Kas fentaloogiad on ikka veel olemas 2022?

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Tere. Ma loodan, et see on õige foorum, aga ma tahtsin teada, kas fentaloogid on tegelikult ikka veel olemas? Kõik Redditil ja Dreadil ütlevad, et mitte mingil juhul, kuid ma ei suuda uskuda, et mõni keemik ei oleks tegelikult raha, et olla aus.

Ja kuna ma lihtsalt jätsin selle kuldajastu vahele, siis ma sureksin, et proovida midagi FuF või AcytylFentanyl, kui see on saadaval tumedas võrgus, palun andke mulle teada! Oh ja neile, kes kohe vihkavad Fent, palun minge välja. See on kohutav ainult siis, kui scumbag diilerid müüvad seda heroiinina või panevad seda teistesse mitteseotud uimastitesse.

Kui sa Fentanüüliga tahtlikult kuradima hakkad, siis peaksid teadma, millesse sa tagasi satud imo. Ja aitäh, et aitasid :)
 

Dopey4

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1

Tervitused,
Ma olin Golden Age'i ajal ja on häbi, et föderaalasutused ähvardasid turu moderaatoreid, öeldes neile sisuliselt, et kui Fent või Fentalogues avalikult müüakse, siis on nad rohkem valmis turu peale minema. Nii et nüüd on kõik loetletud kui China White või sünteetilised opiaadid.

Kuldajal oli minu lemmik MAF. Vastuseks sinu küsimusele vaata proovid drugdata.org. Sa näed tonnide kaupa erinevaid sorte fent. Ainus koht, kus ma olen tundunud loetletud on Hiina veebilehed & ma keeldun osta midagi, mis ei ole eskrooni. Samuti võin ma hindade järgi öelda, et asjad on välja lülitatud. Aastaid tagasi oli mul carf müüja. Siis oli see 550 $ / g & müüja tunnistas, et see oli oluliselt kärbitud. Müüja soovitas ka ostjatel avada kindad ja mask ja lõigata edasi, sest muidu riskite eludega. Samuti soovitasid nad tungivalt kasutada Vmixerit. Hiljuti kohtasin Hiina müüjat, kes väitis, et müüb 5g puhast carf'i 850 usd eest. Ma kutsun bullshit. Aga võib-olla on see Carf koos sittade koormustega lõigatud!

Põhjus, miks ma tean, et fentalogues on veel olemas, on rangelt bc drugdata.org. Sa näed laias valikus erinevaid fent & fentalogues. Enamik müüjaid aga ei tea täpselt, mida nad müüvad. Isiklikult arvan, et kuldajastu oli turvalisem. Toona ppl arutasid, kui palju nad lisasid grammi kohta, et muuta sisuliselt mürk millekski tarbitavaks. Samuti õppisin ma oma kogemuste kaudu, millised sordid mulle meeldisid ja millised ei meeldinud ning millised olid lihtsalt liiga tugevad, et nendega vaeva näha. Vaadake drugdata.org ja youll.vaata, millised sordid on olemas.

Kahju, et Hiina veebisaidid paluvad teil algusest peale osta lahtiselt ja selle ei ole eskrooni. Ma õppisin oma õppetundi tellides võltsitud sigarette. Loomulikult ei tulnud neid kunagi ja ekraaninimi lihtsalt üles ja kadus. Kui ma ei saa loota, et $30 kartongi sigarette saabub ma Def ei chancing 10g fentalogue või Methaqualone.
 
Last edited:

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Tänan teid vastuse eest. Ma võisin leida seadusliku saidi, kus saab vähemalt osta zene ja mõned fentaloogid. Nad tegutsevad HK-st ja mitte Hiinast, nii et see kontrolliks. Veebisait oli ka äärmiselt raske leida otsingumootorite kaudu, mida ma pean heaks, sest google'is saad ainult väheseid mitteseotud ja pettuse paska.

selle naljakas, sest ma sattusin opis tänu vähile ja keemiaravile. Alustasin oksü, siis heroiin, siis rc ja nüüd on minu tolerantsus nii kõrge, et fent hcl ei teinud isegi sittagi minu jaoks. (Mul oli mõnda aega seaduslik tarnija Indiast ja ta saatis oma kraami ja jõudis siia 5 päevaga(!!), samas kui tavaliselt India kraam ei tule isegi läbi tolli ja võtab nädalaid, kuna ma olen Lääne-Euroopas. Aga ta muutus tagurlikuks ja nüüd on ta kahjuks kadunud. Ta suutis ka karfent sünteesi teha, kuna ta töötas apteegis/tehases, kus aeg-ajalt varastati toodet.
Ta väitis, et 1g carf oleks 1000usd, mida ma olin valmis, kuid mul puudus raha, kuna mind on nii tihti petetud. Tema fent oli legaalne tho ja ma sain seda alati ja tal olid laborikatsed, mis näitasid puhtust, mis oli 98%. Kahju, et ma kaotasin selle kutt. Kui keegi tahab teada tema e-posti lihtsalt dm mulle, võib-olla te ka teadsid või tunnevad teda. Ma lihtsalt tahan teada, miks ta sai retard ja tegelikult scammed mind välja 200 $ viimast korda ja teise mehe ta varastas veel 300 või nii... kuna ta otsis fent ja carf Austraalias ja oli kuni osta kuni 10k legit farmaatsia opioidide kuus...

ma olen vist 3k kaotanud nendele petturitele. Kui keegi teab midagi või saab aidata palun vabalt pm. 😭
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Olen aastaid tegelenud erinevate psühhoaktiivsete ainete tootmisega.
Fentanüüli ja selle analooge on väga lihtne valmistada.
Parimad analoogid on 3-metüülfentanüül ja karfentaniil.
NPP-d on väga lihtne valmistada.
2-fenüületüülamiini on lihtne saada bensüültsüaniidist.
Akrülaatidega kondenseerituna annab see asendamata NPP, lisades täiendavaid akrülaate, saame substitueeritud NPP-d.
Asendamata fentanüüli saamiseks võtame tavalise NPP ja lisame analiinorühma.
Seejärel ANPP lahustisse, segatakse ja lisatakse propionüülkloriid ning segatakse 8 tundi. Lahusti võetakse lenduvana. Päev hiljem lendab ta ise ära ja järele jääb fentanüülvesinikkloriidi sade, mis on kõrge puhtusastmega. (ANPP tuleb esialgu puhastada).
Nagu ma aru saan, on fentanüüli ja selle analoogide müük foorumis keelatud.

Sellisel juhul võin teile pakkuda ANPP või mõne muu asendaja lõppstaadiumit, mille saate ühes etapis teisendada teile vajalikuks tooteks ilma keemiaalaste teadmisteta.
 
Last edited:

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Ma võin teid aidata 4-anilino-N-fenetüülpiperidiini puhul.
Hind
1g koos atsülatsiooniainega maksab 600 eurot.
10g koos atsüleeriva ainega maksab 5000 eurot.

1g minu tootest saate 1,3-1,33g fentanüülvesinikkloriidi.
Valget värvi ja puhtusega üle 95%-98% hüdrokloriidi.

Kvaliteetne fentanüülvesinikkloriid sisaldab umbes 2500-3000 üksikannust keskmisele tarbijale.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Milliseid seadmeid ja klaastaara kasutate fentanüüli ja analoogide sünteesiks ?
 

kpn

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2023
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Jah, seal on palju fennylogasid... Umbes siin Kanadas tho me oleme saanud mõned head sinist värvi fent, see on lõigatud, kuid siiski super tugev ja on testitud kõrge kvaliteediga, hea suitsetada hea tulistada (ma mõtlesin, et see on lõigatud mõned inertsed stuff, ei ole muid psühhoaktiivseid aineid)
 
Top