• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Methamphetamine Efedriin a pseudoefedriin

Methamphetamine

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Siin saate jagada oma teadmisi selle kohta, kuidas efedriini ja pseudoefedriini ekstraheerida või kust seda saada.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Fenüületüülamiinide foorumi kinnistatud postitustes on ekstraheerimise teksid. Kuidas seda saada on teil saada
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
moj katse
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/whitemeth.978/
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
F3Yxvrd905
 
View previous replies…

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
See on ümberkristalliseerumise kohta käiv niputatud
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Kas P2P või RP/I?
kuidas seda ümberkristalliseerida ? kas te lahustate seda alkoholiga, külmutate seda ja filtreerite seda ?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
See on koivale. Ümberkristallida ipa ... Ma külmutan lämmastikuga, seepärast on nägu tassi
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
kaskareaktsioon Mul ei ole väga palju õppida, miks te valisite selle tee ? mis on siis erinevus klassikalise RP/I ja kasepuhastuse vahel? kas kvaliteet ja kogus on suurem?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Tšehhi viis ei ole halb, kuid mind häirivad need kõrvalsaadused , reageerimata koerad ja madal saagis . Kuid kõik sõltub koeruste puhtusest. Aga kask on hoopis teine kohv.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
ja kuidas on lämmastiku külmutamine ?
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
19
Reaction score
2
Points
3
Ma arvan, et teil on survepann ja te külmutate seda, et
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Atmosfäärirõhul olevat lämmastikku saab hoida vedelana krüogeenses anumas.......
 
Last edited:

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Megatreski poolt
Ma arvan, et teil on survepann ja te külmutate seda, et

Ma ei tea, ma olen üsna palju uurinud metamfetamiini sünteesi kohta, aga lämmastiku külmutamisega pole ma kuskil kokku puutunud.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
,,Olen õppinud üsna palju " üsna palju mida ??? Kui palju kogemusi teil on ja mida olete suutnud sünteesida. Kõik on seotud innovatsiooniga ..... Kuidas muuta oma elu lihtsamaks ja kiiremaks 😲😉
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
19
Reaction score
2
Points
3
selle asemel, et saada ettepoole deaddrops, on meil keegi, kes seda teeb, sest kui keegi ei suuda seda teha, siis võime jalga raputada...:cool::cool:
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Ärge olge kannatamatu kõik peab lihtsalt olema täpne.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Ma arvan, et lämmastikuga külmutamine toimub kuiva jää ja atsetooniga, nii et see kombinatsioon tegelikult vabastab lämmastikku, mis peaks kiiresti jahutama lahust, milles met hcl on lahustatud, ja looma kena puhtaid kristalle, ma ei ole kindel, kas see peaks nii toimima, kuid see on huvitav, ma peaksin seda proovima, ma ei ole sellest kuskil kuulnud, kuid ma märkasin, et üks müüja sellel foorumil kasutab ilmselt midagi sellist.
 
Last edited:

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Ma ei saa vastata üksikutele kommentaaridele, nii et ma pean megatresk niimoodi, mis puudutab neid deaddrops, nii et kõigepealt peame olema kaup, nii et me saame lahendada deaddrop kuid me oleme õigel teel, sest mul on ka mulje, et varsti maserko tuleb oma toote ma olen uudishimulik ja ootan lõpuks keegi hakkab see siin
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
19
Reaction score
2
Points
3
Ma olen FOR... lihtsalt soovitan, kuidas, kui ma mõtlen parema viisi, siis kirjutan selle... me otsime viisi, kuidas seda teha, mitte viisi, kuidas seda mitte teha
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Otsimine, leidmine, leiutamine..... Kuidas oleks, kui võtaksite oma küsimustele vastuste leidmiseks ühendust meie BB.expert'i gurudega. Max. Sõbralikkus nende poolt kõigis asjades.....
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
19
Reaction score
2
Points
3
Ootan,,,, ja võiksin midagi prügikasti saata.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Kuid ma valmistan teile pettumuse, vaid pakun pigem koostööd kahele mõistlikule . Kogu asi ehitatakse idee BB nii ei ole isiklikku kontakti lihtsalt vahetada teadmisi osta koos keemikud ja muud asjad (sest hind). Nii et kohe teen pakkumise 1kg efedriini virna . Rohkem läbi signaali või prooton
 
Top