P2NP elektrolüütiline redutseerimine amfetamiini saamiseks

idunno

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Kas kellelgi teist on õnnestunud seda teha? See on meetod, mida on kirjeldatud USA patendis 1,879,003.

Kood
1 mol fenüül-2-nitropropeeni, C6H5CH=C(CH3)NO2, lahustatakse lahustiga, mis on valmistatud 1000 ml etanooli, 500 ml äädikhappe ja 500 ml 12 N väävelhappe segamisel. Saadud lahus pannakse jagatud elektrolüüsikambri katoodikambrisse, mis sisaldab elavhõbedast, vasest või muust sarnasest metallist valmistatud metallkatoodi. Voolu juhitakse, kasutades voolutihedust ~0,2 amprit/cm2 katoodpinna kohta. Elektrolüüsi ajal, mida jätkatakse kuni vähemalt kaheksa Faradays elektrienergia ülekandmiseni, hoitakse temperatuuri umbes 40 °C. Kui redutseerimine on lõppenud, võib amfetamiini lahusest eraldada. Selleks on mugav viis eemaldada olemasolev etanool ja etüülatsetaat aurustamise teel ning seejärel muuta järelejäänud lahus tugevalt leeliseliseks, lisades sellele leeliselisandit. Sel viisil moodustatud aluseline kiht eraldatakse vesilahusest ja see sisaldab soovitud amfetamiini vaba baasi.

See tundub hea, sest see ei kasuta elavhõbedat, mis on raskesti kättesaadav ja ka mürgine.

Mul õnnestus see tööle panna, kuid mul on raske suurendada saagist üle 10%. :( Mis on äärmiselt kehv, kuid ma olen algaja hobikemik, nii et ma loodan, et äkki on kellelgi siin nõuandeid, kuidas seda paremini tööle panna. Ma ei näe kunagi, et keegi räägiks sellest marsruudist, kuid ma arvan, et selle välja selgitamine, kuidas seda meisterdada, oleks meile kõigile kasulik. Onu Fester'i sõnul saab ka metat ja MDA-d väga sarnaselt valmistada.

Ma arvan, et minu probleem võib olla selles, et minu P2NP muutub mõnikord elektrolüüsi ajal punaseks. Mida tähendab see, kui P2NP muutub punaseks? Kas see on lagunemine? Kui jah, siis kuidas seda vältida?
Või on minu P2NP lihtsalt vana ja rikutud? Võiks olla, kuna see on 1 aasta vana, kuid seda hoiti külmikus ja näeb veel purgis olles välja ok (helekollane).

Mõtlen ka, et väävelhape võib kogu selle asja nii hapraks teha? Lugesin siin kuskilt, et amfetamiinisoolad võivad liiga palju happega kahjustada... Aga see peab seal olema, et elekter voolaks (see on elektrolüüt). Proovisin lisada vett enne etanooli ja etüülatsetaadi aurustamist, et hape lahjendada ja see aitas küll saagist, aga see on ikka ainult 10% (oli enne 2% lol).

See peab olema võimalik tööle panna, see on patenteeritud meetod ja autor väidab võimalikke häid saake. Kui kellelgi on mingeid soovitusi, oleks see väga kasulik ja teretulnud.
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Mulle meeldib see postitus ja ma tahan seda abielluda.

Ma olen juba mõnda aega mõelnud elektrokeemilise redutseerimise võimalusele amfetamiini tootmisel, kuid ei ole kunagi jõudnud seda proovida. Sa oled absoluutne KING selle tegemiseks.
Ma ei ole kunagi näinud selle kohta kuskil kirjutist, mitte üheski mesilaste foorumis ja mitte Erowidis või The Hive'is, mis pani mind imestama, miks? Minu kui noobi jaoks peaks sellel olema suur potentsiaal.
Võib-olla on vastus madalas saagikus. Aga millised saagikused on teatatud patendi eksperimentaalses osas?
Kas olete proovinud klassikalisemat teed P2NP-ga ja kui jah, siis milliseid saagiseid see andis?

Teine asi on tegelik energiakogus, mis oleks vaja läbi anuma läbida. 8 faradays tähendaks 4-5 päeva 2 amprit, eks? Kui töötatakse umbes 10 cm2 katoodiga. Või on minu nooblid arvutused valesti?
1 faraday = 96500 coloumbs.
8 faraday = 96500 c x 8 = 772000 coloumbs
1 coloumb = 1 amp x 1 sek.
2 amprit 1 tunni jooksul = 2 x 60 min x 60 s = 7200 kolabumbi
772 000 c / 7200 c = 107 (tundi 2 amprit) = 4-5 päeva
Kui voolutihedus peaks olema 0,2 amprit cm2 kohta, siis peaks 10 cm2 läbima 2 amprit.


Kas sa saaksid siis oma protsessi täpsemalt lahti kirjutada? Millised olid teie reaktiivide täpsed massid ja kontsentratsioonid, milline oli temperatuur, pinge/ampert, kuidas oli teie elemendi konstruktsioon, kui kaua te seda jooksutasite ja milliseid materjale kasutasite anoodiks ja katoodiks?
 
Last edited:

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Elavhõbedat on lihtne hankida, kui teid ei häiri kõrge hind. PALJUD perioodilisustabel/elementide kogumise saidid müüvad seda. näide all:

 

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
500ml äädikhapet ütleb mulle kõik, mida ma tahan - kunagi kunagi ;)
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Vabandust, mida te mõtlete?
 

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Ma mõtlen selle happe neutraliseerimist :)
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ma oleksin rohkem mures 500 ML 12 N väävelhappe neutraliseerimise pärast ... need ja muud osad selles tekstis on põhjus, miks ma nii väga igatsen OP üksikasjalikku kirjutist. Oleks super huvitav!
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Kas keegi on seda meetodit proovinud? Kui jah, siis milliseid tulemusi saite?
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Originaalväljaandes mainib autor, et saab aurustada etanooli ja äädikhapet. Vaja on neutraliseerida ainult H2SO4.

Ma ei tea, kui kergesti te oma riigis NaOH-d leiate. Minu puhul võin minna ehituspoodi ja küsida "söövitavat sooda", mis on NaOH.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ma saan varsti kokku mõned seadmed, et seda korralikult teha. Peaaegu kõik kirjutised, mida ma olen näinud, on olnud täielik prügi. Puudub potentsiostaat, puudub võrdluselektrood, kasutatakse aiakannu kui ioonivahetusmembraani
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
On olemas pöördosmoosimembraanid, see on parim variant. võtke selline, mis töötab normaalsel rõhul, tavalised osmoosimembraanid töötavad kõrgsurvel.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Te peate kasutama membraani, millest saavad läbida ainult ioonid ja vesi, ilma selleta on kõik mõttetu, teil on kaks kambrite ühes p2pnp lahustites äädikhappega, teises kambris väävelhappega.

Palju lihtsam on saada läbi elektrokeemilise amalgaami, elavhõbe neelab naatriumi naatriumhüdroksiidist elektrolüüsi ja vähendab p2np, elavhõbe kui barjäär segab kahte lahust. Väljund on 80 protsenti teoreetilisest.
 

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Ma proovisin seda meetodit varem. See toimib, kuid saagikus ei ole nii suur, kuid ok.
Ma sain 2,5g - 3g sulfaati 5g P2NP-st.
Kasutasin pliiplaate, mis on lõigatud katusepliist. Elektroodidel tuleb kasutada puhast, tühja pinda.
Kasutades poorset savipotti oma anoodi/kathoodi sektsiooni eraldamiseks töötab hästi.
Anoodikamber tuleb samuti täita 12N väävelhappega.

Jah, teie segu muutub punaseks. te peate selle eemaldama mittepolaarse pesuga enne baasimist.

Oluline on temperatuur. paberil on kirjas, et mitte üle 40°C, kuid ma olen kogenud, et see on liiga kõrge.
Proovige seda võimalikult külmalt ajada. Küvettide jooksutamine jäävannis on üks võimalus. 10°C on eelistatud. ja lõpus näed, et sul on lihtsalt kergelt punane värvus. (vähem lisandeid, suurem saagis).

Ma proovisin seda max 10g P2NP-ga, sest minu rakk oli nii väike. suuremaks skaleerimine võib olla probleemiks soojuse tekkimise tõttu.
Sa pead olema loominguline seoses aktiivse jahutusega kui.

Selle proovimine ämbris suure klaasimata lillepotiga oleks awsome.

Võib-olla ma tulla üksikasjalik protseduur tulevikus. kahjuks ma ei saa pakkuda pilte, sest ma proovisin seda aastaid varem.

Aga hei, see on lihtne, mittemürgine ja vaja on vaid tavalisi kemikaale. Aga see võtab aega. sa pead ajama oma raku võib-olla päevi, kui sa lähed suures mastaabis.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
saate reaktsiooni käigus (elektrolüüs) naatriumamalgaami, siis amalgaam taastab märkimisväärselt teie p2np
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
See on minu elektrolüüsielement. Selliseid on palju, kuid see on minu oma:
A9YxsrDutH
 

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
See näeb suurepärane välja! Kas te oskate seda selgitada?
Kas see on väike hammasajamiga alalisvoolumootor segamiseks?
Mina segasin lihtsalt segamisvarraste magnetilise kuumutusplaadi seguriga
Ja sisemine kamber on poorsest savist tass?
Ma näen kahte klemme elektroodide ühendamiseks. Kas sinine kaabel on termomeetri sond või võrdluselektrood?
Sa võid ühendada kaks juhtmeelektroodi, panna selle jahutusvanni ja proovida.
Lame leht plii on vajalik, et arvutada mõõtmed cm², sest sa pead läbima 0,2A /cm² see on oluline.
Vähem on ka ok, võtab natuke kauem aega, aga rohkem on halb ja moodustab kõrvalsaadusi.
Hea seade!
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Jah, te olete seda saanud. See on see, mida te arvate. See ei lähe jahutusvanni, seal on torude spiraal, kus vesi voolab läbi väikese metallist paagi termilise kleebitud peltier-jahutusseadme külge koos jahutusradiaatorite ja ventilaatoritega suletud ahelas. Raku ei ole veel valmis, see vajab temperatuuriandurit. Temperatuuri reguleerimiseks kasutan STC-1000. Mul on oma opampide tegemiseks potentsiostaat. Samuti ei kasuta ma P2NP-d, vaid muudan selle enne elektrolüüsi oksiimiks.
 
Last edited:

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Mul oli see idee jahutamiseks samuti. tahtsin kasutada anoodikambrisse uputatud klaasist torukest, kuid ei proovinud kunagi, sest minu rakk oli juba väga väike.
Tundub, et teil on tõesti teadmisi elektrokeemia kohta.
värk referentselektroodiga jne. oli minu jaoks liiga kõrge. aga hei see töötas ikkagi.

Nii et P2NP oksiimile kõigepealt? Sn/HCl-ga? Mina moodustasin enne ainult oksiimi ketoonist ja hüdrokslamiinist.

Afaik moodustub oksiim elektrolüüsi teel hea saagisega, kui läbida lihtsalt 4 F asemel 8 väiksema A tihedusega ja lisada hüdroksüülamiini.
Keeruline on oksiimi redutseerimine amiiniks, sest elektrolüüsi lõpus tekib soodsalt vesinik.
Teie ilmselt teate seda viidet, kuid ma annan lingi. võib-olla aitab see ka teisi liikmeid. Oksiimi saagis 85-91%

 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
P2NP elektroredutseerimisel läheb see kõigepealt oksiimiks enne amiini. Esimese sammu tegemine Sn/HCl-ga peaks andma suurema saagise kui alustades P2NP-ga. Ma ei tee klaasist spiraali anoodi sees nagu Otto Snow teeb Ma kavatsen kasutada silikoonist torusid spiraalis ja ma ei ole veel otsustanud, kas ma panen selle anoodi sisse või välja. Ma kasutan HCl ja äädikhapet kõigeks, kuna väävelhape sööb silikooni. Vool ei ole oluline, tuleb kontrollida kahe elektroodi vahelist potentsiaali ja lasta voolu varieeruda. Oksiim sobib selle käepärase diagrammi järgi sinisesse gruppi ja ma tahan 1v potentsiaali ja metanool on minu lahusti. Ma võiksin tegelikult teha tsüklilist voltammomeetriat oma teise potentsiostaadiga, mille ma tegin PSoC-st. Ma ei saa seda othewise kasutada, sest see on mõeldud ainult USB-voltide ja amprite tasemetele.

VZAzLJ64fy
 

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Tõepoolest, see tabel on väga kasulik. Ei teadnud, et metanool on parem lahusti.
HCl kasutamisest olen varem kuulnud. Ja ma arvan, et olen kord proovinud. RM ei lähe nii punaseks kui väävelhappega.
Milliseid elektroode kavatsed kasutada?
Otto Snow... vau, ma mäletan seda kutt. Aitäh, et sa mulle jälle meelde tuletasid. Vaatan tema raamatut uuesti.
Mu sõber, sul on kena seadeldis ja teadmised, et see toimiks paremini kui minul, võrdluselektroodiga jne.
Palun jätkake, katsetage seda ja andke meile sageli uuendusi oma edusammudest, olen väga huvitatud.
Ma pean õppima rohkem elektrokeemia, potentsiaalide, võrdluselektroodi jne kohta. Ma loen palju lähinädalatel.
 
Top