Kuidas saan juurdepääsu RC-osale?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Juurdepääsu saamiseks peate olema foorumi aktiivne osaleja. RC-osas avaldame kõige väärtuslikumad tööd. Näiteks legaalse kannabinoidi süntees (WoW!).
Foorumi kõige aktiivsematel kasutajatel on õigus anda kellelegi kutse.
Kirjutage taotlusi kutse saamiseks siia.
 
Last edited by a moderator:

Pineapple Czar

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Tegelikult leidsin teie saidi clearnetist, kui otsisin lisateavet Kodachi distro kohta. Mida ma võiksin lisada, et ma leidsin. Teie Kodachi üksikasjalik kirjeldus oli kuradi hea! Ma ei ole näinud, et keegi peale DEV enda oleks seda distrot nii üksikasjalikult käsitlenud. Tänan teid, et panite aega ja energiat, et panna see suur teema kokku. see oli meeldiv üllatus, et leida mõned kindlad andmed selle kohta vahelduseks ja mitte tüüpiline bs Ive leitud.

Kuigi ma "olen siin ma tahaksin võtta pilk RC lõik, kui üldse võimalik. kokku läbipaistvus Ma ei ole keemik, kuid ma just hakanud saada tagasi RC stseeni ja midagi ive leitud seni on tõesti olnud midagi head... ma näen, et sa mainisid tasuline juurdepääs... kui halb on see haiget minu xmr rahakott, kui ma peaksin olema nii kalduvus?

Sõltumata kutse kuigi, tänu Kodachi kirjutama see oli silmapaistev.
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
Tere kohut ma leidsin teid, ma tahan ka juurdepääsu rc jagu palun ma olen Euroopast ja ma saan kiiresti liikuda Euroopa piirkonnas transportida tooteid , ja ma olen ka huvitatud uute partnerite ja ettevõtete
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Lugupeetud Heisenberg, mul oleks hea meel, kui ma saaksin juurdepääsu RC-foorumile. Ma lihtsalt postitan selle taotluse siia, et näidata oma huvi, ma`l tulla hiljem uuesti tagasi, kui te arvate, et mul on vaja rohkem aktiivsust foorumis enne juurdepääsu saamist. Kui ma saan midagi teha vastutasuks, andke mulle teada, ma olen rohkem kui õnnelik, et kirjutan arvustuse jne (ma olen aktiivne dread). See veebileht on tõesti hämmastav, ma`m lihtsalt natuke mures clearnet kohaloleku pärast, et see tõmbab soovimatut tähelepanu ja see võetakse maha. Jääge turvaliselt.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Kallid sõbrad!
Meeldetuletuseks, et RC-osale tasuta juurdepääsuks on ainult 2 tingimust
- Konto peab olema vanem kui 1 kuu alates registreerimise kuupäevast
- Aktiivne panustamine foorumi arengusse (kvaliteetsete postituste kirjutamine, mis tahes muul viisil foorumi arengule kaasaaitamine)
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
jah, mis see täpselt on ja millistele andmetele on meil pärast kutse saamist ligipääs ?
Ma võiksin maksta igakuiselt, minu arvates tuleb teha igakuine tellimus või annetada saidi ja kogukonna arendamiseks
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Kuna me suhtleme teiega, tean teie huvisid. Sealt leiate võimaluse sünteesida õiguslikku kannabinoidi. See on seaduslik kogu maailmas.
Kuid see ei ole nii võimas. On peaaegu ebarealistlik leida noide, mis on võimsuse poolest lähedal sellele, mida te soovite.
 

NashvilleDude

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Ma tean, et ma olen uus, kuid ka mina tahaksin seda üle vaadata. Ma andsin 5+ aastat oma elust föderatsioonile stseeni jaoks, nii et tunnen, et maksin veidi rohkem kui enamik. Nagu paberimajandus selgelt ütleks, ei ole ühtegi vahistamist tehtud minu vahistamisest saadud teabest. Mitte mina, mitte kunagi ja ma võin ikka veel uhkelt seista erinevalt teistest tolleaegsetest klounidest. Kui minu aeg on õige, tahaksin näha, mida see pakub. Kui modid on tagasi 2010 2011 2012 aasta algusest võin tõestada, kes ma siis olin sündmuskohal......
 

Banderas

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Tere, ma olen algaja, kes taotleb juurdepääsu. Võin palju õppida, võib-olla midagi lisada. Tervitused
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
Mulle meeldib seda foorumit siiani väga uurida. Mulle väga meeldib, et see on suunatud otse salakeemikutele. Ma olen suur keemiaalaste teadmiste levitamise pooldaja, arvan, et nii sünteesiteave kui ka kemikaaliohutus peaks olema kõigile kergesti kättesaadav. Olen samuti huvitatud erinevatest uurimisühenditest, mida ma pean tegema, et saada juurdepääs RC sektsioonile?
 

French chocolate

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Ma ei saa palju panustada sellesse foorumisse, kuna ma püüan palju õppida , kas on võimalik, et saaksin läbi lugeda RC osa
 

DeepSpace9

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Hei kõik, ma olen aktiivne dread kasutaja, kurb näha whm minna, kuid muljet, kui professionaalselt ta lahkus. Ma arvan, et see kogukond on ilus ja ma tahaksin olla selle osa. Ma ütlen lihtsalt tere tulemast eelkõige, kuid kinnitan ka, et ma olen siin pikka aega.

Kui ma saan olla abiks, andke mulle teada.

Parim,
 

scootchycat

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sooviksin kutset RC-osakonda, kuid ei viitsi ka oodata, kuna olen siin täiesti uus ja see on minu esimene kommentaar. Minu huvi on eelkõige üldised teadmised, mis viivad kahju vähendamisele reaktiivide testimise jne kaudu. Ma ei ole enam nii väga huvitatud sünteesist, kuna nii palju huvitavaid aineid on võimalik osta darknetist ja clearnetist.

Ma lugesin Breaking Bad'i foorumitest siin: https://darkweblink.com/directory/listing/breaking-bad/.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
41
Reaction score
15
Points
8
Tahaksin saada juurdepääsu, sest selle tõesti raske siin tegeleda RC keeld Hollandis ja ei ole kuskil cannabinoide purachase . Tänan !
 

Luphozi69

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Kas RC-osas on lisaks kanabinoididele veel muudki kui ainult kanabinoidid?
 
Top