Escrow

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
tuvastatud viga.
1. ma tahan hoiustada summa XMR-i, mis on kinnitatud.
2. minna ***/konto/valik/ ja valida xmr --> hoiustamine
3. siis valin summa EUR või USD. see summa konverteeritakse mingil viisil xmr-iks ja genereeritakse aadress.
4. kuid kui ma kannan sellele aadressile suurema summa kui ma sain 3. sammu, siis maandub ainult 3. sammu summa: ülejäänud kaovad.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Töötame selle kallal, et oleks võimalik vabalt täiendada, ilma et tekiks mingi konkreetne kogus.

Kui teil on selline olukord, võtke minuga ühendust ja me parandame selle.
 
View previous replies…

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
probleem ei ole ainult selles koguses.
pärast seda, kui ma oma xmr rahakotist makse teie aadressile üle kandsin, ei saanud minu rahakotist teha ühtegi muud tehingut.
iga katse siseneda seemnega läheb sünkroniseerimiseks igavesti.
tehniliselt võin siseneda oma kontole, kuid ma ei saa sünkroonida oma summa ja teha mingeid tegevusi. nii, see näeb kas "ootel" või "blokeeritud".
ma ei tea, mis on põhjus, kuid ma oletan, et see probleem on seotud selle maksega, sest see ilmus kohe.

NZ3pQDbJai
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Miks te kirjutate mulle privaatsõnumitesse ja siia? Las ma vastan teile homme ja te harjutate oma kannatlikkust.
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Te vastasite mulle PM-is, et te ei tea põhjust, seepärast tõin selle teema ühiseks aruteluks: Võib olla mõned teised kasutajad seisavad silmitsi sama probleemiga????

Ma usun, et see on tõsine probleem, kui ma ei saa juurdepääsu oma rahakotile paar päeva pärast seda, kui ülekanne juhuslikule aadressile on tehtud.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
See ei ole meie poolne probleem, vaid see, et teie rahakott ei suuda sünkroonida.
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
jah, ma saan aru, et see on "üldine probleem". kuid nüüd jätkub see rohkem kui 48 tundi, kuna makse tehti edukalt teie rahakotti.
juhus? ei ole kindel.
ma ei ütle, et see on probleem, mis on loodud teie poolt tahtlikult... ahahah...
kuid ma usun, et see võib olla seotud teie aadressi genereerimise algoritmiga või midagi sarnast.

loodame, et ma saan selle lahti 2-3 päeva jooksul: seal on mündid külmutatud, ma isegi ei saa panna uut tellimust, et osta oma fckng weed((((
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Millist rahakotti te kasutate?
Te ei pea vastama, lihtsalt importige võtmed teise rahakotti ja sünkroonige seal.
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Algselt loodi see leheküljel xmrwallet.com

Noh, ma tegin mõned katsed importida oma võtmed mõnda teise rahakotti: mymonero app ja veebi kasutati sama tulemusega: sünkroonimisprobleem.
tundub, et minu viimast tehingut ei töödeldud õigesti või midagi sarnast, ma ei tea täpselt
 
Last edited:

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
UPD: lõpuks sain juurdepääsu oma rahalistele vahenditele kummalise rahakoti "monerujo" abil. Peale selle nüüd oli võimalik sünkroniseerida kõik andmed.
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
8
Points
3
ma ei tea midagi monero ,kuidas osta ,kuidas maksta ,kuidas avada rahakott ,keegi siin võib seletada mulle pls ja kuidas teha tehingu?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Osta Monero Krakenis > loo rahakott, MyMonero on hea > oota päevi, tavaliselt nädal aega, et Krakenis olevad vahendid oleksid väljavõetavad > võta need oma uude rahakotti välja > lisaanonüümsuse tagamiseks lisasin oma MyMonero juurde teise rahakoti ja liigutan XMR-i uuesti sellest esimesest rahakotist uude rahakotti > tule saidile, kliki oma rahakotti üleval > plussmärk 'XMR' kõrval > sait annab sulle deposiidilinki > sellega tagasi oma rahakotti, sisesta see kood 'saatmise' kasti > värskenda saiti nagu hull, kuni näed seda oma kontol.

Kui sa ei suuda seda järgida, siis peaksid ilmselt tegema 'natuke' rohkem uurimistööd enne, kui üritad midagi sellest teha
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
8
Points
3
proovin ,aitäh
 

Lucy12

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Nov 24, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Tere! Ma tahaksin teada, kas on võimalik kustutada kõik varasemad tehingud ja eskavaatlused?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere, need kustutatakse automaatselt 90 päeva pärast.
 

Orisnancy

Don't buy from me
Member
Joined
May 24, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
hi uus müüja, kui saada uus makstud tellimus, kus fullfil tellimuse?mis tahes nuppu?või lihtsalt postitada jälgimisnumber vestluses?
-- just ma lugesin seda:
Kui ostja saab oma tellimuse, peab ta klõpsama nupule "Complete deal". See tegevus võimaldab müüjale saada makse tellimuse eest.
mis tahes nuppu müüja jaoks?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Kõigil on "kutsu admin" nupp.
 

Orisnancy

Don't buy from me
Member
Joined
May 24, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
nii et iga tellimus ma pean kutsuma admini vestlusse?ja siis postitada jälgimisnumber sinna?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ma juba vastasin teile sellele küsimusele, miks te kordate ennast?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Peate ootama, kuni klient kinnitab paki kättesaamist. Pärast seda saate oma raha. Juhul, kui klient on pikka aega offline või ignoreerib teid, võib Admin kutsuda teie probleemi lahendamiseks.
 
Last edited:
Top