P2NP elektrolüütiline redutseerimine amfetamiini saamiseks

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Ma proovisin seda meetodit varem. See toimib, kuid saagikus ei ole nii suur, kuid ok.
Ma sain 2,5g - 3g sulfaati 5g P2NP-st.
Kasutasin pliiplaate, mis on lõigatud katusepliist. Elektroodidel tuleb kasutada puhast, tühja pinda.
Kasutades poorset savipotti oma anoodi/kathoodi sektsiooni eraldamiseks töötab hästi.
Anoodikamber tuleb samuti täita 12N väävelhappega.

Jah, teie segu muutub punaseks. te peate selle eemaldama mittepolaarse pesuga enne baasimist.

Oluline on temperatuur. paberil on kirjas, et mitte üle 40°C, kuid ma olen kogenud, et see on liiga kõrge.
Proovige seda võimalikult külmalt ajada. Küvettide jooksutamine jäävannis on üks võimalus. 10°C on eelistatud. ja lõpus näed, et sul on lihtsalt kergelt punane värvus. (vähem lisandeid, suurem saagis).

Ma proovisin seda max 10g P2NP-ga, sest minu rakk oli nii väike. suuremaks skaleerimine võib olla probleemiks soojuse tekkimise tõttu.
Sa pead olema loominguline seoses aktiivse jahutusega kui.

Selle proovimine ämbris suure klaasimata lillepotiga oleks awsome.

Võib-olla ma tulla üksikasjalik protseduur tulevikus. kahjuks ma ei saa pakkuda pilte, sest ma proovisin seda aastaid varem.

Aga hei, see on lihtne, mittemürgine ja vaja on vaid tavalisi kemikaale. Aga see võtab aega. sa pead ajama oma raku võib-olla päevi, kui sa lähed suures mastaabis.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
saate reaktsiooni käigus (elektrolüüs) naatriumamalgaami, siis amalgaam taastab märkimisväärselt teie p2np
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ma olen mõelnud, miks mul on vaja jahutada purgi, kui mul võib lihtsalt olla pidevalt ringlev anolüüt minu peltierjahutite sisse ja välja
 

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Tsirkuleeriv anolüüt on suurepärane võimalus jahutamiseks. Eriti siis, kui raku töötab pikka aega.
Võib-olla on seadistus keerulisem, kuid teostatav.
Hg Pool katood peaks toimima hästi, kuid ma eelistaksin igal juhul vältida Hg-i. Ma arvan, et ma jään pliielektroodiga.

Viidetes on öeldud, et alati 0,2 A/cm².
Kas teil on aimu, kas ma peaksin arvestama katoodi mõlemat külge või ainult anoodi poole jäävat külge?
Näiteks: Pliileht mõõtmetega 2 cm x 5 cm.
Kas seda peaks arvestama 10cm² või 20cm² ?
Sest teil on 10cm² katoodi poolel ja 10cm² teisel poolel. See teeks suurt vahet.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Te loete pindala, nii et mõlemad pooled. See ei ole niikuinii nii oluline, kui see on lähedane. Näiteks 3 amprit oleks hea. Ma ostaksin teie asemel lihtsalt võrdluselektroodi, kuigi teie asemel ei ole teil vaja potentsiostaati, mida saate perioodiliselt lihtsalt käsitsi reguleerida.
 

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Mulle meeldis teie rakukujundus ja nüüd töötan ka oma raku kallal. kui ma olen valmis, näitan teile ja võib-olla siis saate mulle üksikasjalikult selgitada, kuidas seda võrdluselektroodiga üles seada ja seadistusi teha. elektrokeemia on minu jaoks uus. Millist võrdluselektroodi eelistatakse selles seadistuses? Ag/AgCl?
 
Top