Fentanüüli süntees

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8

Fentanüül tapab! Ärge kunagi proovige seda sünteesida, veel vähem kasutada!

Fentanüüli süntees


Fentanüül ja selle analoogid on ühed kõige võimsamad opiaatide agonistid, kuid nende süntees on sageli raske. Siin on esitatud fentanüüli süntees, mida saab hõlpsasti kohandada teiste analoogide(para-fluorofentanüül, alfa-metüülfentanüül) jaoks.

See menetlus ei ole teoreetiline ning seda on katsetatud ja parandatud mitu korda. See süntees viiakse läbi toatemperatuuril, nii et te ei vaja mingeid eriseadmeid.

Fentanüül on väga huvitav komponent põrandaaluse keemia jaoks, sest üks gramm puhast fentanüüli vastab 100 g väga heale tänavaheroidile.

Põhimõte

Kasutatav lähteaine on N-fenetüülpiperidoon (NPP), mida saab lihtsa SN2-mehhanismi abil kergesti sünteesida piperidoonist ja fenetüültosülaadist või fenetüülbromiidist. NPP reageerib aniliiniga, andes imiiniderivaadi, mis redutseeritakse 4-anilino-N-fenetüülpiperidooniks (4-ANPP). 4-ANPP reageerib seejärel propionüülkloriidiga, mis annab fentanüüli, mis seejärel puhastatakse.

Katse





N-Fenetüül-4-piperidoon (NPP)


N-alküülimist 4-piperidooni saab teha PTC tingimustes - ja ei ole vaja eraldada oma piperidooni vaba alusena. Lisage ühele liitrile atsetonitriilile 3 mool peeneks pulbristatud kaaliumkarbonaati, seejärel lisage 10 g PTC-katalüsaatorit - TBAB või TEBA või lihtsalt polüetüleenglükool-400. Segage seda suspensiooni 15 minutit 50-60 °C juures ja lisage seejärel väikestes annustes oma 4-piperidoonvesinikkloriidi, jälgides, et CO2 evolutsioon ei oleks liiga jõuline. Segage veel tund aega 50-60°C juures, seejärel lisage tilguti fenetüülbromiidi , ja segage 15-20 h kergel tagasilöögil. Seejärel jahutage ja filtreerige anorgaanilised soolad ära - kui filtreerimine läheb liiga aeglaselt, lisage suspensioonile veidi (30-40 ml) küllastunud naatriumsulfaadi lahust, see muudab kleepuva sette granuleerituks ja filtreeritavaks.

Saagis on peaaegu kvantitatiivne (uskuge mind) ja destilleerimist ei ole vaja - tulemuseks on kergelt kollane tahke aine, mille mp 60°C.

a. NPP N-Fenüül-Imiini sünteesimine

10 mmol NPP-d lahustatakse minimaalses mahus aniliini (umbes 5-6 ml), seejärel lisatakse 1 g 4A molekulaarsõela. Segu segatakse tõesti õrnalt (et molekulaarsed sõelad ei hävitaks segamisel) magnetilise segisti abil umbes 24 tundi toatemperatuuril.

Konversioon on korduvalt arvutatud MS-ga ja on üle 99%, nii et järgmise faasi võib läbi viia ilma igasuguse puhastamiseta.

b. ANPP süntees

Eelmises etapis saadud reaktsioonisegu filtreeritakse molekulaarsõeltelt, mida loputatakse 2×2 ml THF-iga, filtraat ja pesu valatakse 50 ml kolbi, mille järel lisatakse 20 ml kuiva metanooli ja segatakse.

Umbes 1-1,5 g naatriumborhüdriidi lisatakse väga aeglaselt toatemperatuuril segule ja segu segatakse umbes 2 h. ANPP muundumist kontrollitakse mis tahes meetodil ja kui see ei ole täielikult redutseerunud, lisatakse aeglaselt veel 0,5 g NaBH4 ja segatakse veel üks tund. Kui muundumine ANPP-ks on täielik (üle 95%), aurustatakse metanool ja THF vaakumis.

Jääkmass koosneb aniliinist, üleliigsest NaBH4-st ja booraaniga komplekseeritud ANPP-st. Kolbi valatakse 50 ml vett, seejärel hävitatakse kompleks väikese koguse kontsentreeritud HCl (35%) aeglase lisamisega, kuni pH on ~1, seejärel segatakse segu veel tund aega hästi läbi. Nüüd lisatakse segule 50 ml küllastunud NaCl lahust ja umbes 10 min pärast sadestub tahke mass.

Tahke aine eraldatakse vedelikust filtreerimisega ja tahke aine (see on ANPP-hüdrokloriid) säilitatakse pärast selle pesemist vähese küllastunud NaCl lahusega. Lisatakse veel 50 ml küllastunud NaCl lahust ja pannakse segu külmikusse (umbes 2 °C juures) ning oodatakse 2-3 h. Kui setteid tekib rohkem, filtreeritakse lahus ja lisatakse tahke aine esimesele saagile. Tahke mass on ANPP, mida tuleb töödelda.

Lahustage tahke aine umbes 60 ml vees ja 2N NaOH-s, kuni pH > 12,5, seejärel ekstraheerige 3×15 ml CH2Cl2-ga. CH2Cl2-faas pestakse 5 ml veega ja lahusti aurustatakse vaakumis. Jääk on õline kollakasoranž vedelik, mis kristalliseerub iseeneslikult ja koosneb piisavalt puhtast ANPP-st järgmise etapi jaoks.

ANPP üldine saagis on umbes 50-80%. Peamine saagise vähenemine toimub puhastusprotsessi käigus, sest eraldusprotsess aniliini ja ANPP ülejäägi vahel ei ole optimeeritud. Sellele on ehk mõned lahendused, mida arutatakse optimeerimise ja arutelu peatükis.

c. ANPP muundamine fentanüüliks

10 mmol ANPP-d lahustatakse umbes 8 ml kuivas, puhtas püridiinis segades ja seejärel lisatakse 12 mmol propionüülkloriidi tilkhaaval reaktsioonisegule toatemperatuuril. Reaktsioon on eksotermiline ja temperatuuri tuleb kontrollida, reguleerides hoolikalt lisamise kiirust, ning seda tuleb hoida kogu aeg vahemikus 30-60 °C. Kui kogu propionüülkloriid on lisatud, segatakse reaktsioonisegu toatemperatuuril umbes üks tund.

Kontrollitakse muundumist mis tahes sobiva meetodiga (TLC/GC) ja kui see ei ole täielik, lisatakse veel 1 mmol propionüülkloriidi. Tavaliselt peaks konversioon olema täielik pärast esimest toimingut, kuid kui etapist A on jäänud liiga palju aniliini, on vaja rohkem propionüülkloriidi.

Seejärel valatakse reaktsioonisegu segades 80 ml vette ja lisatakse tilkhaaval kontsentreeritud HCl (~35%), kuni pH < 1,5. Seda toimingut võib teha teise protseduuriga järgmiselt: Valmistatakse 80 ml 2N HCl ja lihtsalt valatakse reaktsioonisegu sellesse lahusesse. Selle tulemusena muutuvad püridiin ja fentanüül oma vastavateks hüdrokloriidsooladeks. Seejärel segatakse lahust umbes 30 minutit. Püridiin-HCl ei lahustu CH2Cl2-s, samas kui mittepolaarne Fentanüül-HCl lahustub. Lahus ekstraheeritakse 3 × 20 ml CH2Cl2-ga, seejärel pestakse ühendatud orgaanilised ekstraktid 2 × 10 ml küllastunud NaCl lahusega.

Lahusti aurustatakse vaakumis ja moodustub kollane mass, mis koosneb fentanüülvesinikkloriidist, mis on saastunud väikese koguse propionaniliidiga, mis on tekkinud propionüülkloriidi toimel etapis A tekkinud aniliini jääkidele. Nüüd lisatakse 10-15 ml atsetooni ja moodustub valge pulber, mis on Fentanüül-HCl. Tahke aine filtreeritakse ja pestakse väikese koguse (2×3 ml) atsetooniga.

Fentanüülvesinikkloriid on nüüd piisavalt puhas kasutamiseks (>99,5%), selle etapi saagis ületab 90%! Kui see oleks ikkagi ebapuhas (minul ei olnud seda kunagi), saate seda puhastada ümberkristalliseerimisega kuumast atsetoonist.

Fentanüülipulbri lahjendamine

Puhast fentanüüli ei saa kasutada sellisena, sest see on palju, palju liiga tugev ja seda PEAB lahjendama, muidu tekib palju üleannustusi!

Järgmise protseduuriga saadakse valge heroiin, mis on sama tugevusega kui väga hea (30%) tänavaheriin.

100mg Fentanüül-HCl lahustatakse 2ml metanoolis. Kaalutakse 10g laktoosi ja soojendatakse seda umbes 60-70°C suurde nõusse koos kuumutusplaadiga. Fentanüüli metanoolilahust lisatakse regulaarselt tilkhaaval soojale laktoosile, et saavutada hea eelsegunemine. Oodake, kuni kogu metanool on aurustunud, ja segage hoolikalt. See on väga oluline, sest kui seda ei segata põhjalikult, jääb osa laktoosist ilma fentanüülita ja osa laktoosist liiga palju fentanüüli, mis võib põhjustada dramaatilisi üleannuseid!

Seda tüüpi heroiini kasutati ja müüdi aasta jooksul ning tarbijate tagasiside oli väga hea. Tarbijad olid väga rahul ja ei soovinud enam tavalist pruuni heroiini. Nii et olge ettevaatlik, mõned inimesed (maffia ja teised diilerid) muutuvad võib-olla väga kadedaks!

ÄRGEKASUTAGE ja ÄRGE MÜÜTKE puhast Fentanüül HCl, see on väga mürgine materjal, mis põhjustab palju üledoosi, kui seda ei lahjendata!

Optimeerimine ja arutelu

Selle sünteesi üldine saagis on umbes 50-80% ja peamine materjalikadu toimub ANPP puhastamise käigus etapis B. Aniliini ja ANPP eraldamiseks on ehk ka teisi alternatiive (ümberkristalliseerimine, destilleerimine). Ma arvan, et hea lahendus on aniliini ja ANPP ekstraheerimine koos ja nende eraldamine aniliini aurustamisega vaakumis, seejärel ANPP ümberkristalliseerimine sobivas lahustis.

Para-Fluoro-Fentanüüli saab sünteesida selle menetlusega, kasutades tavalise aniliini asemel p-fluoroaniliini, kuid puhastamisprotsessi tuleb kohandada.

Selle meetodiga saab sünteesida ka väga võimsat alfa-metüülfentanüüli, kasutades N-(2-fenüülpropüül)-piperidinooni, mida saab sünteesida 1-fenüül-2-bromopropanist ja piperidinoonist või muudel meetoditel. 1-fenüül-2-bromopropaani kasutatakse amfetamiini salajasel valmistamisel ja selle ühendi sünteesi menetlust saab kergesti kohandada N-(2-fenüülpropüül)-piperidinooni või NPP (N-fenetüülpiperidinooni) valmistamiseks.

Fentanüül on väga hea ja võimas opiaat, kuid on mõned märkused:

  • Fentanüül tekitab väga suurt sõltuvust, palju rohkem kui lihtne heroiin, selle sünteetilise valge heroiini regulaarsed kasutajad, keda ma kirjeldasin, olid tugevalt sõltuvuses.
  • Üleannustamise oht on tõesti suur, isegi eelpool kirjeldatud lahjendusega, seega testige oma kraami enne müüki!
  • Mõju kestus on veidi lühem kui tavalise heroiini puhul.
 

Attachments

  • aw43rBUhXL.jpg
    aw43rBUhXL.jpg
    27.2 KB · Views: 891
Last edited by a moderator:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Hmm. Ma arvan, et see süntüür pidi lõpuks siin üles kerkima. Aga see on puhas mürk. Ärge kunagi võtke seda sünteesi ette ilma range isikukaitsevahendita, töötajata ja naloksooni kättesaadavuseta.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
ma olen absoluutselt nõus ärge isegi mõelge selle tegemisele, kui te ei tea 100%, mida teete. kui seda õigesti teha, on see nii tugev, et osakeste saastatus ja iga pind, millega see on kokku puutunud, võib teid tappa, kui te seda paljaste kätega puudutate. pidage alati meeles, et paar tera võib olla piisav, et teid tappa!!!!!!!
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Vaadake, ma saan aru, miks seda kraami halvasti vaadatakse, kuid kui seda vastutustundlikult kasutada, võib see olla ka elu maiuspala! Ma olen olnud opioidide sõltuvuses juba 11 aastat ja kuna ma hakkasin kasutama fentaniili, saan ma lõpuks piisavalt hästi püsida, et oma jama kokku saada. Ma ei nooguta palju ja ma ei ole kunagi olnud üledoosi siiani tundub mulle, et see ravim võiks ta ohtlik, kuid ka võiks olla ravi opioodisõltuvuse tulevikus liberaalsemas mõttes! Kasutades fentanüüli see on peaaegu nagu minu elu ma tagasi paljuski ka ma ei kasuta nõela enam, sest suitsetamine on hea! Ausalt öeldes ma ei saanud mahutada pikka nimekirja plusse, mis on olemas selle narkootikumi jaoks selles kommentaaride teemas , samal ajal on nimekiri miinustest kohe selle taga pikkuses, nii et see kõik on perspektiivi ma oletan........
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Aitäh teabe eest, brotha!
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
see värk on kurat ! I dont like it that this is allowd to share on braking bad . this is breaking dead
 
  • Like
Reactions: vis

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Noh, see on ravimitootmise foorum, vähemalt see osa foorumist. Ja kui te toodate fentanüüli, karfentanüüli või mõnda muud fentanüüli analoogi, siis panete end ohtu. Kui sa ei ole 100% kindel selles, mida sa teed, siis paned sa ka palju rohkem inimesi ohtu. See ei puuduta sinu isiklikku kogemust, see ei ole selles kontekstis tegelikult väga huvitav.
Kui sa dubleerid puhta fentanüüliga tootmisliinil, siis on see nagu žongleerimine kolinaga. Transdermaalne tee on laialdaselt ülehinnatud, kuid ekslikult toote sisse hingamine võib viia suhteliselt kiire ja surmava mürgistuse tekkimiseni. Kui te ei ole 100% kindel, kuidas lahjendada kraami lõppkasutajate jaoks, siis on oht, et ka neid võib tappa.
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Ma ei kavatse teeselda, et tean, mida ma teen, üritades seda ise toota, mu sõber seevastu on keemik ja mind huvitaks, mida ta sellest arvab. Kui seda on võimalik ohutult luua ja ta on kindel, et ta suudab, siis aitaks see minu sõltuvust, sest lõppkokkuvõttes püüan ma lihtsalt toimida ühiskonnas, mis on minu vastu ar igal sammul. Ma saan selle ohtliku ja ma saan, et see kahjustab teisi, kuid seetõttu on ohutusabinõud olulised.
 

summer_child

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 5, 2022
Messages
29
Reaction score
29
Points
13
NPP saab sünteesida ka fenetüülamiini reageerides 2 mooli metüülakrülaadiga.
 

Bill Cosby

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2022
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Kas keegi võiks postitada selleks vajalike laboriseadmete nimekirja?
 

eduardo salamanca

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 13, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Kui soovite vabaneda sõltuvusest, peaksite tõesti proovima ketamiini kasutamist. On tehtud erinevaid uuringuid, mis tõestavad, et ketamiin aitab inimestel teiste harjumuste hulgas ka joomisest loobuda. Sellel foorumil on isegi süntees, kui soovite seda ise teha.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8

kõigepealt vajate PPE komplekt kõrge taseme GAS maskiga koos nõuetekohase padruniga , ja ei saa teha köögis nagu salajane labor, see on väga ohtlik isegi udu selle aine võib tappa teid parem mitte proovida teha, kui te ei ole hea laboratooriumi praktikas ...
 

Bill Cosby

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2022
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Mul on 3Mi täisnäoline respiraator, 2091 filtrid, AAMI 4. taseme isikukaitsevahendi ülikond, kingakatted ja kindad. Ma usun, et need peaksid tööga hakkama saama, kuid ma tahan muidugi veenduda.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Tegemist ei ole ainult seadmete, vaid ka töövoogude küsimusega. Reaktiivide ja kõrvalsaaduste ohutu käitlemine, hea ventilatsioon jne. Kuid kindad, mantel, respiraator ja suitsuabsorber on miinimum. Siis tuleb mõelda sellistele asjadele nagu see, kuidas te võtate kindad ja hingamisaparaadi ära, kui olete lõpetanud, mida te nendega siis teete, kuidas te puhastate oma varustust ja nii edasi. Te töötlete äärmiselt mürgise kemikaaliga, kui teil õnnestub lõpptoode õigesti kätte saada, ja on tuhandeid viise, kuidas see võib sattuda teie sõrmedele või hingamisteedesse. Seepärast peaks teil olema olemas ka naloksooni ninaspreid või süstid. Kui hakkate end uimaselt või uniselt tundma, on tõesti vaid minutite küsimus, enne kui te potentsiaalselt teadvuse kaotate. See on nagu žongleerimine kolinaga.

Samuti, kui teil õnnestub sünteesi teha ja teil on puhas toode, peate te seda õigesti lahjendama, et vältida kuumuspunkte oma segus või soovimatuid kõrgeid kontsentratsioone, või te tapate lõppkasutajat.

Või lihtsalt ärge tehke sünteesi.
 

Bill Cosby

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2022
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Riskides kõlada naiivsena, kui mul on kõrgkooli keemiaharidus, palju laborikogemust, juurdepääs vajalikele laboriseadmetele, keegi naloksooniga valmisolek ja panen tonnide viisi mõtteid ohutule käitlemisele lahjendamise ajal. Nii et kui te ikka arvate, et on suur oht, et ma end kogemata tapan, siis kuidas inimesed Baltimore'i projektides puhast fentanüüli edukalt lahjendavad? Süntees on üks asi, aga mis puutub toote käitlemisse, siis projektides on inimesed palju vähem ette valmistatud ja palju vähem varustatud ning seal on lugematu hulk inimesi, kes lahjendavad puhast fentanüüli. Ja ma hindan vastust ja teie muret. Mind lihtsalt huvitab viimane küsimus.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Noh, kust te teate, et salalaborites EI OLE palju juhtumeid? Kui keegi kurjategija gettolaboris, siis ma arvan, et nad lihtsalt lohistatakse alleesse ja lõpuks teatatakse ühest neist äärmiselt levinud fentanüüli üledoosidest (*wink wink), mis litritakse enamiku suurlinnade tagumistel alleedel.

Samuti arvan, et parim ohutusabinõu sellise ainega töötamisel on töötada meeskonnana ja hoida käepärast naloksooni. See aitab palju kaasa. Fentanüüli üleannustamisega on tegelikult üsna lihtne toime tulla, tänu naloksooni peaaegu maagilisele toimele. Kuid mitte siis, kui olete üksi ja teadvuseta.

Aga kui sul on palju laborikogemust, siis on see hea ja aitab kaugele! Fentanüül ei imendu eriti kiiresti transdermaalselt, nii et selle ohtusid on suuresti ülehinnatud. Aurustatud pulbri sissehingamine oleks aga otseselt eluohtlik.
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Ma kasutasin intravenoosselt fent analooge ja olin päris hea, et mitte surra, kuid siis ühel päeval tegin liiga palju ja naloksooni jaoks lihtsalt ei ole aega - niipea, kui nõel on alla vajutatud, on see minu viimane mälestus (enne ärkamist naloksooni süstimise juurde <20% vere hapnikusaturatsiooni tasemega).
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Jah, ja see on peamine põhjus, miks ei tohi sünteesida fentanüüli või selle analooge kontrollimatu tarbimise eesmärgil. Inimesed TAHAVAD nende tõttu surra. Opiadid on need, mis tapavad inimesi, mitte muud uimastid, ja fentanüül on absoluutne mõrvar. Sünteesides seda, olete te selles kaasosaline. Punkt.
 
  • Like
Reactions: vis

Bill Cosby

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2022
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Ütlen, et mineviku enamus kraami tänaval on äärmiselt halvasti homogeenne, veelgi raskem on seda teha veelgi tugevama analoogiga. Ma usun, et ma võiksin pakkuda midagi, mis on kuumadest kohtadest vaba, ja kui inimesed saaksid minu kraami kätte, mitte seda, mida darkmatter7 mainis, siis ma arvan, et ma võiksin tegelikult mõned elud päästa.
 

Bill Cosby

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2022
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Rääkimata sellest, et nad lõikavad fentanüüli tänaval koos bensodega nüüd.....
 
Top