Question Kuidas muuta kokaiin vedelikuks USAsse transportimiseks

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Tere kõigile,

Minu parim sõber elab Kolumbias ja me üritame eksportida nende suurimat ekspordikokaiini posti teel. Me ei taha kaasata teisi, nii et me kasutame posti, et kõrvaldada vastutus. Kui keegi või inimesed võiksid palun anda õpetust, kuidas lahustada vedelikuks transpordiks ja kuidas taastada, oleksin väga tänulik ja võin näidata ka oma tänu. Ma kavatsen seda teha, et miski ei takista meid proovimast, nii et palun aidake meil olla nii ohutu kui võimalik. Tänud
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
kokaiinvesinikkloriid lahustatakse vees liiga vedelaks, kui see jõuab sihtkohta lisatakse kontsentreeritud ammoniaaki või söögisoodat ja nad keedavad selle crackiks. pärast seda kasutavad nad lahustit nagu atsetoon, et crack lahustada ja lisavad happe nagu hcl tilkhaaval, et tuua kokaiinvesinikkloriid tagasi ja puhtaks. nii toimivad kokaiinilaborid.
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Ma saan teada, et keemiline reaktsioon töötab mõnikord edasi ja tagasi, nii et te peate tegema reaktsiooni, et muuta koks teise molekuli ja teha hiljem pöördprotsess, kuid palju õnne see on raske
 
Top