Question Looking for a vendor Tere kõigile, ma tutvustan ennast

Walter Blanco

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 27, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Tere kõigile, tutvustan ennast ja teen oma esimese postituse. Ma ei tea, kuhu see tuleks paigutada ja ma panen selle sellesse kategooriasse.
Olen sattunud sellele saidile ja see on olnud nagu kulla leidmine, mitme aasta jooksul olen sirvinud, lugenud ja uurinud nii narkootikume kui ka keemiat. See sait on olnud minu jaoks suur leid. Olen lugenud BB kvaliteedialgatuse kohta ja leidnud, et see on suurepärane. See on midagi, mida ma olen juba pikka aega kavandanud, nii oma armastuse tõttu keemia vastu kui ka austuse tõttu turu vastu.
Minu kodumaal on ravimite kvaliteet kohutav. Välja arvatud marihuaana, on kõik teised uimastid väga madala kvaliteediga. Et seda konteksti tuua, oli mõni kuu tagasi uudistes, et üks naine arreteeriti kokaiini omamise eest, kuid kui proovi analüüsiti, oli kokaiini protsent proovis nii madal, et ta lõpuks vabastati ilma süüdistust esitamata.
Igatahes siin ma olen, ma olen leidnud selle suurepärase saidi, mis on mulle suureks abiks, et teostada seda, mida ma olen juba mõnda aega plaaninud, pakkuda kvaliteetset toodet ilma lõikamata.
Ma lõpetan oma laboratooriumi ja hakkan varsti tootma kokaiin HCl, väikestes kogustes, arvestades suurt hulka vajalikke lehti, ja kuna see on minu esimene kord, kui ma seda protsessi teen, püüan toota umbes 15g, pöörates erilist tähelepanu saagisele ja puhtusele.
Kahtlen, et minu jaoks on tootmine ja müük kasumlik, sest minu piirkonnas on raske leida ostjaid, kes maksavad 50,60,70usd 1g puhta kokaiini eest, kui 1g "kokaiini", mis ringleb tavaliselt 10usd ja 15usd vahel. Seetõttu olen ka mõelnud, et otsin mitte väga kaugeks ajaks usaldusväärseid tarnijaid, kes varustaksid mind kvaliteetse kokaiiniga ja LSD-ga, mis on teine aine, mida minu riigis napib. Väikesed karbid, mis ringluses on NBOMe ja amfetamiin.
Igatahes see on kõik, ma loodan, et mind võetakse hästi vastu, ma püüan panustada nii palju kui võimalik sellele suurepärasele saidile.
Muide ma olen Lõuna-Ameerikast ja tekst on tehtud tõlkijaga, vabandust, kui see on pooleldi arusaadav. Parimate soovidega
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Tere tulemast kogukonda :) Btw, ma otsin Lõuna-Ameerika ühendust Coca Tea hea hinnaga
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Hei mäletate mind ma loen mõned PMK UsA mingeid ideid?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Kas Medellin ei ole mitte maailma peamine kokaiinilinn? Ma arvasin, et kokaiin tuleb sealsest Columbia kartellist.
Noh, mul on juurdepääs maailma parimale potile siin, mis tahes kvaliteedis või koguses, mis teile meeldib. Mind huvitaks, kui raske on asju Kolumbiasse tuua.
 
Top