Kodulaboratoorium: DIY Hot Plate Stirrer

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Siin on prügi, millest ma ükspäev rääkisin. Vevor müüb nende varianti
 

Attachments

  • AdDE6Z5NJ9.jpg
    10.3 MB · Views: 786

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Minu Vevor magnetiline segisti 5L 500w, lakkas töötamast esimesel kasutamispäeval. Tegin testina vee soojendamiseks vanni liiva ja see lakkas töötamast minutitega. Ma otsisin google, mida probleem võiks olla ja leidis on alati vaja see on vedelik töötada soojusplaadi soojenduspinna, nii et ma ei saa teha vann liivad.
Kuna keeduplaat oli katki, avasin selle ja leidsin, et see töötab, kui ma lahutan keraamilise keeduplaadi sisse keeratud sisemise temperatuurianduri. Nüüd on mul see jälle töötav! Ilma temperatuuri reguleerimiseta pliidiplaadilt, kuid sellel on väline temperatuuriandur.
 

cake

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 7, 2023
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
Ehitus DIY kuuma/külma vanni segamisega sel nädalavahetusel...

Postitus siia, et ma ei unustaks vastata tulemustega.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Kas kavatsete kasutada peltierjahutust/kuumutamist? See on naljakas, et saate panna ultraheli, samuti magnetilise segamise ja lisatakistuse tõhusaks kuumutamiseks. Kui kasutate alumiiniumist või ei kasuta magnetilist anumat (segisti jaoks).
 
View previous replies…

cake

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 7, 2023
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
Termolüüsi retsirkuleeriv jahuti/kuumendi + 12qt ämber + 2 palliventiili = külm/kuumavann ¯\_(ツ)_/¯

Ma kasutan ülalpool asuvat segajat.

Veenduge, et teil on palju kaela oma kolbi ja mõned claisens ümber, sest te mõtlete, et sitt, mida soovite hiljem lisada.

Ma postitan järgmisel esmaspäeval teemat nimega "The DIY 1000 $ 5L reaktor", mis dokumenteerib minu ehitust.
 

cake

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 7, 2023
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
Kui mul ei oleks vaja, et minu reaktsioon oleks -30C, oleksin võinud hankida 800 dollari suuruse jahuti asemel 150 dollari suuruse kütteseadme ja see oleks olnud palju odavam.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Mul oli midagi palju väiksemat meeles, kui ma esimest korda selle peale mõtlesin... mitte pisikesi, kuid võimeline paralleelset sünteesi nagu arendamiseks/optimeerimiseks. Sa mõtlesid prep batch mitte öelda piloot 5L skaala batch reaktor. Ma arvan, et see skaala on kõige produktiivsem paljude minu varasemate ja tulevaste preparaatide jaoks, ainult siis, kui meetod on ise valideeritud ja suures osas optimeeritud.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma muutsin ühte. Tegin selle kohta postituse. See EI olnud UL-i poolt heaks kiidetud. Ei, üldse mitte
 
Top