Question Kuidas kustutada sõrmejälgede jälgi läbipaistvatelt tõmblukuga kilekottidelt ja paberist ümbrikutelt?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Kas on olemas mõni tõhus tehnika sõrmejälgede eemaldamiseks plastikust tõmblukukottidest, paberist postiümbrikutest, et vältida nende avastamist õiguskaitseorganite poolt?
Tänan teid!!!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Parem on neid mitte sinna panna, kuid need koosnevad õlist veidi soolast, mõnest orgaanilisest materjalist (naharakud) ja mis iganes on teie sõrmedel Mitmed asjad lahustavad õli, mis on peamiselt teie trükise th muster. Isopropüül või mõni tugev alkohol salvrätikul ja põhjalikult pühkides teeks seda plastil. Paber on veidi keerulisem, sest õlid ja sool on paberisse imbunud. Teie parim valik on minu arvates selle varjamine ja kustutamine. Tupsutage salvrätik soolase veega ja hõõruge piirkonda. Laske sellel kuivada ja siis tehke alkoholiga. Kui paned esemed kaane alla ja pritsid superliimi kettale samuti kaane alla, peaks mõne tunni pärast CA aurud paljastama kõik sõrmejäljed. Nii saate testida ja katsetada või vähemalt olla kindel, et need on varjatud. Kui näete neid, kraapige neid hobinuga, kuni need on kasutud. Politsei ei suuda neid juba kasutatud meetodi abil taastada. See on minu arvamus ja ei kujuta endast juriidilist nõuannet ( ma vastutaksin ainult siis, kui te mulle nõuande eest niikuinii maksaksite)
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Kas on olemas mingi kindas, mis ei jäta sõrmejälgi, kui midagi puudutada?
Aitäh!!!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jah, kõik kindad. Ma ei suuda välja mõelda ühtegi kinda, millest sõrmejäljed läbi paistaksid, peale sõrmevabade kinnaste. Lateksist vinüülnahast kunstnahast kootud kindad uhh kindad sokid käes... need kõik hoiavad teid sõrmejälgede jätmisest millegi peale. Midagi füüsilist teie sõrmede ja eseme vahel. Veendu, et sa ei kleebi juukse alla sildi klapp, kui seal on juur, siis on DNA. Võiks kaaluda juuste võrku või sukki peas
 
Top