Question Kuidas muuta kokaiin vedelikuks USAsse transportimiseks

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Tere kõigile,

Minu parim sõber elab Kolumbias ja me üritame eksportida nende suurimat ekspordikokaiini posti teel. Me ei taha kaasata teisi, nii et me kasutame posti, et kõrvaldada vastutus. Kui keegi või inimesed võiksid palun anda õpetust, kuidas lahustada vedelikuks transpordiks ja kuidas taastada, oleksin väga tänulik ja võin näidata ka oma tänu. Ma kavatsen seda teha, et miski ei takista meid proovimast, nii et palun aidake meil olla nii ohutu kui võimalik. Tänud
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Kokaiin on täielikult lahustuv ... arvake ära? Vees. Probleem lahendatud.
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Jah, ma tean, et see on vees lahustuv, kuid kas on olemas parem alternatiiv ja ikkagi on vaja protsessi, et muuta see tagasi pulbriks.
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Ma arvan, et ma ei selgitanud hästi, mida ma vajan:

1. Lahustada kokaiin lahustisse, et seda ladustada vedelas olekus
2. Kolumbiast transportida
3. Muutke see tagasi pulbriks

Kommenteerige, kui teate, kuidas seda teha
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Härra @MadHatter on teile juba vastanud. Lihtsalt lahustage vees. Siis aurustage vesi ja saate kokaiinipulbri tagasi.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Kas on võimalik, et te saaksite vee kokaiinist eemaldada vaakumfiltreerimise teel buchneri kolbi või Nutsche-filtri abil?
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Sellepärast olen siin, et mõista, kuidas ma peaksin seda tegema. Ma vaatan neid soovitusi tänu
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Selle teema jaoks saate kasutada ka pöörlevat aurustit. Vaakum ja kerge kuumutamine aitavad teil teha kiiremini.
 

MagikalFlashTrax

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 24, 2021
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
hey guyz ma olin 2 kuud Medellinis ja ka hea amigos seal, kuid vedelik on loll!!! Nad topelt kontrollivad iga posti vedelikuna...
Mida mul on vaja dissole seda vees ja panna vesi riideid, kuid küsimus on, kuidas ma saan seda tagasi? Ma saan lahustada baasi või kloorhüdraat... mis tahes
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Kõik need meetodid, mida te siin arutate, on juba ammu proovitud ja nüüd on toll neist teadlik, nii et palju õnne, kui saadate Kolumbiast vedelikke ja lollitate tolli, et arvata, et impordite vett.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Writte mulle ma olen professionaal. Ma tean ka, kuidas tuua sära ja struktuuri tagasi.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Te peate kasutama võimalikult põliseid kiudusid, te kaotate palju toodet, kui mazterial on kulunud või isegi töödeldud kraamiga, et jääda poes värske lõhnaga. teine asi on see, et teie toode kristalliseerub madalamatel temperatuuridel, mis teeb ilmseks, et on midagi kahtlast. Sa pead leidma kuldse suhte erinevatel temperatuuridel SINU konkreetse kiu jaoks. pidage meeles, et teie lähte- ja sihtkohad võivad olla soojad, üle 20 C, kuid lastiruumis võivad temperatuurid langeda kuni 5 C, sõltuvalt lennukist. aga see meetod on üldiselt nõrk tampooniproovide suhtes, youre gonna be andmine näidud vasakule paremale ja keskele.

Selleks lugesin ühest raamatust, et paber töötab hästi, leotatakse conc. sol. impregneerimismaterjaliga, lastakse kuivada, sõltuvalt tingimustest korratakse paar korda, VÄGA kergelt triikida välja, kui see on kuivanud, siis näeb välja nagu mints. kogu paber pannakse sooja vette, segatakse kuni moodustub läga, läga filtreeritakse ja valikuliselt uuesti leotatakse ja taas rekuperatsiooni.Ma ei ole kindel, et see kehtib kokaiini kohta, aga fenüülamiinide puhul sellest etapist saab natuke vett ära aurutada, basifitseerida, lahustiga ekstraheerimine , kuivatamine, sadestamine. selles raamatus, mida ma lugesin, mees lendas umbes 5g EU domestic, isegi sai kõrvale tõmmatud, et kontrollida ja ei olnud probleeme, aga võibolla oli tal lihtsalt õnne, aga võibolla oli ta lihtsalt õnnelik.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Osta umbes 200 liitri suurune kalamahuti.

Lahustage 4 kg puhast kokaiini.

Transpordige seda läbi riigiliinide, ärge unustage kuldkalu mahutisse panna, et see näeks välja seaduslik!

Kui toll imestab, miks kalad pupillid dialted, siis ütle neile lihtsalt, et neil on Xanaxi retsept külmast sõjast tingitud PTSD tõttu.

On küsimusi!??

Ma julgen kellelgi minu kalatanki teooriat ümber lükata!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Mulle meeldib kalameetod!
kuid muidu ei mõista ma koksi vees lahustamise mõtet. See ei ole justkui see, et see lollitaks ühtegi koera. Parem on asju vaakumpakendada.
 

Jjjiii25

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 29, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Jah, palju õnne teie uues ettevõtmises (tõsiselt), kuid vees lahustatud ja posti teel saadetud kokaiin lõpeb tõenäoliselt föderaalse karistusega. Võtke aega ja mõelge oma ärimudel ümber. Ma olen peaaegu kindel, et saate midagi paremat välja mõelda.
 
Top