Question Kuidas suurendada metamfetamiini kõvadust pärast kristalliseerumist

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Palun aidake mul oma teadmisi parandada, sest praegu ei leia ma ühtegi asjakohast lahendust.

Pärast seda, kui ma püüdsin pidevalt D-metamfetamiini ümberkristalliseerida, iga kord muutus see valgeteks läbipaistvateks kristallideks (peaaegu täiesti läbipaistvad, nagu klaas), palusin kohalikul tootjal oma proovi kontrollida ja ta ütles mulle, et toote maitse vastab nõuetele, kuid kristallid tuleb ümber kristalliseerida. See on raskem. Millistele sünteesi osadele peaksin tähelepanu pöörama või milliseid meetodeid saab kasutada kristallide kõvaduse suurendamiseks?

Täiendavad päringud:
Ma kristalliseerin D-metamfetamiini. Pärast iga kristalliseerumise lõpetamist võtan tahke aine välja ja säilitan allesjäänud vedeliku ning panen selle uuesti kristalliseerumiseks külmikusse. Need tooted on samuti D-metamfetamiin, eks ole, ja nad võivad jätkuvalt kristalliseeruda. Kas see on õige, kuni D-metüülõli muutub täielikult kristalliks?

Palun andke nõu, tänan teid abi eest
 

VICE

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 12, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Kahjuks ei ole enamik tänavapõhisest D-metamist 100% d-meth. Paljud tooted sisaldavad kõvaduse suurendamiseks lisandeid. Varem oleme näinud msm ja hiljuti uusi lisandeid, mis läbivad põhikatsetused.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Nii et põhimõtteliselt, kui D-metamfetamiin ei kasuta oma kõvaduse suurendamiseks lisandeid, on selle enda kõvadus rabe. Kas see ei ole mitte väga kõva?
Kuna mul ei ole seadet, millega saab kõvadust testida, ei tea ma, milline on minu toote kõvadus.

Kui kõvaduse suurendamiseks lisatakse lisaaineid, siis millises protsessis peaksin neid lisama ja milliseid aineid tuleks kõvaduse suurendamiseks lisada?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nii et teete seda p2p? fenüülatsetoonist?PMK? p2NP? Siis peaks pool sellest olema D ja pool L. On võimalik L-methi racemeriseerida D,L-methiks ja eraldada sellest uuesti D, kuid see on kallis või pikk projekt. kui te kasutate D-viinhapet ja mittepolaarset lahustit, siis jah, kristallid peaksid olema D. Kui kristallid on selged, tähendab see, et nad on tavaliselt kõrge puhtusastmega. Ümberkristalliseerimise põhjus on suuremate kristallide kasvatamine ja trikk on aeglaselt jahutada ja siis pikaks ajaks seisma jätta. Need suured kristallid võtavad kuu aega, et kasvada
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Valmistasin P2P läbi 5449+fosforhappe ja kasutasin NaBH4 redutseerimist metamfetamiini valmistamiseks ning seejärel kasutasin L-viinhapet L ja D vabade aluste eraldamiseks.
 
View previous replies…

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Kuidas eraldatakse l viinhappega can u selgitada palun
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Peate otsustama, millist viinhapet soovite eraldamiseks kasutada, L ja D. Pärast erinevaid viinhappe eraldamisi on tahked ja võõrad osad erinevad vasted.
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Ma arvan, et l viinhappe
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Kui te kasutate L-viinhapet (87-69-4), on pärast segamist tahke aine L- ja L-viinhape. Pange kogu kauss üheks päevaks külmkappi, võtke välja, lisage veidi metanooli ja segage, kasutage filtrisahvrit, et eraldada tahke aine metanoolist. D-metüülvaba aluse saab, kui lisada vedelik naatriumhüdroksiidi lahusele.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Kasutage ümberkristalliseerimiseks puhast vett, ärge kasutage mingeid keemilisi reagente ja hoidke lahust stabiilsel temperatuuril, mitte kõrgemal kui 25 kraadi. Lahus pannakse üle 95% suletud olekusse, et aeglustada aurustumist. Vältige valgust.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Kui vett kasutatakse lahustina, siis kas ei ole vaja tõsta vee temperatuuri ja suurendada küllastuskontsentratsiooni? Looduslik viis vee aurustumiseks, kui ümberkristalliseerumise kogus on korraga 2~3 kilogrammi, kui kaua võtab see aega, et aurustumine lõpule viia?
 
View previous replies…

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
See sõltub sellest, kui suurt kristalli vajate. Pärast metüülilahuse termilist küllastamist lisatakse 1%-2% vett. Kõvaduse võti seisneb aurustumise kiiruses ja selles, kas esineb vibratsiooni. Mida aeglasem on, seda vaiksem on see. Mida pikem see on, seda suurem on kristall, seda kõvem on see. Soovitatav on kasutada järelejäänud lahust 5-7 päeva järgmise ümberkristalliseerimise jaoks.
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Mis on parim viis selle aeglustamiseks
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Madal temperatuur ja sulgemine
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Ok, ma proovin lähitulevikus ümberkristalliseerimist ja soojusega küllastatud metüülveelahust täieliku sulgemise jaoks, et näha, kas see võib olla stabiilsem ja raskem ümberkristalliseerimisel
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Kas te ei saa selgitada üksikasjalikumalt pitseerimist ? Kas u tähendab õhutihedat?
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Järgmisel korral salvestan oma kristallisatsioonivideo, kui teen kristallisatsiooni. Ma arvan, et video kasutamise viis teeb selle kõigile selgemaks.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Olen huvitatud teie ümberkristalliseerimise video nägemisest. Andke mulle teada, millal see oleks saadaval, palun ja tänan teid
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Ma valmistun, kuid minu seadmed on väga algelised. Võib-olla on videod lihtsalt fragmendid. Kas olete edukalt tootnud D-METHi?
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Kui soovite saada asjakohaseid vastuseid, peaksite esitama vähemalt kõige olulisemad üksikasjad.
Mis see võiks antud juhul olla? hmmm... Ma eeldan... see on kuradi SÕLGAVORM!
Millisest anioonist sa siis räägid? Tartraat, bitartraat, hüdrokloriid, äkki mingi eksootiline pikraat?
Ma ei näe mingit vihjet.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Peamiselt tahan teada teie rekristallisatsiooni samme ja seda, kuidas suurendada lõpptoote kõvadust (sest minu toote kõvadus ei ole väga hea).
 
Top