DMT ja muud trüptamiini sünteesi küsimused....lehe abi...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Selle sünteesi puhul, arvestades, et toote tükid muutuvad punaseks, kas ei oleks mõttekas selle asemel, et minna otse KOH-lahuse lisamise juurde, lisada see 5-7% äädikhappe lahusesse - protoneerida DMT, seejärel defatseerida see, noh, mis iganes töötab, võib-olla ksüleeniga (heksaan ei töötanud minu jaoks) ja seejärel sepistada see maha ja seejärel minna baasi ja ekstraheerida DCM-iga?
Siis teha re-x heptaanist? Siis lõpuks sügavkülmikusse, kuna ma ei saa pikalt negatiivset rõhku teha, sest see on valju!

Õli, mille ma lõpuks saan pärast re-x-i, on tõesti tüütu ja suurem osa tootest.

Kas eespool - VÕI ma arvan, et ma võiksin re-x THAT millegi muu, näiteks alkoholiga? Ma ei tea, lihtsalt tundub, et "töötlusel" ei tehta palju, et vabaneda mis tahes pasast, mis muudab minu DMT punaseks päevade jooksul ja võtab kuradi ajastuid, et tahkuda tahma, mis ei taha "kinnistuda" - peab olema lihtsam viis lol

Nüüd ma ei ole ekspert keemik, kuid ma teen mõned lihtsad põhimõtted lol

Mul on ka palju trüptamiini, et kas põletada või õnnestub, kuid ei ole enam suuremaid katseid, kuni ma saan seda nüüd väikeses ulatuses lahendada. See on mõttetu... ma pean täpselt välja töötama, kui palju heptaani inimesed ütlevad, kui nad ütlevad LOTS. Ma kasutan ilmselt 20-40x rohkem heptaani kui on õli, millest re-x.

Samuti on mulle ebaselge, kas ma kuumutan õli koos heptaaniga külmalt või viskan keeva heptaani õli peale ja hakkan siis eraldi keeduklaasis kuumutama ja segama?
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Mis defat? Rasva ei ole, sest see ei ole taimne ekstrakt. Või teete reaktsiooni määrdunud kastrulis, kuhu on jäänud veidi toiduõli?

Sa ütled, et see muutub punaseks, see on normaalne, kui sa jätad selle vabasse õhku.

Te ekstraheerite DCM-iga, seejärel aurustate DCM-i nii palju kui võimalik. Siis lisad sellesse samasse kolbi üsna palju nafta/heptaani, kõik tehakse segades, nii DCM evap ja nüüd lisad sa ümberkristalliseerimise lahustit.

Nüüd on sinu kuumas naphta's mingi lima, mis ei taha lahustuda, sa kas filtreerid selle jama või valad ettevaatlikult naphta't välja, et sa ei valaks seda lima koos vedelikuga kokku.

Kui oled selle kraami välja tõmmanud ja klaasi pannud, siis külmutad kogu aine välja ja põhjas on mingi kollane või valge õli, siis võid kasutada häkki. Vala kasutatud naftat puhtasse pudelisse. Võtke oma nõu, ilma naphta nüüd, ja laske sellel veidi kuivada. Kraapige see ja viige kõik uude keeduklaasi, kuumutage seda keeduklaasi segades, kuni teil hakkab lõhnama dmt, suurem osa järelejäänud lahustist aurustub selle vähese ajaga. Selle kuuma DMT vedeliku võite valada veel ühte klaasist mahutisse, kui see jahtub, muutub see valgeks kuni kergelt kollaseks vahaks, võite seda pärast jahtumist kraapida ja teha sellest terava teraga peene pulbri.

Pakendage pulber õhukindlasse kotti, et see ei muutuks punaseks.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Okei jah, see kõik on mõistlik.
Ma mõtlen, et ma olen kuulnud, et nad räägivad sellest reaktsioonist töötluses rasvaärastusest - ma arvasin küll, et see oli veider, aga samas Hamilton üldiselt teab, millest ta räägib - nagu ka tema külalised.
See on kummaline - võib-olla ta (see iseõppinud keemik, keda intervjueeriti) ei pidanud silmas defateerimist ja sai terminist valesti aru (see oli iseõppinud keemik, aga iv vaatas järele sünteesi, millest ta on rääkinud ja ta ei olnud mingi jama).

Nii või teisiti, see on päris geniaalne häkk, mille peale ma poleks mõelnud! Kas see selge õli, mis mul põhja jääb, on siis lihtsalt DMT koos heptaani jälgedega, mida ma ei saa sellest välja?

Samuti mõistsin - miks kurat ma teen seda sellises massiivselt ülisuures RB-s, kus on palju ruumi jäänud õhu jaoks?... mitte ideaalne, mida ma mõistan.

Samuti EI SAA ma aru, et seda tuleb pidevalt segada päris palju alates sellest, kui te ekstraheerite kollast "lima" DCM-iga - see võis mõjutada asju.

Ja veel 1 asi - mul on tõesti hea meel, et sa ütlesid naftat/heptaan, sest heptaan on siin riigis üsna kallis (ei tea, kas see on sellepärast, et ma leidsin ainult n-heptaani või ei ole see erinevus), kuid iv palju värsket, kuivatatud naftat. Ma saan aru, et need ei ole üks ja sama asi - ärge mind eksitage, siiski on lohutav teada, et hädas saan seda ikkagi kasutada.

Okei nii palju tööd! Tänud nõuannete eest, tõsiselt.

MiPT süntees oli läbikukkumine - noh, õigemini öeldes, töötlus oli läbikukkumine, kuid ma lollitasin seda hilisõhtul, kui ma ei mõelnud tegelikult selgelt, kuid samal ajal teadsin, et mul on täna torumees tulemas haha
Ma arvan, et jääme ühe asja juurde korraga!

Kas keegi teine seisab silmitsi selliste STUPID stsenaariumidega? Ilmselt olen see ainult mina ja minu kehv planeerimine ja kuradi elukorraldus.....
Ärge saage minust valesti aru, ma ei laseks KÕIGIL näha ühtegi klaastaara või midagi, mida ma ei saa panna oma maalimisasjade juurde, see on lihtsalt pidev välja toomine, ära panemine, ära toomine jne jne - ma kolin varsti suuremasse kohta, nii et võib-olla on isegi ruumi perma-labori jaoks!
Igatahes lihtsalt pilguheit minu elu rumalusse! See on põhjus, miks ma vajan DMT-d ja teisi psühhedeeleid, sest iga teine kord, kui iv võttis neid laualt koos bensodiasepiinide ja opiaatidega juba laualt, see lihtsalt ei tööta minu jaoks.

Ma olen olnud mõnedes kõige metsikumates võõrutusseisundites, mis tulevad maha nendest bensodest ja see osa sellest teekonnast, kus ma kasutasin psühhedeeleid vs. osa, kus ma ei kasutanud, on drastiliselt erinev. See on pigem tunne, et see tundub, et see kuidagi nullib mu aju - eriti pikemad reisid, neil näib olevat palju pikem järelmõju, kuid midagi on DMT ja maailmad, kuhu see mind viib...

Mul on ilmselt nagu 450g trüptamiini jäänud ja ma töötan palju väiksemas mahus, kuni ma saan seda paremini välja mõelda... nii et palju aega paranemiseks! lol!

Ma tegelikult tahtsin teilt midagi küsida, kui te tarbite n,n-DMT. Keegi ütles mulle, et oh, ma ei leia seda suitsetamist nii suureks ja kirjeldas silmadega istumist.
Alati, kui ma suitsetan DMT-d, on halvad tripid olnud siis, kui iv unustasin silmad kinni panna ja ma lihtsalt ei näe või ma arvan, et näen oma käsi nagu juurteks muutumas ja see on sügavalt häiriv, kuid ma leian, et niipea kui ma silmad kinni panen, on see palju vähem segane ja hirmutav - parema sõna puudumisel. Lihtsalt imestasin teie kõigi kogemuste üle!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Sain just aru, et oleksin pidanud ütlema, et ma ei tea, kuidas DMT lõhnab ha
🤥
Tegelikult oli see midagi, mida ma esimesena trüptamiini kohta märkasin - see on sarnane plastiline lõhn.
Kas 5-meo-t või 5-meo-DMT lõhnab ja maitseb ka nagu sitt? Iv suitsetas 5-MEO-DMT tagasi, kui mu esimene RC müüja (kes põhimõtteliselt lihtsalt müüs shulgins tooteid) Kanadast, aga see oli vist nagu 2005 või midagi? Ma ei mäleta seda tõesti - ma ei mäleta, et see oleks olnud hullu visuaalne nagu DMT, mis on 100% kindel. See oli enne, kui ma teadsin, et sa võid seda lihtsalt ekstraheerida. lol.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Oh veel üks asi sorry poisid...

kui ma proovin vababaasilist DMT-d soolata, kasutades atsetooni ja fumaarhapet, kas see tõmbab lisandit kaasa? Kindlasti mitte, eks ole?

Ma tõesti tahan proovida tõenäoliselt aeglasemat algust subkutaanse süsti või isegi selle ja IM-süsti erinevust, kuid ma VÄLJASELT pean seda enne seda tegema valge ja puhastatud partiid...
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Minu mees ärge tehke seda, võtke lihtsalt harmalas või mõni muu maoi ja sööge, kui soovite aeglasemalt algavat, pehmemat trip'i. Või söö harmalas ja võta siis väikseid toke dmt-diislit, mis on lahustatud aurustusvedelikus otse vape'ist.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Miks mitte? Isiklik eelarvamus süstemaatika vastu?
Ma ei taha pühenduda pharmhuasca reisile, sest see on Looong, kuid ma olen ajalooliselt harjunud süstima palju vähem puhtaid narkootikume - oh ja palju ohtlikumad ja sõltuvust tekitavad.
See on ROA, mis näeb TÕESTI huvitav välja.... Kas sa ei ole lugenud shulgini aruandeid? Või teised, kui ma saan seda piisavalt puhtaks... see oleks minu peamine mure, kuid jälle, olles öelnud, et iv tulistas üles (lihasesse) mõned HORRIBLE tänava heroiini minu ajal!
Im ei ütle, et keegi teine teeb seda, või andestades seda, kuid see on minu eelistatud ROA.
Plus ei ole lisamolekuli lisamist - mis lõppkokkuvõttes TAHAB muuta tunnet.
Ma tegelikult ostsin eBayst Süüria rukki ekstrakti ja olen seda enne suitsetamist võtnud, kuid ausalt öeldes? Ei teinud jack... ja see on teadaolevalt tüütu ekstraktsioon, niipalju kui ma tean. Palju rasva ilmselt (seekord on see rasv!)
Ütleksin, et suukaudne ROA on minu kõige vähem lemmik.
Sellepärast tahan leida viisi, kuidas sünteesida DETi trüptamiinist reduktiivse aminatsiooni kaudu....it tundub fantastiline ravim!
Ma proovin ühel hetkel uuesti MiPT-i....

Ma ei proovi ka soolata seda otse välja tõenäoliselt, kuid ma soolan mõned punased paskad, lootes liiga vabaneda sellest värvist
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Kas minu mõte ei kehti, et taimede ekstraheeritud DMT ei ole kunagi muutnud seda värvi, kui see on pandud täpselt samasse vanni. Okei ei ole parim ladustamisvõimalus, kui see ei ole täiesti pakitud, kuid siiski, kindlasti, kui see läheb punaseks ja ekstraheeritud kraam ei ole kunagi olnud, peab seal olema mingi lisand?
Või reageerib sünteesitud DMT lihtsalt teistmoodi, sest see on puhtam ja seetõttu võib-olla vähem kaitstud ja seotud sellistes asjades nagu rasvad, nagu ekstraheeritud kraam võib olla?
tundub lihtsalt kummaline, see on kõik...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Nii et ma proovin seda veelkord.....

Alustasin seda eile õhtul 10g trüptamiiniga. Lõpuks jätsin selle oma veevanni, kuid mitte sisse lülitatud, ja siis ühendasin selle ja panin selle üle teerätikuga (kavatsesin seda täna hommikul kustutada).

Nii et ma läksin magama, hakkasin uinuma ja "WEEE WEEE WEEE WEEE WEEE!!!!! - kuradi tulekahjualarm käis pidevalt!!!

Ma eeldan, et ma oleksin pidanud selle kohe kustutama, sest kui ma täna hommikul kustutama läksin, ei juhtunud midagi?
Ei ole päris kindel, miks....so kui keegi võiks mind valgustada, oleks see kasulik.
Viimane kord läks tulekahjualarm küll välja, kui ta oli kustutamisel 35c juures - nähes, et see on soojuse ja CO detektor, ma ei ole päris kindel, miks vesiniku tekkimine (kuigi ohtlik, kui see on suletud - mida ta kunagi ei ole), miks see oleks käivitanud minu tulekahjualarmi VÕI on see lihtsalt juhus ja minu tulekahjualarm vajab vahetamist?
Viimati läks see välja, kui see kustutati veevannis, samal ajal kui ma olin teises ruumis aurutades DMT-d - nii et ausalt öeldes ei ole kindel, kas see oli DMT-st pärit plastiku tüüpi auru suitsuandurist lounge'is VÕI kui vesiniku teke vallandas köögi ühe. Väga kummaline ja on mind nüüd paar korda elusalt ära hirmutanud!!!

Teiseks - ma tegin just kogu baasistamise, DCM-i lisamise ja ekstraheerimise ja leidsin pärast baasistamist ja lisamist sep-sahvrisse, lisasin natuke DCM-i ja pärast tagurpidi pööramist ja ventileerimist vajusid DCM-i (nüüd kollast värvi) tilgad kõik põhja, näidates kahte kihti. Samal ajal olid teises kihis mõned valged tükid, mis nägid välja nagu väikesed kristallid või emulsioon.
Seega jätkasin DCMi lisamist ja lõpuks jõudsin selleni, et see näis ümberpööratud olevat - iv pole seda varem näinud, DCM (mis nüüd ei olnud üldse kollane ja nägi välja, nagu sisaldaks see emulsiooni) jäi ülemisse kihti.
Ma ei ole seda kunagi varem näinud ja see ajas mind segadusse - ma tühjendasin algse RM-i, mis oli jäänud "rämpsu konteinerisse", ja siis tühjendasin kummalise rasvasema välimusega DCM-i tühja pudelisse, et seda destilleerida ja uuesti kasutada.

Mul EI OLE aimugi, mis see valge sitt oli, mis hõljus segus, kui ma esimest korda baasi lisasin - ma ei olnud kindel, kas see oli KOH, mis oli osaliselt välja kukkunud, ja seega ei tahtnud, et see oleks lõplikus DCM-is, mis praegu segamise ja pisikese pisikese kuumuse all redutseerub.

Samuti, miks DCM algul vajus sepsisõnniku põhja ja siis lõpus oli see üleval?
Kas see võib olla nii, et DMT ülesvõtmine koos mis tahes rämpsuga, millest me heptaani re-x-is vabaneme, annab sellele "kaalu" ja nii see vajub.
Võib-olla pärast seda, kui ma olin lisanud 3x25ml portsjonid, ei olnud DMT-d RM-st välja tõmmata ja nii see lihtsalt istus peal?

See on tõesti esimene kord, kui pööran tähelepanu ja kirjutan märkmeid, et kõik oleks aus.....

Ma arvan, et minu saagikus on siiani nagu 1% hahaha

Ma jõuan sinna!

Mulle on ikka kuradi imelik, et DCM alustas alumise kihina ja siis lihtsalt lõpetas vajumise ja istus peal!!!

Nii või naa, tundub väga, et DCM on aurustumise lõpetanud (kasutades ventilaatorit ja segades), nii et ma lähen re-x
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Okei, ma olen lugenud oma sõpru.....
Keegi küsis, et mis rasvad seal oleks, miks teha defatseerimise etapp pärast hapestamist?
See on see, mida ma leidsin...


Reduktiivse aminatsioonireaktsiooni puhul, mis hõlmab trüptamiini, formaldehüüdi ja naatriumborohüdriidi, tehakse sageli defatatsioonietapp, et eemaldada mittepolaarsed lisandid, mis võivad reaktsiooni häirida või lõppprodukti saastata. Siin on üksikasjalik kirjeldus, miks see etapp on vajalik ja milliseid "rasvu" (mittepolaarseid ühendeid) võib esineda:

### Miks teostada rasvatustamise etapp:

1. **Eemaldage mittepolaarsed lisandid:**
- Sünteesi käigus võivad esineda mittepolaarsed lisandid, nagu reageerimata trüptamiin, mis tahes orgaanilised kõrvalsaadused või eelmiste etappide jäägid. Need lisandid võivad mõjutada lõpptoote puhtust ja saagist.

2. **Toote puhtuse suurendamine:**
- Nende mittepolaarsete ainete eemaldamine tagab, et soovitud toode saadakse puhtamal kujul. See on eriti oluline analüütilise iseloomustuse ja hilisemate rakenduste puhul, kus kõrge puhtus on oluline.

3. **Reaktsiooni tõhususe parandamine:**
- Eemaldades ained, mis võivad reaktsiooni häirida, saate parandada reduktiivse aminatsiooni protsessi tõhusust ja selektiivsust. Mittepolaarsed lisandid võivad mõnikord toimida inhibiitoritena või reageerida vaheproduktidega, põhjustades kõrvalreaktsioone.

### Millised "rasvad" võivad esineda:

1. **Reageerimata trüptamiin:**
- Trüptamiin ise on suhteliselt mittepolaarne ja ei pruugi täielikult reageerida formaldehüüdiga. Mis tahes allesjäänud trüptamiini peetakse mittepolaarseks lisandiks.

2. **Organilised kõrvalsaadused:**
- Reduktiivse aminatsiooni käigus võivad kõrvalreaktsioonides tekkida mitmesugused orgaanilised kõrvalproduktid. Need kõrvalsaadused võivad olla ebapolaarsed ja need tuleb sihtamiinide puhastamiseks eemaldada.

3. **Jääklahustid:**
- Kui orgaanilisi lahusteid (näiteks neid, mida kasutatakse trüptamiini lahustamiseks või reaktsiooni hõlbustamiseks) ei eemaldata täielikult, võivad need aidata kaasa mittepolaarse sisalduse suurenemisele segus.

4. **Vaheühendid:**
- Reaktsiooni käigus moodustuvad vaheühendid, mis ei lähe edasi soovitud lõppprodukti moodustamiseks, võivad samuti olla mittepolaarsed. Näiteks osalise redutseerimise või kondenseerimise etappidel moodustunud vaheühendid võivad olla mittepolaarsed ja neid tuleb ekstraheerida.

### Tüüpiline defatatsiooniprotseduur:

- Defateerimise etapp hõlmab tavaliselt reaktsioonisegu pesemist mittepolaarse lahustiga, näiteks heksaani, petrooleetriga või sarnase lahustiga.
- Mittepolaarne lahusti lahustab selektiivselt mittepolaarsed lisandid reaktsioonisegust ja ekstraheerib need välja, jättes polaarsema toote vesilahusesse või polaarsesse orgaanilisse faasi.
- Pärast eraldamist visatakse mittepolaarne kiht (mis sisaldab lisandeid) ära ja polaarne kiht (mis sisaldab toodet) jäetakse edasiseks töötlemiseks ja puhastamiseks.

Kokkuvõtteks võib öelda, et rasvavabastusetapi läbiviimine trüptamiini reduktiivsel aminatsioonil formaldehüüdi ja naatriumborohüdriidiga on oluline mittepolaarsete lisandite eemaldamiseks, suurendades seeläbi soovitud toote puhtust ja saagist. Mittepolaarsed "rasvad" hõlmavad selles kontekstis peamiselt reageerimata lähteaineid, orgaanilisi kõrvalsaadusi, lahusti jääke ja reaktsiooni käigus moodustunud vaheühendeid.

Okei, ma ei valeta... ma küsisin chatGPT-lt ja kui see esimest korda vastuse välja sülitas, arvasin, et see räägib jama, sest see rääkis rasvadest, mis reduktiivset aminatsiooni segavad, aga kui ma edasi lugesin - tal olid mõned punktid... mis olid õiged.
See on midagi, mida ma tahaksin proovida, oleks kasulik olla mitte ainus mees maailmas, kellel on punane DMT! Haha, asi on ikka SPANKS iga ekstraheeritud DMT iv kunagi ekstraheeritud. Tundub palju tugevam, kuid ikkagi - miks see läheb punaseks, kui see ei ole midagi, mida tavaliselt teatatakse.
Mul on rohkem käimas, nii et see võib olla lihtsalt olnud, et esimene rxn, kuid siiski chatGPT tegi mõned punktid...

Ma kuulsin seda ka ühes intervjuus, mida Hamilton tegi tbf! Ha
 
Top