan, et te ei ekstraheeriks seda naftat, kuna see on madala kvaliteediga naftatoode, erinevalt millestki nagu kloroform või DCM? Mul on ka juurdepääs dietüüleetrile, kuid ma ei ole kindel, kas see on õige polaarsusega. Oh jah, veel üks küsimus selle sünteesi kohta on, miks nad peavad kasutama PH-ga manipuleerimist, et "ekstraheerida" DMT-d sellest RM-st, kuid nad ei ütle, et seda tuleb teha teises sünteesis? - tundub, et see süntees teeb x'staliseerimise lihtsamaks kui teine süntees.
Ma olen DEFINITIIVselt kuulnud, et inimesed kristalliseerisid keeva heksaani, nagu on mainitud teises sünteesis, mille ma leidsin.

Okei, nii et selle kohta - jah, ma tean, et see tuli Redditist ja ei ole parim allikas - ütlen, et nagu enamik Redditi asju on realistlikud ja tõenäoliselt töötavad, mis kui te süvenete sellesse teemasse, siis mõned asjad tunduvad olevat kirjutatud inimeste poolt, kes tegelikult mõistavad teemat ja teised lihtsalt kirjutavad jama. See siin tundub okei ja ei erine nii väga esimesest, see kõik peab toimuma <= 0 kraadi c juures - sama nagu teine.
Samuti kasutatakse palju samu reaktiive; triptamiin, formaldehüüd ja naatriumborohüdriid on kolm standardmolekuli, mida iv näinud inimesi kasutavat tertsiaarsete triptamiinide valmistamiseks.
Erinevus on selles, et ma eeldan, et NaBH4 ei ole nii "tugev" redutseerija kui STAB, sest te peate tegema kaks eraldi redutseerimist, lisades rohkem boro, et viia see NMT-st DMT-ks teises sünteesis. Samuti ei kasuta ta PH-ga manipuleerimist, et püüda seda kristalliseerida, vaid puhastab selle kõigepealt õliks ja seejärel kristalliseerib ta / ta keevast heksaanist.
Ma arvan, et inimestel on raske sõna sekka öelda, kui nad ei ole näinud kumbagi sünteesi, nii et siin on link Hamiltoni kohta (ma läksin pootube'i seadistustesse ja aeglustasin seda poole kiirusele, ma usun) Hamiltoni viis.
Siis on vaja link teise süntesaatoriga, mis on siin: Mr Reddit's Way.
Ma tõesti loodan, et te saate mind aidata, kui aus olla, sest ma olen natuke segaduses....
Oh ja veel - iv näinud, et kui asendada formaldehüüdi atseetaldehüüdiga, siis sisuliselt moodustub DET... kuigi ma olen üsna kindel, et ta kirjutas lihtsalt, et selleks kasutatakse NaBH4 - ta kasutab ka lihtsalt NaBH4 tema 5-meo-DMT sünteesiks samuti, mis paneb mind arvama, et see on tema eelistatud keemia, mida kasutada STAB-i asemel, aga siis jälle ütleb hull keemik, et stab on parem karbonüülide jaoks.
Mul ei ole trüptamiini puudu KÕIK, nähes, et olete üsna sunnitud ostma en-mass Hiinast - või dekarboreerima seda ise trüptofaanist, kuid see on kohutav rxn teha ja seda on parem juhtida inertses atmosfääris või vaakumis, et alandada keemistemperatuur. Igatahes ma loobusin sellest projektist - see ei ole ideaalne esimene rxn lõpetamiseks!
Mis mulle teise RXN-meetodi puhul meeldib, on see, et see ei kasuta ära minu väga piiratud DCE ja jäääädikhappe varusid. Ilmselt on trüptamiin molekulidena üsna raske ja seetõttu tähendab see, et te kasutate lõpuks rohkem lahusteid ja happeid - või ma arvan, et ma peaksin ütlema, et see kasutab raskemini kättesaadavaid lahusteid ja happeid kui teine meetod.
Ma arvan, et kavatsen ausalt öeldes kõigepealt proovida teist meetodit. Ma võin ehk teha reisi tagasi rhodiumile ja vaadata, mida sünteesid seal ütlevad, kuna iv ei ole seal mõnda aega kontrollinud - kindlasti mitte pärast seda, kui iv oli trüptamiini.

Kui keegi on võimeline selgitama sõna otseses mõttes KÕIK neid küsimusi, oleksin uskumatult tänulik. Ma ootan homme, et saaksin maksta, et saaksin osta rohkem veevaba metanooli ja tõenäoliselt osta kuiva jääd (mul on palju atsetooni), mis peaks hoidma seda kenasti ja külmana.

Minu jaoks on lihtsalt loogiline, et te muudaksite PH-d, et manipuleerida tootega, puhastada seda veidi ja lasta sellel x'staliseerida. Siis re-x....ja ilmselt re-x uuesti, arvestades, et ma tõenäoliselt teen kas nahaaluseid süstid või kui ma saan tilgutusmasina / ravimiinfusioonimasinat, saan ma sõita lainetega ja uurida DMT-maastikku veidi paremini ja võib-olla olla võimeline mäletama veidi rohkem.....

Samuti tean, et selles postituses on palju - kui te olete seda RXN-i isiklikult läbi viinud, kas te võiksite võimalusel kaasa rääkida ja mulle teada anda, millise meetodiga te seda tegite? Ma ei otsi siin raha lehma lüpsmist - see on sõna otseses mõttes minu õppimiseks, samuti võib-olla minu isiklikuks kasutamiseks. Ma kuulsin eile hamiltoni podcastis, et Hispaanias on üks firma, kes testib orgaanilise aine alkaloidide sisaldust, samuti teeb GCMS-i mis tahes proovi, mille sa saadad.... päris põnev asi - ilmselt jääb minu eelarvest KÕRVALIKULT välja, aga eks me näe!
See on naljakas, kuidas trüptamiin lõhnab nagu DMT. See mingi plastiku tüüpi lõhn - ma ei taha küll näha, kas see maitseb sissehingamisel samamoodi!!!
Tõsisemalt - kuigi ma ei pruugi seda professionaalselt testida, teen TLC, et veenduda, et RXN on täielik - probleem on minu klaasplaadid on MASSIV. Kas ma võiksin saada klaasilõikuri ja lõigata silikooniga pihustatud plaadid 20cmx10cm-st 10cmx5cm-ni. Siis oleks mul 5 palju väiksemat plaati, mis tegelikult mahuvad minu enda keeduklaasi, selle asemel, et osta tohutu keeduklaas, et teha mingit TLC-d...
Samuti; vaadates hamiltons 5-meo-DMT sünteesi, mida ta teeb Mehhikos; märkasin, et ta kasutas samal põhjusel paberi TLC-d ja tema paberitükid on umbes sama suured, kui ma lööksin ja lööksin klaasi ära. Ma lihtsalt imestan, kuidas ta saab ära kasutada paberit TLC jaoks, kui kõik teised, kellega ma olen rääkinud, ütlevad, et te peaksite kasutama silikooniga pihustatud klaasplaate - ma lihtsalt ei vaadanud suurust! Mul on must valgus nimetatud kasutamiseks, kuid kui ma saan ära kasutada mingit paberi TLC-d, siis on see lihtsam.
Tänud ette - sorry see postitus on natuke on hajutatud kaos!
Loodan, et saate aidata vähemalt midagi!
RR
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Vabandust, veel üks asi, mul on kuradi palju kraami (trüptamiin), mida oli rahaliselt mõistlik osta - nähes, et enamik kohti, mis müüvad vähem, olid sarnase hinnaga.
Ma olen ka innukas fotograaf / kinematograaf ja seetõttu, kui ma saan sünteesi õigesti, olen rohkem kui õnnelik, et teen DMT ja ka DET-sünteesi videod, kui see aitaks inimesi tulevikus.
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
"Härra Reddit", on ta, Norolinda. Lihtsalt tehke seda täpselt nii, nagu ta tegi, ja teil õnnestub. Võib-olla saate ootama lühemat aega lisamise vahel, korrake kohe, kui temperatuur langeb piisavalt. Ma ei tea, kui madal on piisavalt madal. 0C või veidi alla selle peaks olema ok, võid proovida -5C või -10C ja teatada oma saagist. Võid teha ka 6 või 8 lisamist 4 asemel, aga väiksemate kogustega, seega sama kogusumma, aga rohkemates osades. Aga isegi kui sa midagi ei muuda, on see ok protseduur.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ah see on vinge! Lõpuks ometi keegi, kes on sünteetikat tegelikult omal käel teinud!
Mul on kas raske leida konkreetset infot, sest see on viis, millega nad teenivad oma elatist ja nii TÄIELIKULT VÕIMALIKULT keemia vaimus, istuvad oma teadmistel ja jagavad neid ainult raha eest või kui sa neid TÕELIKULT tunned.
Kas ma võin küsida, kust inimesed üldiselt oma sünteesid leiavad , sest häbiväärselt tuleb tavaliselt (kui see ei ole kuskil sellel veebilehel) YouTube, patendid või lihtsalt google otsingud ja seal ringi tatsamine.... tavaliselt ilma suurema eduta. Oh või Reddit! Ma püüan vaadata, kas mitu inimest kasutavad sama meetodit (YouTube'is näiteks ma veendun, et mitu inimest teevad sama asja - näiteks hiljuti pidin tegema naatriumetüülsulfaati ja seal oli suurepärane video, aga ma pidin lihtsalt kolmekordselt kontrollima, et mitu inimest kasutavad seda.
Cool, okei, ma töötan välja oma kogused (g-s) nimetatud DMT-sünteesi ja hakkan tööle... ma pean asendama veevanni mantliga (see on üks PTFE-ga kaitstud temp-sondiga) ja rotovapi destilleerimisega - tõenäoliselt nii suure vaakumi all, kui ma saan koguda aspiratsiooniseadmest, mille ma peagi ostan. Oh ja kuivjää ja heksaan - ma loodan, et heksaani on siin suhteliselt lihtne osta.
Ma eeldan, et see on okei ainult rohkem tööd? Ma mõtlen, ma arvan, et ma võiksin teha veevanni, kuid see oleks lihtsalt pott vett pliidil lol see vastus on liiga pikk sorry! Ma teatan oma tulemustest, kahtlemata ma fuck up paar korda, kuid loodetavasti mitte - ma olen keset kirjutamist ja oma märkmete kirjutamist, lihtsustades kirjutamist ja pannes sammudeks nii palju kui võimalik. Mul on hea meel, et see toimib siiski - kas olete kunagi proovinud endist meetodit?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Oh okei, ma ostsin lihtsalt veevanni coz see oli super odav Hiinast. See tähendab lihtsalt, et ma võin selle sisse pista ja unustada - jah, ma olen laisk!
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Ei, ma ei ole proovinud STABi teed, sest väidetavalt ei tööta see mexamine'iga.

Mõned inimesed on eelistanud tsüanoborohüdriidi, nagu see mees: https: //www.thevespiary.org/talk/index.php?topic=15189.

Siin on parim DMT niit The Vespiary's: https ://www.thevespiary.org/talk/index.php?topic=16470.0

Siin on üksikasjad Hamiltoni sünteesi kohta: https://1lib.sk/book/18611424/2746f...lic-toad-of-the-sonoran-desert-synthesis.html

Seal on ka mõned triptamiini keemia ka vene veebilehel Hyperlab.

Sa ei vaja rotovappi, lihtsast destilleerimisest piisab. Sa ei vaja ka vaktsumit. Sa ei vaja kuiva jääd, tavaline purustatud jää ja selle peale tilgutatud soolane vesi piisab. Te ei vaja heksaani, tegelikult te ei taha heksaani, see on neurotoksiline nii, nagu näiteks heptaan ei ole. Võite kasutada heptaani, heksaani või nende mis tahes segu mis tahes proportsioonis. Valikuliselt koos dietüüleetriga, 1:9.

Ma tahaksin teid rohkem aidata, aga te kirjutate palju ja ma ei ole kindel, mida te täpselt küsite.

Millise veevanni sa ostsid ja miks?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Oh see on hea, mul on niikuinii dietüül-eter nii et see on suurepärane, iv ootasin selle kasutamist lol
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Lihtsalt lihtne veevann koos taimeri ja PID-ga kuumutatud. See oli 40 dollarit, nii et ma mõtlesin, miks mitte - see ei ole tingimata selleks. Ma olen seda paar korda proovinud selleks ajaks, kui see saabub, olen sellest teadlik. Ma ostsin ka vaakumaspiraatori, kui ma olin selle juures ja mõned rohkem boro segamispulgad - kurat ma alati kõlab nii ebaprofessionaalne, sest ma ei mäleta, kuidas lihtsaid asju nimetatakse. Mul oli varem mõttetus, sest mul oli vaja keeduklaasi ja ma otsisin pidevalt erinevaid kolbisid! Mul võttis tükk aega, et aru saada, et see on muidugi keeduklaas. Lihtsalt saada meeles pimedad, sest ma olen tulemas maha kahekümne aasta benso harjumusest. Nii et minu pead kuradi ja kogu põhjus, miks ma pidin enesekindlalt alustama seda väga kallist ettevõtmist, sest ma ei taha JUST teha DMT-d. Tegelikult tahan ma tegelikult keskenduda fenetüülamiinidele, kuid hetkel ei ole mul nitrometaani ja nitrometaani jaoks vajalikku linki.
kas esimest saab sellest RC-kütusest eraldada? Mõned inimesed ütlevad jah mõned ei
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Seda nüüd uuesti lugeda on üsna huvitav.
nii et ma olen proovinud sünteesi. Ma v põhimõtteliselt sattusin tumekollase/kujuliku õli juurde ja mul on väga raske re-x keeva heptaani kasutamisest - see lihtsalt ei segune.
Tegin seda eile - kuigi tõsi küll, et õli, millega ma sünteesi käigus lõpetasin, on istunud umbes nädala või nii, sest mul ei olnud heptaani ja see võttis kauem aega, kui oodatud.

Kas sul on mingeid nõuandeid lõpliku re-x jaoks?

Proovisin pärast külmutussettega, sest seal ei ole tõesti öeldud, kuidas heptaanist re-x teha ja märkasin, et see läks külma pipetiga kätte võttes häguseks.
Sain häbiväärselt vähe kristalle aga see tõesti meenutas mulle palju ekstraktsioone iv tehtud MHRB-st.
Ma proovin ja lisan natuke dietüül- eetrit ja vaatan, kas ma saan mingeid paremaid tulemusi ja kui mitte, siis pean ma heptaani evap.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Võimalik, et ma lasin sellel liiga soojaks minna, kuna lisasin rumalalt kogu formaldehüüdi (iga lisandi puhul) korraga ja õigluse huvides oleksin võinud ka NaBH4 lisamist aeglustada.
Ma arvan, et ma proovin sünteesi nüüd uuesti, kui mul on kõik olemas (tüütult peale vaakumdessikaatori).
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
See ei lähe formaldehüüdi lisamisega liiga soojaks. Viga on varem, lihtsalt te ei alustanud piisavalt jahedalt. Siis veenduge ka, et teil on väga hea segamine ja lisate boorhüdriidi nii, et lisate boorhüdriidi pulbrina, mitte suurte klompide/kivide kujul. Pane see paberile millegi peale ja sikuta seda spaatliga nii, et ainult pulber läheb sisse ja segamine on tugev. Ainuke viga on see, et enne formaldehüüdi lisamist ei ole piisavalt külm. Soovitatav on -20C. -10C kuni -5C on veel ok, kui kogused ei ole suured. 50% saagis garanteeritud isegi sittase töötluse korral. Kindlasti aurustage võimalikult palju metanooli enne töötluse alustamist. Ma hakkan ka arvama, et etüülatsetaat on workupiks parem kui DCM.
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Kollane-oranžikas-punane õli on hea. Jah, seda jama on raske lahustada, kasutage rohkem heptaani ja jahutage jahtuge see maha, ei ole vaja aurustada.
Kogu formaldehüüdi korraga lisamisega pole probleemi. Lihtsalt tee seda uuesti, ekstraheeri kohe, kasutades rohkem heptaani ja oled hea ma arvan.
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Kuna te olete seda reaktsioonisegust ekstraheerinud, kasutades mida? DCMI? Kloroformi? Etüülatsetaat?
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
DCM-st õli jõuab pärast DCM-i destilleerimist veidi oranži.
 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
kas keegi on juba valmis videot tegema?
 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
sünteesi aadressilt https://www.thevespiary.org/talk/index.php?topic=15189.new#new

Hei, poisid, paar inimest on olnud uudishimulikud, kuidas RP oma sünteetilist DMT-d valmistas, nii et siin on teile. Nautige!

See on 50g reaktsiooni jaoks, skaleerige vastavalt vajadusele.

1) Lahustage 50 g trüptamiini umbes 1 L metanoolis 2 L ümmarguse põhjaga kolvis ja segage, kuni materjal on lahustunud. Võib kasutada ülevalpool asuvat segajat või segamisplaati/segamisrauda. Ülalisest segistist on parem variant, kuid segamisplaat koos segamispulgaga töötab suurepäraselt. Võib-olla tuleb mõnda aega sonikaatorit kasutada või segada, sõltuvalt sellest, kui peene pulbrina teie trüptamiin on.
2) Asetage 2 L ümmarguse põhjaga kolvi peale lehter ja lisage aeglaselt spaatliga segades 42 g naatriumtsüanoborohüdriidi.
3) Asetage ümarpõhjaline kolb kontsentreeritud soola-/jääveevanni koos rohke jääga (kindlasti ei taha, et jää enneaegselt sulaks).
4) Lisage aeglaselt 90 ml äädikhapet (jäähapet). Lisage kas käsitsi aeglaselt või asetage lisamiseks ülesse (rõngaklambriga või mõne muu MacGyveri seadeldise abil) lisamissahtel/eraldussahtel. Lisamine peaks võtma umbes 10 minutit.
5) Nüüd, veendudes, et kõik on lahuses ja lahus on külm ning segades väga hästi (ei taha kuumad kohad), lisage 65 mL metanooli 65 mL 37% formaldehüüdi juurde, segage, seejärel lisage segatavale lahusele tilkhaaval. Veenduge, et te lähete aeglaselt aeglaselt. Lisamine peaks kestma vähemalt tund aega. Seda tuleks kindlasti teha lisamissahvliga või eraldussahvliga. Need on odavad ja seda väärt.
a. See on etapp, kus lisandid paiskuvad üles, kui asju ei jahutata ja ei kontrollita.
6) Formaldehüüdi lisamise ajal jälgige jäävanni ja kui see hakkab muutuma rohkem veeks ja vähem jääks (korralikult), vahetage see välja ja tehke uuesti. On mugav, kui lihtsalt on käepärast 4L pudel küllastunud NaCl lahust (vesi+sool, kuni põhja peal on lahustumata soola)käepärast. Haara mõned neist suurtest Mortoni soola asjadest oma kohalikus toidupoes 1 dollari eest.
7) Kui kogu formaldehüüd on lisatud, jätkake segamist jäävannil veel 1 tund, seejärel laske reaktsioonil soojeneda toatemperatuurini.
8)
Segage toatemperatuuril 5 tundi.
9) Reaktsioon on lõpule viidud, nüüd on aeg töödelda.
10) Kasutades rotovappi või mõnda MacGyveri tüüpi aurustusseadet (peab olema vaakumis, temperatuuril 40C või vähem, pöörlemine on tore), aurustage umbes 600-800 ml metanooli. Peate saama selle sammu jaoks tunnetuse, sest te ei taha, et kõik sadestuks baasi lisamisel välja või see ummistab potentsiaalselt sep. lehvri sulgemiskraani.
11) Valmistage 50% kaaliumkarbonaadi lahus (vees) ja jahutage seda jäävannil. Lisage see aeglaselt lahusele eraldussahtrisse (2 L sep. lehter). Tõenäoliselt umbes 200-400 ml. Lisage 200-300 mL kloroformi (võite kasutada diklorometaani, kuid sellega kaasneb tsükliseerumise oht). Kasutage pH-paberit, et veenduda, et lahus on aluseline, kui see on endiselt happeline või neutraalne, lisage rohkem kaaliumkarbonaadi lahust.
12) Loksutage, kuid olge ettevaatlik gaaside kogunemise suhtes, veenduge, et eraldussahtel on ventilatsiooni abil tühjendatud. Lisage veidi kontsentreeritud soolast vett (50 ml), et aidata eraldumist kiirendada.
13)Hoidke orgaanilise kihi alumine kiht, kloroform(toode), seejärel ekstraheerige vesine (ülemine kiht) uuesti veel 200-300 mL kloroformiga. Lisage teine kloroformi osa ja hoidke küljes.
14)Korrake uuesti, kokku umbes 1L kloroformi ekstrakti.
15)Kloroformi ekstraktid ühendatakse ja pestakse üks kord 200 ml kontsentreeritud kaaliumkarbonaadiga (enne lisamist jahutatakse jäävannil).
16) Nüüd pestakse kloroformiekstrakt 3 korda kontsentreeritud soolase vee lahusega.
17) Kloroformi aurutatakse, kuni midagi enam ei aurustu. Tehke seda sammu, kuumutage veevanni umbes 60 või 70 kraadini, kui kloroformi peaaegu ei tule enam välja, ja laske tund või kaks istuda täielikus vaakumis.
18) Võtke ümmarguse põhjaga kolb rotovapilt maha ja laske jahtuda toatemperatuurini.
19)Üks lahe asi selle sammu juures on see, et võite segada heledat merevaigukollast õli umbes 2-5 minutit ja see muutub järsku tahkeks. Kui seda üksi jätta, kristalliseerub see aeglaselt iseenesest, kuid on lõbus anda sellele tõuget ja vaadata, kuidas see kõik kohe kristalliseerub.
20) Puhastamine: Materjali edasiseks puhastamiseks on mitu võimalust, kas ümberkristalliseerimise või kolonnkromatograafia või mõlema abil. Kui teil on juurdepääs HPLC-le, kontrollige oma materjali puhtust ja otsustage, mida soovite siinkohal teha.
21) See on kõik, inimesed. Minge ja hankige see!


Kui olete selle ära teinud, saate kogu reaktsiooni toorainest tooteni teha umbes 8 tunniga, kusjuures 5 tundi on seisuaeg. Kui teil on HPLC, isegi kiiremini, kuna saate jälgida protsessi kulgu...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Okei, ma olen tagasi, poisid. Ma vabandan kadumise eest. Igaüks, kes on minuga rääkinud, teab, et ma olen läbinud mõned SAVAGE võõrutused!!!
Okei, nii et ma arvasin, et lõplik kollane õli on hea ja mul õnnestus sellest kord mõned kristallid külmutada ja isegi kuivatada re-x'd selge õli, mida ma lõpuks põhja kuivatasin vaakumeksikaatoris üks kord JA see on AKTIIVNE! Haha
Ma unustasin, kui intensiivne DMT võib olla! Ma armastan seda!
Igatahes, mis ütles - see läheb kahvatust selgest õlist valgest kollaseks ja nüüd on see nagu punane värv või vähemalt osad sellest. See on v kummaline.
Ma ilmselt re-x seda uuesti midagi muud võib-olla lihtne etanool? või isegi proovida lihtsalt pesta seda külma lahustiga?
Asi on selles, et kindlasti kui ma re-x'd heptaanist, kui ma re,re-x'd heptaanist, kas sama sitt on ikka veel seal sees?
Sellepärast ma mõtlen alkoholi...
Või lihtsalt korralikult pritsida külma heptaaniga?
Mulle tundub, et see oli SO KÕRGE tahke, ma ei taha sellega jamada!!!

Ma arvan, et A/B ja defat on ehk vaja.
Proovisin kunagi 7% äädikhappega kasutades defatina heksaani, aga defat ei tundunud eriti mõjuvat.

im praegu jälgib nutikas reduktiivne aminatsioon MiPT jaoks, kasutades atsetooni ja formaldehüüdi, seejärel vähendades NaBH4-ga vastavalt DMT sünteesile ja see on päris nutikas, kuidas nad teevad töötluse, nad soolavad seda otse lõplikust atsetooniekstraktsioonist pärast defatatsiooni ksüleeniga.
Ma arvan, et ma valisin lihtsalt vale rasvatustamisvahendi.....

Ma TAHAN seda välja mõelda ja ma õpin tohutult palju!!!
Ma saan veidi häiritud, ostes 40% nitrometaani ja DCM-i segu, et seda saaks eraldada, et kasutada mõlemat erinevateks kasutusaladeks.
Ma ei leia 100% nitrometaani, kus ma elan, ja selle siia saatmise seisukohast ei saa see olla üle 40% nitrometaani, kuid ma VÕIN kontrollida lahustit, milles see on lahustatud, ja see on täiesti mõistlik kasutada DCM-i!
Ma tean, et mul on vaja rohkem, kui ma praegu tellitud olen, kuid vähemalt tean, et see on ainult DCM ja nitro-m. Olen proovinud eraldada seda punast nitro kütust ja eugh. See haiseb ja ei eristu hästi.
Saab PALJU 9% nitro/metanool aga vaevalt kui üldse nitro, aga õnneks leidsin vähemalt veidi parema variandi!
Ma sattusin mingi 2,5-dimetoksübensaldehüüdi juurde, nii et jah. Ei taha seda ära raisata!

Ma tänan teid kõiki teie kommentaare - ma jõuan selleni. Ma tean, et ma ei VAJA. pöörlev aurusti nüüd aga DAM oleks tore!!!

Kas ma võin küsida, kas kellelgi on membraanipump rotovapi jaoks? Kui valju nad on võrreldes üheastmelise pöörleva tiivikpumbaga?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Oh ja mul on filmitegemise kogemus.....

Ma TAHAN seda teha, kuid samal ajal - ma tahan, et see oleks õige....Kraam, mille ma sain, nagu ma ütlesin, on kõik punased tükid selles, kuna see on vananenud (päevade, mitte nädalate jooksul), ma tahan ka, et see oleks kättesaadav - nii et ei ole rotovap või midagi kristalliseeruda toatemperatuuril....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Selle sünteesi puhul, arvestades, et toote tükid muutuvad punaseks, kas ei oleks mõttekas selle asemel, et minna otse KOH-lahuse lisamise juurde, lisada see 5-7% äädikhappe lahusesse - protoneerida DMT, seejärel defatseerida see, noh, mis iganes töötab, võib-olla ksüleeniga (heksaan ei töötanud minu jaoks) ja seejärel sepistada see maha ja seejärel minna baasi ja ekstraheerida DCM-iga?
Siis teha re-x heptaanist? Siis lõpuks sügavkülmikusse, kuna ma ei saa pikalt negatiivset rõhku teha, sest see on valju!

Õli, mille ma lõpuks saan pärast re-x-i, on tõesti tüütu ja suurem osa tootest.

Kas eespool - VÕI ma arvan, et ma võiksin re-x THAT millegi muu, näiteks alkoholiga? Ma ei tea, lihtsalt tundub, et "töötlusel" ei tehta palju, et vabaneda mis tahes pasast, mis muudab minu DMT punaseks päevade jooksul ja võtab kuradi ajastuid, et tahkuda tahma, mis ei taha "kinnistuda" - peab olema lihtsam viis lol

Nüüd ma ei ole ekspert keemik, kuid ma teen mõned lihtsad põhimõtted lol

Mul on ka palju trüptamiini, et kas põletada või õnnestub, kuid ei ole enam suuremaid katseid, kuni ma saan seda nüüd väikeses ulatuses lahendada. See on mõttetu... ma pean täpselt välja töötama, kui palju heptaani inimesed ütlevad, kui nad ütlevad LOTS. Ma kasutan ilmselt 20-40x rohkem heptaani kui on õli, millest re-x.

Samuti on mulle ebaselge, kas ma kuumutan õli koos heptaaniga külmalt või viskan keeva heptaani õli peale ja hakkan siis eraldi keeduklaasis kuumutama ja segama?
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Mis defat? Rasva ei ole, sest see ei ole taimne ekstrakt. Või teete reaktsiooni määrdunud kastrulis, kuhu on jäänud veidi toiduõli?

Sa ütled, et see muutub punaseks, see on normaalne, kui sa jätad selle vabasse õhku.

Te ekstraheerite DCM-iga, seejärel aurustate DCM-i nii palju kui võimalik. Siis lisad sellesse samasse kolbi üsna palju nafta/heptaani, kõik tehakse segades, nii DCM evap ja nüüd lisad sa ümberkristalliseerimise lahustit.

Nüüd on sinu kuumas naphta's mingi lima, mis ei taha lahustuda, sa kas filtreerid selle jama või valad ettevaatlikult naphta't välja, et sa ei valaks seda lima koos vedelikuga kokku.

Kui oled selle kraami välja tõmmanud ja klaasi pannud, siis külmutad kogu aine välja ja põhjas on mingi kollane või valge õli, siis võid kasutada häkki. Vala kasutatud naftat puhtasse pudelisse. Võtke oma nõu, ilma naphta nüüd, ja laske sellel veidi kuivada. Kraapige see ja viige kõik uude keeduklaasi, kuumutage seda keeduklaasi segades, kuni teil hakkab lõhnama dmt, suurem osa järelejäänud lahustist aurustub selle vähese ajaga. Selle kuuma DMT vedeliku võite valada veel ühte klaasist mahutisse, kui see jahtub, muutub see valgeks kuni kergelt kollaseks vahaks, võite seda pärast jahtumist kraapida ja teha sellest terava teraga peene pulbri.

Pakendage pulber õhukindlasse kotti, et see ei muutuks punaseks.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Okei jah, see kõik on mõistlik.
Ma mõtlen, et ma olen kuulnud, et nad räägivad sellest reaktsioonist töötluses rasvaärastusest - ma arvasin küll, et see oli veider, aga samas Hamilton üldiselt teab, millest ta räägib - nagu ka tema külalised.
See on kummaline - võib-olla ta (see iseõppinud keemik, keda intervjueeriti) ei pidanud silmas defateerimist ja sai terminist valesti aru (see oli iseõppinud keemik, aga iv vaatas järele sünteesi, millest ta on rääkinud ja ta ei olnud mingi jama).

Nii või teisiti, see on päris geniaalne häkk, mille peale ma poleks mõelnud! Kas see selge õli, mis mul põhja jääb, on siis lihtsalt DMT koos heptaani jälgedega, mida ma ei saa sellest välja?

Samuti mõistsin - miks kurat ma teen seda sellises massiivselt ülisuures RB-s, kus on palju ruumi jäänud õhu jaoks?... mitte ideaalne, mida ma mõistan.

Samuti EI SAA ma aru, et seda tuleb pidevalt segada päris palju alates sellest, kui te ekstraheerite kollast "lima" DCM-iga - see võis mõjutada asju.

Ja veel 1 asi - mul on tõesti hea meel, et sa ütlesid naftat/heptaan, sest heptaan on siin riigis üsna kallis (ei tea, kas see on sellepärast, et ma leidsin ainult n-heptaani või ei ole see erinevus), kuid iv palju värsket, kuivatatud naftat. Ma saan aru, et need ei ole üks ja sama asi - ärge mind eksitage, siiski on lohutav teada, et hädas saan seda ikkagi kasutada.

Okei nii palju tööd! Tänud nõuannete eest, tõsiselt.

MiPT süntees oli läbikukkumine - noh, õigemini öeldes, töötlus oli läbikukkumine, kuid ma lollitasin seda hilisõhtul, kui ma ei mõelnud tegelikult selgelt, kuid samal ajal teadsin, et mul on täna torumees tulemas haha
Ma arvan, et jääme ühe asja juurde korraga!

Kas keegi teine seisab silmitsi selliste STUPID stsenaariumidega? Ilmselt olen see ainult mina ja minu kehv planeerimine ja kuradi elukorraldus.....
Ärge saage minust valesti aru, ma ei laseks KÕIGIL näha ühtegi klaastaara või midagi, mida ma ei saa panna oma maalimisasjade juurde, see on lihtsalt pidev välja toomine, ära panemine, ära toomine jne jne - ma kolin varsti suuremasse kohta, nii et võib-olla on isegi ruumi perma-labori jaoks!
Igatahes lihtsalt pilguheit minu elu rumalusse! See on põhjus, miks ma vajan DMT-d ja teisi psühhedeeleid, sest iga teine kord, kui iv võttis neid laualt koos bensodiasepiinide ja opiaatidega juba laualt, see lihtsalt ei tööta minu jaoks.

Ma olen olnud mõnedes kõige metsikumates võõrutusseisundites, mis tulevad maha nendest bensodest ja see osa sellest teekonnast, kus ma kasutasin psühhedeeleid vs. osa, kus ma ei kasutanud, on drastiliselt erinev. See on pigem tunne, et see tundub, et see kuidagi nullib mu aju - eriti pikemad reisid, neil näib olevat palju pikem järelmõju, kuid midagi on DMT ja maailmad, kuhu see mind viib...

Mul on ilmselt nagu 450g trüptamiini jäänud ja ma töötan palju väiksemas mahus, kuni ma saan seda paremini välja mõelda... nii et palju aega paranemiseks! lol!

Ma tegelikult tahtsin teilt midagi küsida, kui te tarbite n,n-DMT. Keegi ütles mulle, et oh, ma ei leia seda suitsetamist nii suureks ja kirjeldas silmadega istumist.
Alati, kui ma suitsetan DMT-d, on halvad tripid olnud siis, kui iv unustasin silmad kinni panna ja ma lihtsalt ei näe või ma arvan, et näen oma käsi nagu juurteks muutumas ja see on sügavalt häiriv, kuid ma leian, et niipea kui ma silmad kinni panen, on see palju vähem segane ja hirmutav - parema sõna puudumisel. Lihtsalt imestasin teie kõigi kogemuste üle!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Sain just aru, et oleksin pidanud ütlema, et ma ei tea, kuidas DMT lõhnab ha
🤥
Tegelikult oli see midagi, mida ma esimesena trüptamiini kohta märkasin - see on sarnane plastiline lõhn.
Kas 5-meo-t või 5-meo-DMT lõhnab ja maitseb ka nagu sitt? Iv suitsetas 5-MEO-DMT tagasi, kui mu esimene RC müüja (kes põhimõtteliselt lihtsalt müüs shulgins tooteid) Kanadast, aga see oli vist nagu 2005 või midagi? Ma ei mäleta seda tõesti - ma ei mäleta, et see oleks olnud hullu visuaalne nagu DMT, mis on 100% kindel. See oli enne, kui ma teadsin, et sa võid seda lihtsalt ekstraheerida. lol.
 
Top