• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Methamphetamine Efedriin a pseudoefedriin

Methamphetamine

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Tere, kas U saab mind aidata Birchiga?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Lõpuks esimene, kes on huvitatud tõelise toiduvalmistamise tegemisest, sul on pallid mees ja sa meeldisid mulle samal ajal. Meie sk/cz stseen BB fore on täis lolle lapsi ......
 
View previous replies…

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
üldiselt... mida ja kuidas... ma valdan klassikalist cs-viisi... mind huvitab, mida ja kuidas
 

Burke

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 25, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
See on huvitav, üks mees registreerib end siin kaks päeva tagasi ja te arvate kohe, et ta on jumal, sest ta huvitub kaskast. :D Kui ma sulle sõnumit saatsin, siis sa ütlesid ainult, et mu konto on uus ja sa arvasid, et ma olen politseinik Vabandust, aga keegi nagu sina ei tunne üldse politseinikku.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Ma arvan, et mul võib olla oma arvamus ja vaba tahe, kes aitab. Saate ise näha, miks ma ütlesin teile, et te saate minema lüüa. Ma ei näinud mõtet selles, mida te küsisite. Ja ma ei pea teda jumalaks, aga tal on julgust söandada seda, mida ma pean koerareaktsiooni kõrguseks. Nii et pallid on ka ja mitte kritiseerida sind minu arvamuse pärast . Ma arvan, et ma olen sind piisavalt aidanud, et sa vähemalt aitäh kirjutaksid, sina hullumees
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Kas keegi tunneb, et ma saatsin ta perse ja ei taha aidata? Kui jah link palun. mees kirjutab mulle, et ta tahab sünteesida speed mysli aga metil ei ole tal kogemusi sünteesi või kasutamise osas ja kohe tahab sünteesida kõige tihedamini sünteesi kui mida veel kirjutada talle
 

Attachments

  • LrYB04eVEM.jpg
    LrYB04eVEM.jpg
    701.8 KB · Views: 136

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
:mad::mad:cop .... Ma võin sinust sama mõelda... pealegi on mul meeles, et ma avastasin selle alles hiljuti... kus ma nüüd mitu aastat internet ei ole:ROFLMAO:
 

random1

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Tere, keegi usaldusväärne kontrollitud kontakt pulbrite jaoks ? Poola või isegi rahulikult Arena
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
D-metüülfedriinidestillaadi müük käivitatakse peagi. BB. Escrow kaudu.
 

G1yC1n3

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jan 30, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Tere, kas te saate mulle anda värskendust või linki, kui see on valmis, palun?
 
Top