Fentanüüli süntees

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Oh? Tead, ma kuulsin kord, et maailm on tegelikult hiiglaslik kilpkonn, mis puhkab nelja sinises meres ujuvas elevandi seljas. Kas te oskate seda mulle selgitada?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Aga tõsiselt, kui see "nagu 60% puhtus" on sellest maagilisest "sega kokku mis tahes vana paska mõnes potis ja pannis"-sünteesist, siis mis on ülejäänud 40%?
 

mr_pabloemilio

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2022
Messages
27
Reaction score
7
Points
8
ma tegin ise nii, et ma segasin beebitee ja äädikaga ja kõik oli täiuslik ja selle raskem ja hea vahva
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Ausalt öeldes loodan, et kõik, kes fentanüüli valmistavad, kasutavad edaspidi seda meetodit. Beebitee ja äädikas ei ole kunagi kedagi tapnud.
 

1thejew1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2022
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Kui te ei saa sellest aru, siis ei tohiks te isegi sellist sünteesi lugeda, minge youtube'i ja vaadake põhilisi orgaanilise keemia videoid, õppige, mis on stioheomeetria.
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Hei, poisid, huvitav kraam taas kord. Nii kurb, et selliseid keemiaid on peaaegu võimatu saada, kui teil ei ole hämmastavat allikat või kui te ei ole ise keemik.

mul oli (vist puhtalt juhuslikult ja ka õnneks) leitud legitiimne fent hcl tarnija, kes töötas india laboris/tootmisettevõttes, kus neid keemiaid aeg-ajalt varastati ja väga hea hinnaga ka müüdi. Kokkuvõttes hämmastav kraam, kuna sõltumatu test ütles, et see oli 99%> puhtus. Samal ajal leidsin inimesi, kes kuni ostsid teatud asju teatud koguste eest, ma hoian seda privaatselt küll siin avalikult.

kahjuks muutus ta ebausaldusväärseks ja äärmiselt ebaprofessionaalseks ja tüütuks ning isegi petis mind ja ühte teist klienti umbes 400$ eest. Ähvardasin teda teatada Interpolile jne, kuna ta käitus äkki nii ebastabiilselt ja lõpuks kustutas ta kogu oma proton maili konto. Null allikad nüüd. :( Tal oli ka super stealth ja saatmise aeg, mis oli uskumatu. 5 daya Indiast Hollandisse! See võtab tavaliselt nädalaid või kuni kuu aega.

kui keegi on nõus, et DM mind selle kohta ja rääkisid teha tahke kogused kapten crunch. Ma oleksin nii tänulik ja ilmselt jagada kogu kasumit õiglaselt. Tänud ja vabandused selle postitamise eest siin. (kui ligipääs foorumi privaatsetesse osadesse on lubatud, võiksime seda ka arutada :)).

Vabandust, et uuesti postitan, kuid see tundus sobivam teema selleks.
 

theking

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
1
Reaction score
4
Points
1
hi i am from India... will defiantly work on it to source it
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Hei kutt, mida sa täpselt mõtled? Võite mulle vabalt DM-i saata ja ma annan oma prooton e-posti aadressi!
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Kas kellelgi on olemas 4-piperidooni süntees?
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Sünteesi on raske ise teha , lihtsam on seda osta.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
See on _üks_ kemikaal, mida ma ei leia kusagilt müügiks :-(

... Ilmselt seetõttu, et seda kasutatakse fentanüüli sünteesiks, lol.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Igaüks siin on sitt, kes seda sünteesib. Maailmas, kus me elame, on kurja ja me ei tohiks hinnata inimesi, kes seda kasutavad, ega ka inimesi, kes seda valmistavad. Ärge unustage, et ainus põhjus, miks suured kuritegelikud rühmitused saavad seda ühendit kunagi müüa, on see, et lollakad reeglid, mida me järgime, tegid selle üldse võimalikuks. Fentanüülil on meditsiiniline kasutus ja kui seda õigesti välja kirjutada ja kasutada, võib see inimesi aidata. Me ei vihka ravimifirmasid selle valmistamise eest, miks peaksime siis vihkama salajasi keemikuid selle eest, et nad teevad sama asja.

Ma ei kasuta fentanüüli, kuid ma ei mõista hukka inimesi, kes seda kasutavad või valmistavad. See ei erine teistest uimastitest, mida enamik inimesi kasutab. Muidugi tapab see sind kiiremini, aga see ei ole vabandus teiste narkootikumide kasutamiseks. Inimesed ütlevad alati: "Jah, ma kasutan amfetamiini, aga ma ei kasutaks kunagi midagi sellist nagu LSD või fentanüül. Need on tõeline kurjus." Ära ole loll, lõpeta oma harjumuse vabandamine. Lõpetage see, mida te teete, millegi muu tõttu vastuvõetavaks tegemine. Aktsepteeri, et see, mida sa teed, on sinu valik, nagu see on ka inimeste puhul, kes kasutavad või valmistavad fentanüüli.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Olen nõus. Ma ei mõista hukka inimesi, kes seda valmistavad või kasutavad. Ainult neid inimesi, kes lõikavad sellega ravimeid, ilma et nad sellest oma klientidele räägiksid, lihtsalt selleks, et suurendada oma kasumit. Nii saavad inimesed surma.
 

DrunkSailor

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kas mis tahes akrülaatestrit võiks kasutada NPP sünteesi puhul fenetüülamiiniga? Kas näiteks 2-fenüületüülakrülaati võiks kasutada etüül- või metüülestrite asemel?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Loodame vaid, et keegi ei hakka selliste protseduuride katsetamisest surema (tegelikult on just õnnestumine see, mis on tõeline tapja)
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Ma olen näinud, kuidas kartellid teevad seda ilma hingamisaparaadita T-särgis tünnides, kus on kleepsu.....
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Jah selle kena saade, mille nad VICE ja üldse USA televisiooni klounidele üles panevad. See ei ole muidugi reaalne, müüt sellest, et F-i toodavad sajad väiketootjad, kes segavad saalides mõnes vanas potis 50 kg F-i kottides lihtsalt seina ääres, tule, kontrollige tegelikkust. Kartellid peaksid tarnima lähteaineid ja võtma toote maha turustamiseks ja müügiks. Miks peaksid nad tootmise sisse ostma, kui nad võivad lihtsalt mõned inimesed teelt ära haarata ja sundida neid seda tegema, et neil lubataks elus püsida? Meetodid on ilmselt peaaegu realistlikud, mastaap ei ole, muidugi nad juhivad selleks superlaboreid ja kogu lugu paljude väiketootjatega on lihtsalt pettus pärast seda, kui nende metamfetamiini superlaborid liiga tihti ründasid.

Mis siis toimub? Mehhiko ei tee enam palju Crystal Methi lihtsalt mõned razemic meth lõigatud N-ISO. Kogu tõeline d.Meth tuleb Hiinast ja piirnevatest riikidest, kus triadid on üles ehitanud tohutuid tootmisvõimsusi, kuid nad ei saa enam Hiinas palju müüa ja teised SE riigid on samuti kõvasti maha surunud. Nii et selle asemel, et müüa Methi lähteaineid Mehhikosse, müüvad nad toote otse ja kõik on rahul. Kuigi nad ei saa toota ja müüa Hiinast Mehhikosse, näiteks USAsse, on see poliitiline küsimus ja kuna triadid ja Hiina kommunistlik partei on mõnes Lõuna-Hiina piirkonnas tihedalt seotud, sõlmisid nad kokkuleppe: F superlaborite ja d.Methi jaoks otse. Kartellid on rahul, sest nad vabanesid tüütutest Methlaboritest ja neil on vaja ainult palju kompaktsemaid F-laboreid ja hiinlased, kuna nad teenivad endiselt raha ja veel rohkem, kui F toodetakse odavalt ja müüakse USAsse, võtab muidugi ära LKA traditsioonilise musta raha allika, nad sõltuvad juba ammu heroiinikaubandusest oma mustade operatsioonide jaoks ja see lihtsalt kuivas kokku.
Ma võin siiski õnnitleda Hiina tarku juhte selle geniaalse plaani eest, et CIA-d rahastada. Vähemalt tundub, et keegi tõesti hoolib maailmast. ;)
 
  • Like
Reactions: vis
View previous replies…

MaximoPrimero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Te ei tea, mida te ütlete.
Mehhikos ei ole Hiina lähteaineid amfetamiini tootmiseks vaja.
Meil on selle tootmiseks kõik olemas.
Ja seda valmistatakse keemiatehastes ning nad on juba aastaid D-isomeeri saanud, kõik on industrialiseeritud protsess.
Tootmiskulud on nii madalad, et selle transportimine Hiinast on kallim kui selle tootmine. Ja oleks absurdne nii odavat toodet võltsida.
 

Doktor Faust

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Olemasoleva teabe kohaselt toodetakse Mehhikos amfetamiini bensüültsüaniidist (või bensüülkloriidist) lähtudes APAANi, BMK ja sipelghappe/metüülamiini kaudu. Saadud ratseemiline metamfetamiin lahustatakse seejärel, kasutades tõenäoliselt viinhapet või selle derivaati (nt dibensoüülviinhapet), saades soovitud (+) metamfetamiini (st dekstrometooni). Lõpuks töödeldakse vaba alus HCl-ga, et saada lõpptoode, st "jää". (-) metamfetamiin visatakse ära, kuna see on inaktiivne. Saadud jää sisaldab endiselt väikest kogust (-)meta (mõned protsendid, nagu on tuvastatud kiraalse HPLC abil), kuid see ei mõjuta toimejõudu. Ilmselt on tegemist kasumliku ja tõhusa menetlusega, hoolimata sellest, et üks pool (-met või levomet) visatakse ära.
Tundub, et nad ei kasuta mingeid kiraalseid lähteaineid (nt +efedriini või +pseudoefedriini), erinevalt mõnest teisest tootjast.
Seega on Mehhiko jää tõenäoliselt ehtne, "made in Mexico" toode.

Kuid fentanüüli tootmisel näib, et Mehhiko on palju vähem iseseisev, sest väidetavalt sõltub ta mõnest imporditud lähteainest. (Siiski on see odav). Palju enam 3-Me f. ja karfentaani puhul. (Tegelikult neid seal vaevalt toodetakse, kuigi see võiks olla väga kasumlik).

Nad võiksid olla huvitatud tööstusliku oskusteabe ostmisest, et saada täielikult iseseisvaks.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Ma ütlen, et see on pigem kõnekujund, hingamisaparaadiga kutt ütles, et ta teab, et ta teeb seda õigesti tachycardia järgi. Kuna mul on maagiline vägi, et ma ei jää kergesti opiaatidest sõltuvusse, siis vaatan seda asja tõsisemalt. Või äkki lihtsalt sõltuvuse sitkus, mida ma ei suutnud parandada mõnes sõbra otsustades minu eest.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Millise hinnaga 1gr FNT,võimalik leida Hiinas?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Ma lihtsalt tean, et see on tohutu hulk ja inimesed on surnud pakendist endast.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Kas teil on sellise väite jaoks mõni usaldusväärne allikas? Nagu ma arvan, et see on nagu politseinikud, kes kukuvad koomale, kui nad lihtsalt vaatavad midagi, mis võib olla F, propaganda. Nagu oleks "teaduslikult tõestatud", et 1 mg kehakaalu kg kohta sarnaneb surmava amfetamiini annusega. Vaata Vikipeediat ja artiklit, mida nad nimetavad selle jama kohta.

Nii et jah see on ohtlik, aga nii on paljud asjad, millega me töötame. Ma arvan, et nii ei ole võimalik inimesi ära hirmutada, see ei ole kunagi toiminud. miks mitte konstruktiivsemalt, nagu öelda inimestele, et nad peavad kasutama kindakasti, kui nad seda käsitsevad ja veel enam, kui nad käsitsevad Car-F-i, mida ei tohiks kunagi puhtal kujul levitada. Ja mõned näpunäited ja lingid selle kohta, kui lihtne on tegelikult teha selline kast koos alarõhu ja HEPA-filtriga pluss osoonigeneraator sees, et vabaneda kõigest, mis võib olla alles jäänud.

Lihtsalt minu 2 Cents (€ Cents muidugi)
 
Top