Kõrgeima saagise ja kvaliteediga NOIDSi prekursor (5FADB/5CLADB/ADBB/FUB/JWH/Sgt jne. )ja tooraine tarnimine, 100% positiivne tagasiside, 100% turvaline saatmine.

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
Kallid sõbrad, see on nüüd Hiina Qingming Festival (festival, et avaldada austust esivanematele) meil on kaks päeva puhkust, kaks päeva pärast tavalist tarnet, soovin teile kõigile parimat!
 

Lori0

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 22, 2023
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Kanabinoidide lähteaine on keemiline ühend, mis toimib eelkäijana või ehituskivina kanabinoidide tootmiseks organismis või taimedes, mängides nende ühendite biosünteesi juures olulist rolli.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
Mu sõber, tänan teid vastuse eest, kuid palun ärge kasutage lähteainet otse inimese või taimede peal, rangelt võttes on lähteaine poolfabrikaat, tooraine paljudeks eesmärkideks, mis tuleb edasi sünteesida
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
Ching Mingi festivali vihm on kevade tolmu ära pesnud ja puhkuse järelkaja ei ole veel hajunud. Sõbrad, aeg ei oota kedagi, kasutage nüüd ära, kiirustage tellimisega ja süstige värsket verd loovuse ja kvaliteedi jaoks. Kvaliteetsed eellased ja komplektid ootavad teid koju, et ilu ei jääks vaid mällu. 🌟🌿🛍
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
Professionaalse väliskaubandustehasena lubame, et toimetame teie kaubad turvaliselt igasse maailma nurka. Me reageerime aktiivselt mis tahes pakiprobleemidele; õnnetuste korral kaitseb teid alati meie ebaõnnestunud edasisaatmise poliitika. Valige meid ja laske maailma tunnistada oma usaldust ja professionaalsust! 🌍📦✨
NWyzPkagR5
 
Last edited:

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
QFcwjWezrB
 
Last edited:

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
💖🙏 Soovime siiralt igale liikmele ja tema perekonnale kõike head ning olgu teie elu täis õnne ja harmooniat. Soovime väljendada oma südamlikku tänu usalduse eest, mida olete meie kanalile avaldanud, ja lubame jätkuvalt pakkuda kvaliteetset ja professionaalset teenust ja tuge.
Võtke meiega ühendust(Please be case sensitive!):
Threema ID:7SBMNZBX
Telegram:
Whatsapp: @flyrc
Kanalid:https://t.me/FLYRCLAB Whatsapp: +447562776692
Signal: +447562776692

Session: 0515cafdafbfbc35ee9bd9d0f6ec1af94c3fada3596d08b91df432a1f9943dfe0e
 
Last edited:

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
Kui me seadsime oma telegrammi kanali privaatseks, siis hakkavad petturid jälle püüdma meid kehastada, palun olge ettevaatlik!

Palun võtke meiega ühendust meie postituses olevate kontaktandmete kaudu, ärge laske end petta, samuti võtke arvesse, et meie kanal ei ole enam avalik ja sellega saab liituda ainult siinse kutselingi kaudu, kõik otsinguga leitud kanalid on võltsitud kanalid!

Kui te ei ole kindel, kasutage Escrow Trading oma esimesel tehingul meiega!
https://bbgate.com/threads/highest-...technical-support-100-quality-assurance.9462/
 

Attachments

  • ImWP57slYG.jpg
    ImWP57slYG.jpg
    221.5 KB · Views: 31
  • bxXuA7JTfN.jpg
    bxXuA7JTfN.jpg
    381.9 KB · Views: 32
  • mNqsx0J9iB.jpg
    mNqsx0J9iB.jpg
    193.8 KB · Views: 29
  • qLXB98FUZm.jpg
    qLXB98FUZm.jpg
    232.4 KB · Views: 30

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
Lugupeetud USA kliendid 💌, kaua aega oodanud!
Lähteained on valmis saatmiseks!
Praegu lähteainete kohta oleme leidnud uue topelt tollivormistuskanali 🏫, ei ole vaja, et te ise tollivormistust teeksite 🚫, täielik ukselt uksele tarne 🚪. Klientidele, kes on juba eelmisel perioodil meilt tellinud, saame nüüd korraldada kohe uuesti saatmise 📦, klientidele, kes on valmis meilt tellima, garanteerime nagu alati, et saate kindlasti meie tooted pärast maksmist 👌!

Mis puutub koostisainete (DMF, kaaliumkarbonaat ja broom) 📦 pakenditesse, siis need on täiesti seaduslikud põhikemikaalid kogu maailmas 🌐, me saame neid nüüd ka teile saata, kasutades uusi kanaleid ⛓, ja kui teil on vaja isiklikult tollivormistust teha, siis aitame teid kõigi tõendavate dokumentidega! 📄, et tagada tollivormistus 🛃 sujuvalt ja et te saate need koostisosad 🔐 ohutult kätte.
.

Alustame koostööd! 🤝
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
J8d3S7RoyJ

Puhkusteade 🗓️
Kallid sõbrad 👫:
"May Day International Labour Day" 🌍 tõttu on Hiinas alates 1. maist 5-päevane puhkus (5/1 - 5/5), mille jooksul rahvusvaheline laevandus on suletud 🚫, seega tuletame teile eelnevalt meelde, et valmistate ette mõningaid varusid vastavalt oma olukorrale 📦. Seega tuletatakse teile eelnevalt meelde, et valmistada ette mõningaid varusid vastavalt teie olukorrale 📦.
Parimad soovid teile ja teie perele 👨‍👩‍👧‍👦, nii tänulikud teie seltskonna eest teel 🚶! ‍♂️🚶‍♀️, ma jään siiralt ja tõsiselt teiega nagu alati 💖 ja las meie pikk ja stabiilne suhe jätkub 🕊️, armastan teid kõiki, rahu ja armastust 🕊 ️❤️.
.

Teie parim vend FLY 🕊️
 

bCEE

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 13, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ikka veel ei toimu saatmist USA-sse?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
Palun saatke mulle privaatsõnum selle küsimuse kohta
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
Palun saatke mulle privaatsõnum selle küsimuse kohta
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
Soe meeldetuletus 🔔:
Kui lõpetate tootmise, palun parem vaakum ladustamine ja panna see külmikusse ❄️, pikka aega panna väljaspool võib olla tingitud oksüdatsiooni põhjustel ⛔️, mille tulemuseks on toote tõhususe vähenemine 📉.
IA4tVFK2eB
 
  • Like
Reactions: pvp

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
GDtqUCghyA

Kallid sõbrad 👫.
See on olnud pikka aega , pikk puhkus on lõpuks ometi lõppenud , ma loodan, et kõik on hästi nii teil kui ka teie perekonnal 🙏 Hetkel on meie jaoks kõik kulgeb heas suunas , sealhulgas laevandusprobleem USAs on täielikult lahendatud ✅. Nii et jääme ootama järgmist koostööd 🤝.

Muide, ma pean ütlema mõned asjad "tugevaima toote" arutelu 🤔 kohta, sest on individuaalseid erinevusi ja enamik meist ei ole selle toote kasutajad. ‍ Ma võin anda nõu ainult toote CB1/2 afiinsuse ja EC50 väärtuste ja mõne kliendi tagasiside põhjal toote kohta ma ei usu, et see on absoluutne ja ma arvan, et kõige tähtsam on see, kuidas klient tunneb. arvan, et kõige tähtsam on see, kuidas klient tunneb 💖, nagu ühel krõpsul on erinevad maitsed, mõnedele meeldib grillmaitse 🔥, mõnedele meeldib tomatimaitse 🍅. Alati on individuaalsed erinevused , tegelikult kui sulle meeldib tomatimaitselised krõpsud, siis leiad, et mõni teine eriline krõps ei meeldi sulle , hetkel oled sa just see, me saame analüüsida eeliseid ja puudusi ainult objektiivsete andmete 📊 abil, see ei kujuta endast subjektiivset tunnet 💭. Mis puudutab seda, milliseid tooteid teie kliendid soovivad ja kuidas neile meeldib, siis ma arvan, et oluline on püüda välja selgitada, millised tooted teie klientidele kõige rohkem meeldivad, tehes seda, mis on vajalik 🔎 Ma võin teile anda tugevama lahenduse kui 5F ⚡️ kuid siiski mõned inimesed on harjunud nõrgemate ADBB 🍃tundega, ma arvan, et see on normaalne. täpselt nagu mõnedele inimestele meeldivad ainult "kurgimaitselised" kartulikrõpsud 💡 。。。。Minu arvates ei ole aga keemilistel andmetel põhinevad soovitused "liiga halvad." Usaldame keemiat.
Lõpuks saame me kohandada teile 🔧mistahes NOIDSi ja aidata teil leida kõige tugevamad ja Parimad NOIDSid teie klientidele💪 Ühendame käed ja töötame koos, et luua meie tulevikku 🌟, armastust ja rahu 🕊.
 

bCEE

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 13, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Olen valmis USAs
 
Last edited:

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣🕯
Tere vennad:
🎆🎆Hiljuti veidi hõivatud, nii et pikka aega ei uuenda dünaamiline, väga nagu kõik, umbes lähteained, ma tean, et Hiinas on palju tarnijaid🧸, kuid ma võin tagada, et meie lähteainete kvaliteet, kas puhtuses või väljundis on absoluutselt top🎇✨. kuid erinevate toorainete ja erinevate tootmisprotsesside lähteainete tootmise tõttu võib meie toodete hind olla veidi kõrgem kui need halva kvaliteediga lähteained➕, kuid palun mõistke seda! 🎇Kuna "iga sent loeb" 💰me ei tooda ega hakka kunagi tootma madala hinnaga ja ebaefektiivseid tooteid, nii et kui teid huvitab ainult hind, siis võin vaid kahetsust avaldada, kuid mis puudutab toodet ennast,🎉 ma arvan, et meie lähteained on kindlasti väärt, et neid testida ja võrrelda teiega!🍀
🎈🎈Mis puutub värvi lähteaine, see vastavalt erinevate toorainete kasutamine saame kohandada, kuid tavaliselt meie lähteaine valge ja kollane, inimesed on raske eristada toote kvaliteeti läbi värvi lähteaine, 🍾kuid tavaliselt halva kvaliteediga lähteained on sageli kaasas tugev kalalõhn,🐠 mis on maitse lisandeid, samas kui meie lähteaine peaaegu mingit maitset, mille kaudu saab kergesti eristada meie lähteaine ja madala kvaliteediga lähteaine. 💍💐Selle järgi saate kergesti eristada meie lähteaineid ja madala kvaliteediga lähteaineid.🔝
💌💘Lõpetuseks soovime teile ja teie perele kõike head ja loodame, et meil kõigil läheb üha paremini ja paremini💌 äri.

Parimad soovid: FLY😘


O7V01pjPle
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
💐Ma ei uuenda sageli meie klientide tagasisidet, ma olen viimasel ajal natuke hõivatud, kuid ma olen alati väga õnnelik, kui saan teie tagasisidet, eriti kui ma saan teada, et klient saatis meie lähteaine laborisse kõrgsurvevedelikkromatograafia (HPLC) jaoks,➕ ja see osutus meie lähteainele täiesti õigeks, nii et kui soovite saada tõelist kvaliteetset lähteainet, võtke meiega ühendust, me lubame alati pakkuda teile tõelist lähteainet ja koostist ja mitte kunagi petta.
🥰Loodan, et teil kõigil on suurepärane nädalavahetus kõik parim!🎇🎇
 

Attachments

  • xLpYEFdOGl.jpg
    xLpYEFdOGl.jpg
    303.9 KB · Views: 26
  • DTQFHPtxSn.jpg
    DTQFHPtxSn.jpg
    301.5 KB · Views: 23
  • rRA1CDOEbF.jpg
    rRA1CDOEbF.jpg
    307.3 KB · Views: 26
  • IPLliwrfEj.jpg
    IPLliwrfEj.jpg
    299.2 KB · Views: 27
  • sDyBE97lML.jpg
    sDyBE97lML.jpg
    309.1 KB · Views: 31
  • TFO5hxnDM1.jpg
    TFO5hxnDM1.jpg
    256.5 KB · Views: 24

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
Top