Question Kas keegi teine kasutab diff rakendusi/tooteid ravimite ostmiseks veebist?

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Küsitav sõber ofc! :)

Ma olen sellest juba mõnda aega väljas olnud.. varem ostsin väikestes kogustes metat, koksi, heroiini, metadooni, zene ja muid sünteetilisi opisid turgudel, aga no kidding, mis kurat juhtus? vaevalt et ükski korralik turg on veel püsti ja selle XMR ainult liiga mis on suht tüütu. selle väga off putting ja ei kujuta ette, et normies tõesti kasutavad TORi või turgusid uimastite jaoks palju stil.. kuna kõik scamming, on normies raske ffiguree XMR jne.

Kas nad tõesti liikusid teleegramile?
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Ma tean, et minu piirkonnas töötab praegu ainult telegramm ja wa, lol
 

PavelD

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2024
Messages
29
Reaction score
15
Points
8
ainult telegramm? millises riigis te elate?
 
  • Like
Reactions: vis

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
26
Reaction score
38
Points
18
Deals
53
Saatke mulle dm poisid
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma kuulsin, et wickr on praegu koht nr 1, kuid kui soovite, et teid ei petetaks, on see umbes ainus koht.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Minu teada on wickr lihtsalt sõnumitooja, mis on samuti USA jurisdiktsiooni all
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jah, see on põhimõtteliselt nagu telegramm. Lihtne lasta end ära rebida. Lihtne lihtsalt avada hunnik kontosid ja anda endale palju võltsitud tunnistusi. Ma olen teinud turu-uuringuid ja teave on napp, kuid kui kombineerida teenuste tüübid, siis sotsiaalmeedia ja privaatsõnumiteenused on USA 2 kõige suurema tuluga uimastiturgu.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Ma arvan, et Wickr võib nüüd isegi Amazoni omanduses olla. Kahtlen, et see on ohutu
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Tundub, et see on palju, mida ma tean. Kui te suudate vaid paar tundi uurimistööle pühendada, siis on teil see siiski olemas. (Kas keegi teab, kas meil on darknet bible on bb? Kui jah, siis kas saaksite selle lingi?) Ma olen hea meelega abiks ka. Kas sa oled hädas xmr saamisega? Leiad oma soovitud ravimit? Anna mulle teada mees.

Samuti tean, et telegramil on müüjad, kuid see koht võib olla nii petturlik ilma reaalse võimaluseta müüjat kontrollida
 
  • Like
Reactions: vis

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Mul on raskusi XMR-i sisseostetud raha saamisega! Kõikjal, kus ma vaatan, võtab see "hoiuste" tõttu tervelt seitse päeva, samuti olen veidi segaduses, kuidas osta bitcoin'e ja seejärel need XMRi sisse vahetada. Püüan olla võimalikult ohutu, mingeid soovitusi, kust osta bitcoin ja siis konverteerida see XMR? Loodetavasti parema ooteajaga?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Okei, ma võin teile öelda, mida ma teen. Ma ostan mündi madala tehingutasuga mis tahes vahetusest (litecoin on see, mida ma olen viimasel ajal kasutanud), kui teil on konto coinbase'is või kus iganes seal ei tohiks olla ootel (minu kogemustest) siis ma saadan selle kooki rahakotti ja vahetan selle xmr-i vastu seal. Või kasuta Haveno (i havent kasutanud seda, kuid olen kuulnud häid asju. Tee oma due diligence) Kas see aitab?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Kui olete mõnda aega ringi vaadanud, märkate punased lipud, mis on 95% petturitest seal surnuks andsid. Lihtsad asjad, nagu müüja, kes saadab teile kõigepealt sõnumeid, ei puutu. Igaüks, kes üritab teid kiirustada, tehes mingi põhjuse, miks te peate maksma KOHE, see on pettus. Kurat, kui nad on valmis tegema tegelikku tehingut telegrami kaudu, on see peaaegu garanteeritud pettus. See on võimalus leida müüjaid ja näha ülevaateid ja saada uuendusi, kuid te võtate äri teistsugusele platvormile nagu seanss. Ma ei püüa kedagi selle poole suruda, ma lihtsalt mõtlesin, et ma jagan seda, sest see on mind palju aidanud, eriti raskemini leitavate uimastite puhul.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Kas on olemas rühmad, mis leiavad seaduslikke müüjaid? See on kõige raskem asi, millega ma olen kokku puutunud
 

Limpbizcat

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ma olin dmarket mees kõik väljapääsu kelmid. Võtsin pausi mõnda aega ma tagasi tulla ja nad kõik tunduvad olevat suletud. Mul on olnud õnne üks kord clearnet pastebin ülejäänud aja olen rebitud. Ma otsin müüjaid rohkem loodetavasti USA müüjad. FXE peamiselt on minu fookus, kuid ma dabble üsna palju muid aineid. Igasugune abi oleks teretulnud, uus BB.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Kas leidsite siit mõne priduct, mis teile meeldiks? Teie juba foorumis, võite kasutada seda turgu.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Ka mina ei ole veel midagi ostnud, kuna pean ootama ülemäära kaua, et raha "lahti"... Ma usun, et selle põhjal, mida ma olen seni näinud ja minu muude uuringute põhjal on see absoluutselt parim koht, et vähemalt meetngreet tõelised inimesed, parim, ma arvan, et olete leidnud selle!
Ma arvan küll, et Torzon marketplace on legit ja väga kõrge turvalisus, plaanis osta midagi seal ka nii vähemalt üks teine pooleldi legitiimne võimalus seal.

Ja minu maja ees ei ole ükski padrunikäru peatunud, nii et ma arvan, et turvalisus on ka siin päris hea ;)
 

jambabampa

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Ei tööta? 😪😪
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
See töötab! :D :D

lihtsalt võtab kauem aega, kui ma tahaksin... Kui mul on tegelik toode kodus, kahtlen, et ma hakkan selle üle nii palju nurisema. Lugedes tagasi minu postitused on enamasti see, mida ma kaeban lol
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Revolut(ion) Bank töötab hästi ja võtab 1,5%. Trijo sait tundub isegi odavam.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Revolut(ion) Bank näeb väga huvitav välja, aitäh härra, ma olen registreerunud, pean vaid ootama, et see oleks USAs saadaval, loodetavasti varsti!
 
  • Like
Reactions: vis

spiritualfrequency

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 6, 2024
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
Telegramm on hea
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Ma olen selle alla laadinud, ma pean selle lihtsalt salajaseks seadistama. Praegu lihtsalt selleks, et see käima saada, kasutasin oma "valitsuse nime" lol
 
  • Like
Reactions: vis
Top