Question Kas segamisotsakuga elektripuur teeb sama tööd kui üleval olev segisti?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Ma ei tea, kas segamisotsakuga elektripuur teeb sama segamisfunktsiooni kui Overhead segisti, ma tean, et elektripuur on käsitsi, automaatne ja tal puudub taimer, erinevalt Overhead segistist, mis on autonoomne, automaatne ja tal on taimer.
kuid ka nende kahe hinna vahel on suur vahe, elektripuur on väga odav võrreldes Overhead segistiga, samuti on see võimsam.
Ootan vastuseid asjatundjalt.
Tänan teid kõiki!!! ;)
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
teeb tööd, kuid te peate seda hoidma. samas segisti saab segada ja te olla ära ei pea nautima mingit metüülamiini gaasi
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Palju müra ja ülalpool olevad segajad peaaegu ei tee müra
Ei ole vastupidavad, nad lõpetavad varsti töö, kui mootor ei ole harjadeta
Nad tekitavad sädemeid, seega võivad nad mõne reaktsiooni puhul põhjustada tulekahju või plahvatuse
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Teine küsimus, mis mul on segurite kohta, on järgmine:
Mis vahe on Vevori odava 100w segisti, mida me saame aliexpressist osta 65 euro eest, ja 500 või 1000 eurose segisti vahel?
 

eddycordon

Don't buy from me
New Member
Joined
May 21, 2023
Messages
27
Reaction score
13
Points
3
U võib teha seda klaasist bottel raputada ja u saada sama efekti
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18

drill on halb mõte. see ei kesta kaua, kuna see ei ole mõeldud pidevaks tööks.
kuid ventilaator teeb tööd. odavat ventilaatorit saab täiustada ülalpool asuva segistiga. ventilaatorid on odavad , harjadeta ja kiirust reguleeritavad.
 

elementshifter

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 27, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3

Jep keegi sai selle enne mind ventilaatorid lae ventilaator on suurepärane kasutada alternatiivina järjepideva juhtimismehhanismi ma olen saavutanud need teadmised salajase labori raamatutest Peamine asi on, et segisti peab olema paindlik ja piisavalt pikk, et olla võimeline toime tulema lae ventilaatori mootorist tulenevate pööretega
 

elementshifter

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 27, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Kindlasti mõned põhipunktid mainitud selles teemas puur on kohutav, eriti kui sa oled ümber suitsu, mis on tuleohtlik või plahvatusohtlik või põlev on see, mida ma mõtlen, sest seal on säde sees puurimootor ka ei ole järjekindel energiaallikas ja pluss sa oleks ka seisma üle oma keedetud kogu aeg segada ja see on lihtsalt raiskamine a palju tootlikkust ja ka on mõned asjad, mida tuleb segada üleöö või 24 tundi või 48 tundi ei ole võimalik, et sa saad puuriga isegi 10 minutit järjest 20 minutit järjest ja ei tunne tungi, et tahad lõpetada lae ventilaator ja üleval on kindlasti parim mõiste kasutada ma püüan saada illustratsiooni teile niipea kui võimalik
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
elektripuuri kasutatakse laialdaselt salakeemias, seda teab igaüks, kes on vähegi kursis maa-aluse sünteesiga... kasutage lihtsalt puur ja sobitage see reaktsioonikubu kaane külge, et vältida igasuguseid hirmutusi, nagu märjaks saamine või elektrilise sädemega hüppamine... aga igaüks on vaba oma valiku poolest...
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Nagu kõik see võtab ja vajab mõningast kohandamist, et sellest saaks hea töövahend, kuid väikese leidlikkusega töötab see paljude sünteeside jaoks suurepäraselt ja kohandub vastavalt teie vajadustele, loogiliselt on ka erandeid
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
ma küsisin seda, sest teie bk-MDMA sünteesi.
 
Top