kuidas ma võtan ketamiini

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Seda võib süstida kas intramuskulaarselt (IM) tavaliselt reide või intravenoosselt (IV) käsivarre.
Teil on rohkem aega nõela välja võtta ja valmis saada (1-5 minutit), kui teete seda IM, samas kui IV tabab teid kohe ka see annab kohese kiiruse, samas kui IM-süst on peenem.
Kui see on teie esimene kord, siis soovitaksin ma IM-i, sest IV on lihtsam segi ajada ja ka ohtlikum, kui te teete vea.
Biosaadavus on üsna sama (võib-olla suurem IV-ga, kuid see ei ole märkimisväärne) Ma eelistan seda teha IV, kuid on aegu, kus ma ärkan oma toolile, kus nõel on ikka veel veenis, kui ma teen suuri annuseid.
 

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Samuti ei ole vaja seda kuumutada, kuid võite lisada soola, kui see ei lahustu hästi (mina ei kasuta).
Võtan pudelikorki, kuhu valan veidi steriilset vett ja saan umbes 0,4 ml vett süstlasse, siis võtan ketamiini (0,1=pimedus 0,07=keskmine annus) ja purustan selle süstla oranži korgi abil klaasist petri tassi, seejärel lisan süstla vett.
Lahustan ketamiini ja saan selle süstlasse.
Mul kulub selleks tõesti ainult 2 minutit.
Alates umbes 0,5 annusest määrab kestus ja vähem intensiivsus.
IM-süstide puhul leiate esmalt vastus lateralis'e lihase, seejärel puhastage see alkoholiga, pärast seda lõdvestage see ja vajutage nõel sinna 90-kraadise nurga all, imege süstalt ja kui on vere tagasivool, mis tähendab, et tabate veresooni, nii et võtke see välja ja avaldage survet. Kui verd ei tule tagasi, siis võite suruda kolvi ühtlase kiirusega ja süstida seda pärast seda desinfitseerida piirkonda ja masseerida süstekohta, lõpuks saada mugavasse kohta.
Infusiooni süstimiseks desinfitseerige ala, kus on keskne kubitaalveeni ja vajutage sinna 45 kraadi all (sõltub sügavusest).
Kontrollige, kas verevarustus on olemas, siis olete veenis (kui te kasutate surumismähist, siis võtke see lahti või see võib põhjustada veeni lõhkemist, veenduge, et olete pärast surumismähise eemaldamist ikka veel veenis) süstige ühtlases tempos, mitte liiga kiiresti, mitte liiga aeglaselt.
Desinfitseerige piirkond.
Jooge palju vett, võtke kuum dušš või tehke mõned punnid, et veenid oleksid paremini nähtavad.
Kui tundub, et süstimata jäänud süsti tõttu on tekkinud kühm, asetage süstekohale kohe kuum rätik ja jätkake seda kogu päeva jooksul.
Jätkake kuuma rätikuga süstekohale kandmist umbes iga 6 tunni järel, kuni muhk on kadunud.
Kui see kasvab endiselt ja on 3 päeva pärast kuum, peate abtsessi tõttu haiglasse minema või see võib põhjustada muid probleeme.
Kasutage alati uusi steriilseid nõelu ja ärge silmitsege oma annuseid!
 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
ma kasutasin 2 grammi kristallide lahustamist 50ml süsteviaalis, soolalahuse silmaga oli vesi, et seda suspendeerida. see andis mulle wollopi
 
Top