kas keegi veel igatseb 2000ndate aastate

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Jah mann, kõik on tõde
Kas see on vanaks saamine,et tagasi vaadates valitsevad vanad päevad?
Ore oleks digitaliseerimine fuck up experiance elu.
Vanasti läksid välja,purjusid end ümbritsevate inimestega,kohtusid tüdrukutega või mida iganes otsisid ja fisiklikult kohtusid.
Mitte nagu praegu,teed esmamuljet internetifoto abil,oma toolil kodus...ÜKS!!!
Ja manipuleerimine telekast,mis annab sulle hammaste kaupa arvamusi kuidas mõelda ,ilma mõtlemata ja ise otsustamata.
Fakt,selle lihtne on lihtsalt järgida mainstream arvamust,aga kas sa mõtled oma arvamuse peale ja julged selle eest välja tulla ,ja võimalus saada tulistatud või hullem.
Fuck digitaalne sõltuvus telefonide to.free your self,....
Aga kuidas??
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
ma arvan, et osa sellest on nostalgia, kuid seal on teaduslikke tõendeid, mis näitavad, et me ei peaks saama nii palju ekraaniaega. mul ei ole ühtegi linki käepärast, kuid vaadake lihtsalt ringi, tõendeid on igal pool. ma tunnen end veel halvemini gen alfa ja "ipad-laste" pärast. ma olin oma nooruses omamoodi ipad-laps, kuid see ei olnud nii halb kui praegu. jah, tehnoloogia võib olla kasulik, kui seda kasutatakse mõõdukalt, kuid keegi ei taha oma ekraaniajale piiranguid seada. me praktiliselt elame internetis. mul on palju lõbusam, kui ma lähen välja oma sõpradega ja shit, kuid ma kipun end sisse sulgema bc mul ei ole motivatsiooni ja im lowkey a lil vaimuhaige. kogu aeg tehnika ümber olemine teeb selle lihtsalt hullemaks. see on nõiaring ja im püüab sellest välja tulla ^^;
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Ma ei vaata ka televiisorit. Võib-olla how-toe, kuid mitte kunagi mängufilmi draama uudiseid ect. See kõik on propaganda, mille eesmärk on vihastada teid valede inimeste peale. Kogu iPad tahvelarvuti arutelu....sellest tuleb aru saada, et tegelikult ei tea me mitte midagi, aga kõige valjemini spekuleerijad on tavaliselt kõige vähem kvalifitseeritud. See on midagi individuaalset. Kindlasti ei peaks iga laps olema tahvelarvuti külge rihmastatud, aga ma tean paari, kes on ja see on neid tohutult aidanud. Lapse huvi õppimise vastu on otseselt proportsionaalne tema huviga teema vastu. Lapsed ei õpi korrutustabelit sellepärast, et ema ja isa ähvardasid midagi ära võtta. Nad hakkasid huvi tundma kohe, kui nägid Power Rangersi või Blaze'i või My Lil Pony'i seda tegemas. Mul on konkreetseid näiteid, aga see on liiga lähedal, et ennast doksida, et palju öelda. Mitu kohta pärast koma te teate pi? Ma tean 8-aastast, kes teab seda 35 komakohani pärast koma. KUIDAS keelt sa räägid? Ma tean 6aastast, kes räägib ja mõistab 4 keelt. See 8aastane oskab teha korrutamist, 4 numbrit x 4 numbrit, sama kiiresti kui te suudate seda teha kalkulaatoriga. Ta saab selle õigesti kätte. Valitsus ütleb, et need on puudega, aga ma arvan, et nad on teistsuguse võimekusega. Nad õppisid kõik, mida nad teavad, tahvelarvutitest. See 8yo programmeerib juturobotid, mida saab guithubist alla laadida. Tal on YouTube kanal. Ta ei vaja mingit abi, ta oskab seda kõike teha.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
sul on täiesti õigus tbh. ma olen väga noorest east alates olnud internetis, kuid kui ma olin algklassis, tegin umbes poole oma õppimisest füüsilistest raamatutest, nii et ma võin olla kuidagi erapoolik. elektroonika äravõtmine ei aidanud mind kunagi, ja kui üldse, siis see ainult takistas nii minu õnne (mitte et see sõltus seadmetest, kuid see oli lihtsalt jube, et mul ei olnud seda VÕIMALUSENA) kui ka minu õppimist. internet võib olla hämmastav haridusvahend, kuid seal on ka palju ajupimedat sisu. lapsed vajavad lihtsalt eristusvõimet ja paljudel lastel, keda ma tean, seda täpselt ei ole. ma tean, et seal on r nutikad lapsed nagu need, keda sa tõid välja, aga ma ei tunne neid isiklikult (kui sa ei loe ennast... ma ei taha kõlada ülbelt, aga mul oli huvi bioloogia, täpsemalt inimese bioloogia ja erinevate haiguste vastu, kui ma olin super noor. nagu see oli minu peamine huvi 4-8 aastaselt lol...).

ja ma olen nõus, valitsusele meeldib lihtsalt üle diagnoosida, liialdada ja mõnikord isegi vaimuhaigusi välja mõelda, et suruda ravimeid. selle taga on suurem agenda. nad tahavad luua mõttetuid, homogeenseid töötajaid ja nii öelda "hoida kõiki rivis". väga masendav. isegi tegelikel vaimuhaigustel on omad eelised. mul võiks olla diagnoositud skisofreenia (ei ole kunagi saanud ametlikku diagnoosi, sest ma ei taha ravimeid, aga ma sobin diagnostiliste kriteeriumidega ja mul on olnud psühhootilisi episoode, mis on mu elu negatiivselt mõjutanud. paljud minu tuttavad arvavad, et see on narkootikumide põhjustatud, kuid mul ilmnesid märgid palju enne, kui ma hakkasin narkootikume tarvitama...) ja kuigi sellel on kindlasti omad puudused, aitab see kuidagi minu kunsti ja kirjutamist. see on tõesti väljendusrikas ja "toorem", ma arvan. pluss mõnikord tundub mu paranoia rohkem intuitsiooni moodi. see on õige umbes 50% ajast... lol...
 

Paz

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Ma ei oska öelda, kas ma igatsen seda, kes ma olin ja kuidas ma end tundsin, ja/või kas ma igatsen uue tehnika hüüdlauseid ja pardaleminekut.
Võib-olla natuke mõlemat. 😊
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
ma ei igatse tegelikult seda, kes ma olin, sest olin väga noor lol, kuid ma igatsen kindlasti seda, kuidas ma maailma nägin, ja suur osa sellest oli tehnoloogia.
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
jah, riistvara sai paremaks. töötluskiirused said paremaks. paljud kaasaegsed tehnoloogiad on paremad, keegi ei vaidle selle vastu. ma lihtsalt igatsen vana tehnoloogia "vibratsiooni". see tundus nii palju mängulisem ja lõbusam. seal oli nii palju rohkem võimalusi kohandada. vanal tehnoloogial oli lootusrikas, rõõmus tulevikuvisioon. kaasaegne tehnoloogia võttis selle visiooni ja värvis selle halliks ja lamedamaks kui kunagi varem.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Ärge mõistke oma maad selle olulise avalduse eest.
Tänapäeva tehnoloogia on nii palju mängulisem ja lõbusam kui varem.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
vaadake näiteid algses postituses + ik see ei ole rlly 2000s aga windows xp u sai muuta kursorit ja ma igatsen sellist paska...
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Tehnoloogia võiks teha vähem ja halvemini kui praegu. Teile meeldib estetikaga halb tehnoloogia, mis on kõik, millele te viitate. Ma tahan alati paremat. Sa raiskad aega halva mineviku peale ~ aga sulle tõesti meeldib, et sa blobby väike mobiiltelefoni pilte. See tehnoloogia tundub praegu nii kaugel "reaalsest maailmast". mulle ei meeldi selline sitt. Ma tahan, et seda lihtsalt serveeritaks, et ma saaksin kiiresti teha narkootikumideid. Sa tahad seda jälle halvemini. Ma elan ainult üks kord(veel) nii et miks raisata aega tagurlikule nostalgiale
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Nostalgia võib mõnikord olla soe tekk ja mõnele meist meeldib see "tekk" rohkem kui teistele. Reaalses maailmas on varjulistest nurkadest, kuhu varjuda, otsa lõppemas ja ma arvan, et need meist, kes on harjunud, et see lihtsalt nii on, igatsevad neid vanemaid, kuigi lihtsamaid aegu
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Tehnoloogiline singulaarsus on rikkam varjupaik, kuhu kõik säravad nagu tähed jõuda. Kas me oleme üksi? Sel maapealsel hetkel oleme veel
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
te esitate hea mõtte, miks kulutada nii palju aega vanade aegade järele igatsemiseks, kui need on ilmselgelt kadunud ja ei tule enam tagasi?
Ma arvan, et me oleme ajastute vahele jäänud: digitaalne lapsekingades-->digitaalne iseseisvus, Me mängisime mustuses, kui meil oli küsimus, millele oli vaja vastust, siis läksime raamatukokku. Ma mäletan, kuidas mu ema tellis kord "juhendi", kuidas võita NES-mängu, see võttis igavesti aega, et meile kätte saada, oli lihtsalt kokku visatud paberilehed, aga me olime nii põnevil! kus nüüd on meie lapsed sündinud sellesse ja see on normaalne, et nad saavad iga vajaliku vastuse sekunditega.

See on kaks täiesti erinevat kasvatust, mina igatahes kadestan sinu väga positiivset suhtumist sellesse ajastusse, kus me oleme @vis!
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Kindlasti on ajalugu, mida meeles pidada ja hellitada. See olen mina, kes on kibestunud oma mineviku kogemustest ja ma pean olema praeguses kõik laetud whats järgmine. See olen mina, kes on kallutatud selles küsimuses. Ma tahan teada, mis on pärast seda, rohkem kui lagunemine ja surm minu jaoks kindlasti. :cry: Ma olen äärmuslik outsider mantlipärija ja ei taha olla häkkida fidelis, ta on väga otsekohene kõik korras, kuid liiga laid back minu range stamina. Tõenäoliselt on ta mulle eluväärtuses niikuinii üle ja ma olen eksinud. Kurat mind. Off I Gooo
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
lol te olete liiga karmid enda suhtes!
 

Paz

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Keegi tark mees ütles kunagi midagi sellist:
"Ma ei karda surma. Ma olin enne oma sündi miljardeid aastaid surnud ja see ei häirinud mind üldse"

Minu jaoks, mis iganes see külmavärinate ja põnevuse veeremaja tegelikult välja kujuneb.
Ma ütleksin, et see on olnud hea sõit. Hea lõbus.
Parimad ja halvimad ajad. ☺️

Kõik elamused, alates argisest kuni põnevani.
Emotsioonid, tugevad kui võimalik.
Kuigi aastate jooksul kurdistunud, kuid ikka veel teravalt määratletud, sest need on puhtalt kontrastsed.

TLDR: Kõik möödub, nii heas kui halvas, see muutub. 🤗
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Paz: Tänan hurraa eest. Ma olen tume intellektuaal. Kuradi nalja olen ma tõesti. Ma töötan siiski lõpuni. Rõõmus ma ei ole, mitte kunagi tegelikult. See on ettekujutus, kui ma näen õnnelikuna. Mul on eesmärgid, mida ma saavutan enam-vähem esmajoones Elaborate drugdealing. See on kahjuks halb. elu raske. Ma karm. Ära näita mulle nõrk vingumine nagu nüüd.

Kurtile: Ei! Valus ma usaldan. Ma pean saavutama oma saleda eesmärgi või ma lõplikult välja.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Me kõik tuleme erinevatest elualadest. Minu lapsepõlve võrreldes enamiku elanikkonnaga pean ma suurejooneliseks. Minu elu näis muutuvat seda paskemaks, mida vanemaks ma sain ja mida rohkem otsuseid ma tegin, ja nüüd olen siin!

Punkt, mida ma üritan öelda, on see, et siin me kõik räägime omavahel täiesti privaatselt sellest, mida iganes me kuradi tahame. Meil on kõik korraga väga hästi ja väga halvasti. ja @vis sinu elumõtteviis peab väsitavaks muutuma, ma palun sind looduses telkida või isegi metsas jalutama minna. Pea meeles, et sa oled praegu siin ja saad kogeda kõike, mis võib olla sinu ümber. Las looduse salve rahustab su hinge!

Kõrge nagu sitt praegu (kui see kõlas kellelegi jutlustav gay lol)
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Nüüd muutub minu staatus liiga keeruliseks näitamiseks. Ma olen kitsalt keskendunud rasketele eesmärkidele, samas kui linnas on mugav. Oh ma olen naistesse kiindunud. Ma puhkan oma juhtumit. Rääkige veidike kena niiditõmbaja ja olge moots
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
2000ndate algus oli minu elu kõige kõvemini pidutsev metsik aasta. need olid X-aastad. nii palju tantsupidu.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
soovin, et ma saaksin sama öelda lol, olin 2000ndate aastate laps ^^;
 
Top