Question Looking for a vendor Gamma-butürolaktoon GBL/GHB

evolutionzzz

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 10, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Eesmärgiks on GBLi või GHB saamine. Igaüks, kes seda loeb, teab kõiki sellega kaasnevaid probleeme. Nii et otsin abi.
Nii et minu klientidele ei meeldi BDO, kui ma ütlen, et ei meeldi, siis ma mõtlen, et nad HASSAVAD seda. Nad aga näivad armastavat GBL & GHB muidugi (kes teab).
Igatahes, me kõik teame, et seda on üha raskem kätte saada, eriti ilma, et kõigepealt tosinat korda pettust ei saaks. See postitus pidi küsima, kuidas seda sünteesida, kuid ma ei ole keemik, mul on NULL teadmist selles valdkonnas ja ma kujutan ette, et iga katse, mida ma teeksin, tooks kaasa tulekahju. Palju tuld. Samuti ei taha/ei saa ma maksta naeruväärseid $1500+, mille eest inimesed seda enamikul neist turgudest müüvad.
Enne kui ma saan üleujutatud pakkumistega inimestelt, kes ütlevad mulle, et western union / saata bitcoin / jne... Ära raiska meie mõlema aega. Iga tehing, mida ma teen, toimub läbi makseplatvormi nagu breaking bad market. Midagi koos eskrooteenusega, ma ei ole rumal ja EI ERANDI...

Ideed, mida ma pean saama:
1) Lihtsalt ostes seda. Loomulikult oleks see ideaalne, et leida tarnija, kes võib-olla sirvib ja näeb seda postitust. Aga ma ei ole väga optimistlik. JÄLLEGI, EI OSTA BDO.
2) Leida võimalus tellida seda Sigma Aldrichist või nende jaemüüjalt. Üritasin luua konto, kasutades legaalset ettevõtet, kuid see ei toiminud. Eriti hinnaga, mille eest nad seda müüvad, oleks see ideaalne tee. Olin näinud, et keegi soovitas teisele inimesele siin minna läbi ettevõtte, mis ostab Sigma Aldrichilt, kuid minu katse ebaõnnestus (nad keeldusid, sest nad ütlesid, et nad ei saada Ameerika Ühendriikidesse, kuid ma kujutan ette, et nad oleksid keeldunud nii või teisiti juriidiliste küsimuste tõttu) Võib-olla keegi on teadlik inimesest/ettevõttest, kes on võimeline neilt ostma ja müüb darkwebi turul?
3)Synthesis.... Tahaksin arvata, et olen väga intelligentne ja leidlik... Mis tähendab ka seda, et ma tean oma piiranguid. Kas on olemas protsess, mida saaks teha amatöör ilma labori ja mitte kõige suurema eelarvega?
4) Eraldamine seaduslikust tootest... Ma tean, et on olemas legaalsed tooted, milles on GBL. Kas on olemas toode, mis on enamasti GBL, odav ja oleks suhteliselt lihtne töötada? Lihtsuse all mõtlen: eraldamine kuumutamise/külmutamise teel või kemikaalide vms. abil eraldamine.
5) GHB kuivatatud/kristallina: Ma nägin müüjat, kellel oli GHB kristallina? Nii oleks saatmine palju lihtsam ja nad väidavad, et saab kasutada destilleeritud vett ja see ongi kõik. Nende hinnakujundus ei ole nii halb kui GBL turul, kuid see on ikka veel liiga kallis.

Kokkuvõttes püüan saada GBL või GHB 5-10L korraga korraliku hinnaga. Ja 1 viimane kord kõigile spämmeritele, ma ei ole huvitatud BDO ostmisest.
 

JohnWebb

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
39
Reaction score
45
Points
18
Kuidas on lood GABA muutumisega GHB-ks, 1,4-BDO dehüdrogeenimisega GBL-ks või GHB sünteesiga tetrahüdrofuraanist? Ma ei usu, et see on nii keeruline.
Vaadake SIIT - ehk aitab see teid.
 
Last edited:

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Oli kavatsenud öelda, et on võimalik, et GHB on üks kui kõige lihtsamalt teostatav süntees, kohe pärast taimedest ekstraheerimist!
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
GBL to GHB on tõesti väga lihtne. Ja GBL on paljudes maailma osades endiselt seaduslik. Seda saab osta puhastusvahendina. (Tegelikult on see väga hea puhastusvahend)
Nad arutasid WHOs GBLi keelustamist, otsustasid selle vastu.
 

Inferior

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
euroopas on odav ja lihtne saada clearnetist vaata indusclean ja selliseid veebisaite.
On võimalik kasutada edastamise teenust liiga dm mulle, kui u vaja rohkem infot on lihtne
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Siin on vihje: On olemas võimalus saada tööstuslikke puhastusvahendeid, mis sisaldavad kuni 80% GBL-i. Ülejäänud osa on naftat ja muid mittepolaarseid lahusteid. GBL on rasvatustamisvahend ja seda on raske asendada. GBLi saamiseks peate minema läbi legaalsete ettevõtete ja küsima MSDSi ja kõiki ohutusdokumente. Sildil ei kirjuta "GBL cleaner" või midagi rumalat. See on rasvatustamisvahend.

Nad ei anna teile täpset protsenti, kuid see on vahemikus. Tavaliselt 60-80% ja tõenäoliselt võib see olla 80%. Nüüd võite raisata oma aega fraktsionaalse destillatsiooni, süsiniku töötlemise ja filtreerimisega läbi tseliidi, kuid lõpuks, kui teil on ettekujutus sellest, kui palju GBLi on segus, lisate lihtsalt vee koguse, mida on vaja valmis kontsentreeritud GHB-tooteks. Ma usun, et see oli 3 X (ei mäleta peast.)

Siis mittepolaarne kiht peal. Seda oli üllatavalt lihtne eraldada. Lisage vajalik NaOH tahkel kujul, et muutuda GHB-ks. Veenduge, et ükski "võltsainete" valem ei võiks olla vees lahustuv. Pidage meeles, et pakendinimekirjade puhul on suur vahe sõna "Degreaser" ja "GBL" vahel. Mõlemal juhul peaksite alati ettevaatlik olema.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Kõlab nii, et teil on vaja Multi Gel Remover®

See on GBL ja lihtsalt tselluloos.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
U on hea ressurss ja viis seda eraldada?
Ma arvan, et see on siis ainus kaubamärk, mida saab osta rohkem kui vähem lihtsalt / seaduslikult.
Ma ei ole leidnud paremat alternatiivi..
 
View previous replies…

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
U on õppematerjal?
 

Chemical Ali

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2023
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Väga lihtne sünteesida. Keegi mainis GABA-st GHB-ks saamise teed. Seda nimetatakse muide Sandmeyeri reaktsiooniks.

SWiM võib seda soovitust toetada, ta teeb seda ise regulaarselt nii naatriumsoolana (Na-GHB kristallid).

Lugupidamisega,
Ali
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Ghb pulber, annustamine selle väga uknown minu jaoks, tundub, et peate võtma palju, et saada mõju, inimesed proovivad 3grammi ja nad kurdavad ilma mõju, õli koos alkoholiga töötab väga hästi.
 
Top