Question Fentanüüliga immutatud rohi. Kas see on tõeline asi?

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Täna sattusin DNMis ühe umbrohumüüja avalduse peale, kus nad väitsid, et väga suur osa ELi umbrohust on nüüd fentiga rikastatud.

Olen veetnud mõnda aega UNODC dokumente lugedes, et näha, kas seda on kuskil mainitud, ja ma leidsin NULL mainimist kanepi osas. Opiate käsitlevas osas (mõlemad on lisatud kolmandas raamatus) on nominaalselt mainitud fent'i kasutamist erinevate teiste kemikaalide võltsimisel (mitte palju nimetusi peale heroiini) ja enamik sellest piirdub suuresti Põhja-Ameerikaga.

Kas keegi on tegelikult näinud, et inimesed on niimoodi rohtu keppinud? Ma mõtlen, et hüdropooniliselt kasvatatud kraami tugevus on tänapäeval nii palju suurem kui kümme aastat tagasi, miks peaks Fenti rohu sisse panema?

Igatahes, otsin mõnd arusaama, mida teie geniaalsed mõtted võivad sisaldada.

Head uut aastat jne jne
 

Attachments

  • wWrdqmYDzK.pdf
    14.6 MB · Views: 621

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Tänapäeval saab marihuaana leotada kõigega, mis on käepärast. Olgu see siis sünteetiline kannabinoid või fentanüül.
See on tingitud asjaolust, et tänapäeval saab seaduslikult ja odavalt osta CBD-marihuaanat, mis näeb hea välja, kuid millel puudub THC.
Et anda sellisele rohuainele narkootiline mõju, immitseerivad inimesed seda fentanüüli ja muude ainetega.
+ fentanüül hoiab klienti üha enam ja enam tagasi tulemas.
Muidugi, nüüd on olemas uus alternatiiv THC-le - HHC, selle potentsiaal on 20-25% väiksem kui THC ja seni on see seaduslik enamikus Euroopa riikides, kuid mitte kõigil ei ole seda laos ja jätkatakse CBD-rohu või põllumajandusliku rohu immutamist, mis näeb välja nagu tõeline marihuaana.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Kas olete seda tegelikult praktikas näinud?

Ma olen @spanaraga nõus, et kogenud rohu suitsetaja teab kohe, kas ta põletab kanepit vs. rohtu.

Mul on käru HHC-O, aga pole seda veel proovinud, hoian seda vihmasteks päevadeks (ise ei ole eriti rohusuitsetaja).
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
SRÜ riikides lisatakse UR-144 või JWH-seeria nõrgale marihuaanale. Võin kindlalt öelda, et sünteetilised kannaboidid nagu (ur144 / JWH-018) on looduslikest peaaegu eristamatud. Ainus asi on kiire sisenemine ja kiire väljumine, kuid kui kasutada prolongeerijaid, siis kestab mõju kauem.

Mis puudutab fentanüüli, siis seda ei ole vaja palju, 1,2-1,5 mg fentanüüli 1 g marihuaana kohta on piisav, et mõju ei oleks tugevalt tunda ja inimene harjub tootega ja jääb sõltuvusse.
Igal juhul ei pea ma seda õiglaseks, nii et ma ei soovita seda teha.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ma ei kavatse seda teha - lihtsalt ma juba katsetan erinevaid aineid fent ja nüüd ma mõtlen, et pean ka oma poja rohu varusid katsetama. Fent testid hakkavad minu jaoks muutuma kalliks hobiks...
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
cbd-rohu puhul on asi selles, et see lõhnab nagu kanep...
nii et see võib olla asi, kuid "tõeline" suitsetaja tuvastaks selle kohe.
 
Top