Question Kui keeruline on importida kokapasta või kokaiinvesinikkloriidi Ladina-Ameerikast Euroopasse?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Kui raske on vältida tollikontrolli ja leida päritoluriigis tõsine ja seaduslik kontakt (ilma pettuseta), kes on valmis Euroopasse eksportima?
Tänan teid kõiki!!!
 
Solution
Rise of Coke Labs in Europe Signals ‘Death’ of the Smuggled Cocaine Brick

New article from vice, it says the cocaine is almost undetectable in plastic and if the person that receive the cocaine in Europe is caught is hard to proof that she knew that the product was impregnated with cocaine.

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Kuidas on kokatee mate de coca või hoja? Kui raske on seda ümberpakendatuna teist tüüpi "teena" saata?

Oleksin sellest huvitatud, kui keegi oskab näidata saiti, mis ei ole pettus või aidata mind siin.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Saatmisviise on liiga palju ja peaaegu kõik teavad neid minu riigis. Mida te peate välja selgitama, on see, kas kokalehtede eksport on nii minu riigis kui ka teie riigis seaduslik või ebaseaduslik. Kui see on toota toodet, mida paljud tahavad, oleks seda võimatu transportida, sest kokalehtede kogust kasutataks ja kuna see on taimset päritolu, peate te täitma liiga palju nõudeid ja teil peab olema ettevõte, kes deklareerib kasutamise ja maksud, kuid niipalju kui ma saan aru, on eksport ebaseaduslik.
 
View previous replies…

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Täname @auc kogu selle teabe eest. Minu jaoks tahaksin teha väikese isikliku summa. 1kg leht oleks piisav. Ma ei tegele müügiga, ainult keemia huvitab mind väga. Minu riigis on kõik kokaga seonduv, kui see ei ole "dekokaneeritud", ebaseaduslik.

Sellepärast ma küsisin, et ma arvan, et jahvatatud lehte kontrollitakse palju vähem kui kokaiini ennast. Oleks lihtne nimetada seda "roheliseks teeks" ja võtta minu võimalus tolliga. Sama nagu iga muu uimastipakendi tellimisel, ma arvan, et alati on olemas risk, kuid see, mida me teeme selle minimeerimiseks, on alati võtmetähtsusega.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Kõik on elus võimalik, te peaksite seda proovima. Soovitan ainult mitte anda oma elukoha teavet. 1k leht on midagi, et toota coca kui see on eesmärk saada umbes 1kl coca sa pead rohkem kui 36 arroa lehtede et iga arroa on 25kl ma loodan, et sa said minust aru
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Jah, ma tean, et see 1 kuni 1,5kg leht annab umbes 10g +- kui suhtarvud on õiged.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ma arvan, et see saabub, toll ei vaata kõiki pakendeid ja vähem päritoluriigis

Otsin kedagi, kes saadaks mulle 7 grammi
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Nad on skaneerijad, sekundite jooksul teavad nad, et orgaaniline toode läheb värviliste tagakülgede järgi ja nad vaatavad selle üle, seda on väga lihtne tuvastada. Sa pead nägema, kes on julge, kes võib saata teile 7g, see ei ole kasumlik nii palju palavikuga
 
View previous replies…

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
kõik pakendid ei ole skaneeritud see on võimatu, välja arvatud kirjad
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Neil ei ole piisavalt töötajaid, et kontrollida pakendit pakendi kaupa, kujutage ette, kui palju tellimusi päevas tollis läbi käib. Mõned pakendid konfiskeeritakse, kuid valdav enamus läheb läbi. Ma arvan.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Noh, kui te arvate, et see on nii lihtne, siis peaksite seda proovima 😉 Omalt poolt, me oleme väsinud paljude asjade tegemisest ja teame, kuidas need küsimused meie riigis toimivad, seega võin vastu vaielda kõigile, kes arvavad, et see on nii lihtne. Ma kutsun teid üles seda tegema, sest mina ei tee seda. Ma teeksin seda ja et mul on kõik lihtsam ja taskukohasem
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Noh, kui te arvate, et see on nii lihtne, siis peaksite seda proovima 😉 Omalt poolt, me oleme väsinud paljude asjade tegemisest ja teame, kuidas need küsimused meie riigis toimivad, seega võin vastu vaielda kõigile, kes arvavad, et see on nii lihtne. Ma kutsun teid üles seda tegema, sest mina ei tee seda. Ma teeksin seda ja et mul on kõik lihtsam ja taskukohasem
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
täiesti vale
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ma maksan saatmise ja materjali eest ning annan aadressi, kus seda Euroopas vastu võtta, kuid ma ei saa teha

kui see saabub hästi kui mitte siis mitte midagi hahaha ma hoian suu kinni aga ma kahtlen, et KÕIK kirjad ja pakid on registreeritud
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ma maksan saatmise ja materjali eest ning annan aadressi, kus seda Euroopas vastu võtta, kuid ma ei saa teha

kui see saabub hästi kui mitte siis mitte midagi hahaha ma hoian suu kinni aga ma kahtlen, et KÕIK kirjad ja pakid on registreeritud
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Bulksplit ship envelopes?,to usa võimalik?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Etapid, mida järgitakse on: see saabub tolli, see läheb läbi skänneri, kui see näitab, et see on midagi tolmune ja see annab tooni skannerite ekraanidel seda kontrollitakse, et lihtne ilma etiketid kotid nad panevad mitu modaalsust nende hulgas see masin, mis on täpsem ja narkootikumidevastased koerad on pidevalt kontrollida lõhnad, siin on teine tase läbivaatamise, sellepärast me teame, et praktiliselt kõik langeb
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Jälgiskannerid, esimene etapp ja viimane, ei vaja koeri.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
koerad on vaja äkki oma riigis, mis ei tegele selle küsimusega. kuna meie riigis on igasugune kontroll
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Kas teil on [Reship Repacking] ettevõtted] Columbias, rahvusvaheliseks saatmiseks Euroopasse?
 
View previous replies…

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Kas teil on võimalik pakett kullerile üle anda?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Mul on võimalus palju asju, kuid ma kordan, et see ei ole meile kasumlik
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Everybody nows thouse masinad nothink new.Does see võimalik konverteerida difrent cas toote?ja saata Hiinasse,ja Hiinast Euroopasse?
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Fantaasiavorm,,,,Muutke baasvormiks ja segage,atsetooni epoksiidliimiga,ostke kaks,sinise valguse ekraanikaitsmeid arvutitele,karastatud klaasist,ja liimige kokku,et teha läbipaistev.On 4corners rakendada tõelist epoksiidliimi,mitte segada baasvormiga,selle eksootiline ei ole odav.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Koksilaborite tõus Euroopas tähendab salakaubandusliku kokaiinitooriku "surma

Uus artikkel vice, see ütleb, et kokaiin on peaaegu tuvastamatu plastist ja kui isik, kes saavad kokaiini Euroopas on püütud on raske tõestada, et ta teadis, et toode oli immutatud kokaiiniga.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Kummikutes on see kamüfeeritud, kuid see modaalsus on juba vana ja sel sügisel on langenud peaaegu kõikvõimalikud saatevormid, sest siin on nad selle teema jaoks väga hästi koolitatud. Ja kui te arvate, et see on lihtne, siis need, kes näevad seda laevanduse küsimust väga lihtsana, peaksid seda proovima. Palju õnne.
 
Solution
Top