Question Kuidas suurendada metamfetamiini kõvadust pärast kristalliseerumist

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Palun aidake mul oma teadmisi parandada, sest praegu ei leia ma ühtegi asjakohast lahendust.

Pärast seda, kui ma püüdsin pidevalt D-metamfetamiini ümberkristalliseerida, iga kord muutus see valgeteks läbipaistvateks kristallideks (peaaegu täiesti läbipaistvad, nagu klaas), palusin kohalikul tootjal oma proovi kontrollida ja ta ütles mulle, et toote maitse vastab nõuetele, kuid kristallid tuleb ümber kristalliseerida. See on raskem. Millistele sünteesi osadele peaksin tähelepanu pöörama või milliseid meetodeid saab kasutada kristallide kõvaduse suurendamiseks?

Täiendavad päringud:
Ma kristalliseerin D-metamfetamiini. Pärast iga kristalliseerumise lõpetamist võtan tahke aine välja ja säilitan allesjäänud vedeliku ning panen selle uuesti kristalliseerumiseks külmikusse. Need tooted on samuti D-metamfetamiin, eks ole, ja nad võivad jätkuvalt kristalliseeruda. Kas see on õige, kuni D-metüülõli muutub täielikult kristalliks?

Palun andke nõu, tänan teid abi eest
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nii et teete seda p2p? fenüülatsetoonist?PMK? p2NP? Siis peaks pool sellest olema D ja pool L. On võimalik L-methi racemeriseerida D,L-methiks ja eraldada sellest uuesti D, kuid see on kallis või pikk projekt. kui te kasutate D-viinhapet ja mittepolaarset lahustit, siis jah, kristallid peaksid olema D. Kui kristallid on selged, tähendab see, et nad on tavaliselt kõrge puhtusastmega. Ümberkristalliseerimise põhjus on suuremate kristallide kasvatamine ja trikk on aeglaselt jahutada ja siis pikaks ajaks seisma jätta. Need suured kristallid võtavad kuu aega, et kasvada
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Valmistasin P2P läbi 5449+fosforhappe ja kasutasin NaBH4 redutseerimist metamfetamiini valmistamiseks ning seejärel kasutasin L-viinhapet L ja D vabade aluste eraldamiseks.
 
View previous replies…

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Kui te kasutate L-viinhapet (87-69-4), on pärast segamist tahke aine L- ja L-viinhape. Pange kogu kauss üheks päevaks külmkappi, võtke välja, lisage veidi metanooli ja segage, kasutage filtrisahvrit, et eraldada tahke aine metanoolist. D-metüülvaba aluse saab, kui lisada vedelik naatriumhüdroksiidi lahusele.
 
Top