Question Kas vannisoolade värvus nende kristallilises vormis (bk-MDMA, 4-MMC,MDPV...) määrab selle puhtuse?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Näiteks kui see on pruuni, oranži värvi... (st tumedad värvid), kas see tähendab, et see on ebapuhtad, ja kui kristallid on läbipaistvad, kas see tähendab, et nad on puhtad või ei määra värvus ravimi puhtust?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Naljakas, ma mõtlen ka alati sellele puhtuse teemale.

Sain just käest aruannet. See on mdma hcl proovi kohta, mis on saadud kolmekordse ümberkristalliseerimise käigus: vesi, ipa, uuesti vesi. Aga, baasi ekstraheerimist selle proovi puhul ei tehtud.

Välimus on hea.

Kuid katsetulemus näitab ainult 87%. Ma ei tea, kas see on tegelik puhtus või mingi probleem testiga. Fuck teab.

U1erXipNM5
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Nice crystalls, Kas te sünteesite MDMA-d MDP2P-st alates PMK glütsidaadist?
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
kui selle värvitu ühend ja see on värvi selle ei ole puhas läheb helekollane kuni tumepruun enamasti kui selle must nagu must mdma siis nad viis üle keedetud võttes surmava raskemetalliga

lihtsalt ümberkristalliseerida selle lihtne ekstreemne lihtne
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
L1cwLyerBJ
RFw1aYK736
Vaadake minu viimase metüloonikristallide partii värvi pärast metülooni HCl ümberkristalliseerimist deioniseeritud veega ja mitmepäevase seisma jätmist vabas õhus läbipaistva plastiktupperiga.
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
mdma jaoks ja lihtsalt ümberkristalliseerida oma kena saagist peate reguleerima lahusti pk reegliga või fractionel destilatsioon vähendatud rõhu all või kolonni chromotoghrapie on võti suurema saagise saamiseks
 
Top