Kuidas kohtuda PlugManiga.

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Kaks pistrikumeest siin ja siin me ütleme teile, kuidas saate kohtuda minu või minu venna või meie kolleegidega teie piirkonnas või teie ümbruses.

Edasimüüjad on tõepoolest paranoilised, kuid teil ei tohiks olla sellega mingeid probleeme. Diileri paranoia tase on samaväärne diileri "kuulsusega"/populaarsusega. See ütles selle ilmselge, et kokaiinidiiler saab olema paranoilisem kui umbrohudiiler lihtsalt sellepärast, mida kumbki müüb ja karistus, mis kaasneb ainega.

Alustame väikselt, sa oled 18-aastane keskkooliõpilane, kellel on auto ja sa soovid ketamiini. On ilmselgelt raskem leida ketamiini kui lihtsalt helistada Ketamine Keithile ja küsida poisilt grammi. Siin on, kuidas seda narkootikumi leida:
1. Küsige inimestelt, kes kasutavad ketamiini ilmselt ja me ei mõtle, et küsige hobustelt. Sa ei tea kedagi, kes ketamiini tarvitab? No biggie, minge baaridesse, parkidesse või kuhugi, kus ketamiini tarvitavad inimesed võivad hängida ja varem või hiljem läbi small talki saate kindlasti nende diileri kätte.
2. Küsi oma praeguselt diilerilt. Ütleme, et sa juba tunned meest, kes müüb kanepit, küsi temalt! Enamasti tunnevad diilerid üksteist lihtsalt sellepärast, et diilerina pead sa tundma maastikku.
3. Teie sõbrad. See oleks pidanud olema number üks, kuid pole tähtis. Küsige oma sõpradelt võib-olla nad teavad kedagi, kes müüb, kunagi ei tea ja mõnikord võite olla üllatunud.

Veidi raskem: ütleme, et sa oled keskealine ja tahad LSD-d. Punktid, et küsige oma praeguselt diilerilt, on endiselt jõus, küsige alati oma diilerilt, kas ta teab kedagi, kes müüb seda, mida te otsite.
Siinkohal tuleb kõige tähtsam punkt: enamik edasimüüjaid kiidab palju/on palju reklaami. See tähendab, et kui olid hüpata instagrami ja otsida "LSD", siis kõige rohkem saate konto teie lähedal edasimüüja. Ja isegi baaris käimine ja numbrite otsimine vannitoas töötab, need võivad olla edasimüüjad, kes võivad teid aidata.

Kõige lihtsam: leia rohtu, me oleme sellele spetsialiseerunud. Ütleme, et sa tahad rohtu ja selleks pead sa ainult teadma rohu lõhna ja seda, milline on tavaliselt rohu-pea välimus. Käige ringi ja otsige rohu lõhna või otsige inimesi, kes näevad välja nagu pot-head. Need inimesed on kõige lahedamad tüübid, keda te kunagi kohtate, ja 80% annab teile oma edasimüüjate kontaktid või isegi lihtsalt müüb teile natuke oma rohtu. Siin kehtib kõik ülaltoodu, küsige praeguselt diilerilt, küsige sõpradelt. Enamik inimesi on suitsetanud nisu või teavad kedagi, kes suitsetab.

Üks oluline punkt on DONT LOOK LIKE A COPPER.

Tänapäeval töötavad inimesed läbi Snapchati, Signaali või Telegrami, sest te saate sõnumeid pärast lugemist kustutada. Saage paindlikuks, töötage mitmel platvormil.

Me oleme siin ja vastame kõigile teie küsimustele selle kohta <3
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Kuidas oleks võimalik teha turuplats, kus saab hõlpsasti leida edasimüüja teie läheduses?
Näiteks teeb edasimüüja surnud tilgad naabruses. Ostja avab turuplatsi, täpsustab oma naabruskonna ja näeb, mis on tema lähedal müügil, näeb hinda ja pakendit. Ostja maksab toote eest ja talle kuvatakse kohe kogu teave ja kaart, millel on märgitud surnud pudeli täpne asukoht. 30-40 minutit ja ostja saab ihaldatud toote, müüja saab oma raha ja keegi ei puutu reaalselt kellegagi kokku.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Mis siis, kui ostja ei ole üldse õigustatud ostja? Mis siis, kui ta teeb palju tellimusi nagu lojaalne klient lihtsalt selleks, et koguda teavet surnud kohtade kohta, mis seejärel pannakse surve alla? See on väga ei ole hea asi, et ostja teab, kus edasimüüja või töötaja on füüsiliselt käinud nevermind, kuhu nad lähevad
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Teil on sellest vale ettekujutus. Siin tulevad mängu paljud tegurid, lisaks asukohale on oluline ka täpne aeg, samuti ei tea keegi kunagi, kui palju inimesi töötab sama lipu all. Näiteks ühes linnas võib töötada 30 inimest ja kui LE ostab kõik üles, siis täname neid tulude eest. Sobitada geograafiline liikumine on peaaegu võimatu, kui läheneda intelligentselt.
Kui palju aega, vaeva ja raha tuleks selleks kulutada, on raske ette kujutada. Selle tulemusena muutub uurimine nii kalliks, et see lakkab olemast kasumlik.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Kuid siiski ei mõtle ainult iseendale. Mõelge ka ostjale või töötajale.
Töötajad võivad olla korrumpeerunud kupüüride poolt ja olen kindel, et nad teeksid kõik, et lühendada oma aega, isegi kui see hõlmab nende toitmist mõnele kliendile või isegi teile, juhile või järgmisele neist kõrgemal asuvale.
@41Dxflatline mure on reaalne ja me mõistame, sest tema mure mängib ühte meie punkti, see OP töötaks ainult suurtes linnades või väikestes riikides.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
@HEISENBERG
Huvitav punkt, kuid näete:
Seda kujuteldavat turgu võivad politseinikud ohustada. Kas te tõesti tahate, et teid vahistatakse juba enne, kui te üldse uimastite kätte saate?

Samuti oleks vaja leida selline platvorm. Me teame, et sa räägid mingist eskroonsüsteemi tüüpi platvormist, aga kes ja miks ja kus keegi sellist platvormi teeks?

Meile meeldib teie idee.

Me ei ütle, et see on võimatu, sest see on see, kuidas tumedate veebiturgude maailmas, kuid palun mõelge, kui palju inimesi see hõlmaks, mastaabis.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Kuidas politsei teid enne ainete kätte saamist kompromiteerib?
Kui palju politseid on vaja kaasata, kui iga päev tuleb turule sadu tuhandeid tellimusi?
Kui palju on teada sündmusi, kus ühe väikese turu, kus kaupu osteti ja toimetati posti teel, vahistamise tagajärjeks oli sadade inimeste vahistamine? Me teame selliseid näiteid.
Mitu sündmust me teame, kus selliste turgude arreteerimine, kus müüjad töötasid surnud tilkudega, viis mitmete inimeste arreteerimiseni? Me ei tea ühtegi sellist näidet.

Kaupade kohaletoimetamine dead drop'ide kaudu on palju ohutum ja anonüümsem ning kiirem kui mis tahes muu uimastite üleandmise meetod.
Jaotussüsteem on primitiivne ja lihtne. LE ei ole võimeline selle levitamismeetodi vastu tõhusalt võitlema ja kaupade tarneahelat tuvastama, kui tuhanded inimesed ehitavad äri ja ei näe üksteist isegi mitte kunagi.

Kui teie või keegi teine on valmis ühinema sellise turuga, valmis alustama kohaliku ettevõtte ehitamist, et müüa aineid sel viisil - kirjutage mulle, meil on palju arutada.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8

Nimetage meid hulluks, kuid me ei usalda surnud-kuuldud süsteemi. See süsteem on ebausaldusväärne, sest *väsimus. Kujutage ette seda mister: kuidas üks kahtlane müüja võib teid AlphaBay's niisama petta, nagu seda võib teha mõni dead-drop-kaupmees. Me saame, et on asju, et vältida seda, kuid siiski ei saa me selle veaga meeles pidada. Ostja võib öelda, et pakett ei olnud kunagi seal cuz müüja ei pannud midagi, müüja võib isegi saata kedagi kontrollida ja boom politsei hiilib ja saada oma töötaja ja varem või hiljem ta murdub ja sa oled täiesti FUCKED.

Midagi, millele mõelda, on ka sellise OP katvus. See idee võiks toimida ainult tihedalt asustatud arias, mida rohkem müüjaid seda parem ja sama kehtib ka klientide kohta.

Räägime nüüd halbadest tegijatest ja politseist. Sa ütlesid, et selle võimatu tabada kedagi, kes istutab dead-dropi või korjab selle üles, kuid me tahaksime öelda vastupidist. Esimene asi, mis tuleb pähe on "jah, muidugi võib-olla ei pruugi sa kedagi tabada, kes midagi kuhugi paneb, aga ma kihla vedan, et sa saad kedagi tabada, kes midagi üles korjab, kindlasti". Ütleme, et olete müüja ja teil on jätta paki ostja, võib-olla sa ei saa kunagi püütud, kuid ma võin teile kinnitada, et ostja libastub, ta lõpuks kihlvedu püütud kauba saamisel. Nüüd mõelge sama stsenaarium, kuid kujutage ette, et kaup on pandud politseinike / halbade näitlejate poolt (sest platvorm on pooleldi kompromiteeritud), et teda tabada, sest võib-olla on ta oluline või föderaalid lihtsalt tahavad tema elu hävitada.

Selline konstruktsioon kaitseb ainult müüjat või nn edasimüüjat, kuid ei anna ostjale mingit eitavat võimalust.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
@bad_coco_melon
Kõike õpitakse võrdluse teel. Kui me räägime ravimite ostmisest või müümisest, ei leia me 100% turvalist viisi. Igasuguse tõlgenduse puhul võime öelda, et turustussüsteem on vigane.
Me peame mõtlema eeldusel, et ostja ja müüja enamasti ei taha üksteist petta, kui tekib probleem, siis peame selle lahendama nende andmete põhjal, mida saame tehingu osapooltelt koguda.
Diiler võib saata ka pesupesemisvahendi pakendi, kuid öelda, et see on kokaiin.

Kui me räägime müügist, peame mõistma, mis on oluline:
-Kliendini jõudmise kiirus.
-Müüja turvalisus.
-Ovarija turvalisus.

Üldise võrdsuse korral võidavad surnud tilgad kõikidel juhtudel. Kõiki uusi sisendeid tuleks rakendada mõlema müügimeetodi võrdluses, et see oleks objektiivne.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Kui te olete pimedas võrgus õigete ettevaatusabinõudega, on tänase seisuga peaaegu võimatu välja selgitada, kes te olete. Dead drop süsteemi puhul te mitte ainult ei suurenda oma kokkupuudet, vaid peate ka mängima kullerit, mis suurendab teie üldkulusid. Väikese hulga tellimusi võiksite teha ise, kuid mis siis, kui tellimusi on rohkem kui turvalisi drop-kohti ja mis siis, kui nende dead drop'ide tegemine tähendab, et te ei kaalu ja paki tellimusi tagasi baasis? Sa pead palgata mõned inimesed ma näen, et see läheb käest ära. Post on enamikus riikides 99% turvaline, kui see ei ole umbrohi.
 

ochocinco

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Minu jaoks on see alati huvitav, sest Kolumbias ei kohaldata ühtegi reeglit. Seal on olemas konkreetne struktuur, mis on enamikule inimestest kõrgemal tasandil täiesti võõras.
 

ochocinco

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Ja andestage, kui minu inglise keel ei ole parim.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Oluline on oma õiguste ja seaduste tundmine. Mind on 3-4 korda narkootikumidega kinni peetud, kuid mulle ei ole kunagi ametlikult süüdistust esitatud. Ma olen iga kord välja lipsanud, kui see on koputanud puule. Kui teid tahetakse tabada, siis tehke stseeni. Käituge tugevalt, kui olete nõrk ja nõrgalt, kui olete tugev. Ükskord pidasid mind politseinikud kinni ja nad kuulasid mind üle. Nad fabritseerisid mõistlikku peatamist, nii et ma hakkasin nendega vaidlema. Nad lõid mind kehasse ja panid mulle käeraudad, võtsid kõik taskust välja ja ajasid mind sisse. Kui nad mind kinni pidasid, leidsid nad minu rahakotist koti kokaiini ja olid vaimustuses. Siis ma ütlesin, et te istutasite selle mu rahakotti, te kelmid! TEIL ON MINU VARA HOIDMISE AHEL? Ma ei ole seda rahakotti tund aega näinud, te viskasite selle pagasiruumi ja see oli viimane, mida ma sellest nägin."
Õppige seadusi
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Osmosis on selles osas täiesti õige. Selleks, et mis tahes olukorras vahistamist teha, peavad nad olema midagi, millest sageli ei piisa kohtus, kuid nad teavad, et enamik inimesi võtab enne istumist ja võitlust vastu vandetunnistuse. ÄRGE kunagi öelge LE-le sõna väljaspool LAWYER'i. Kui teie süsteemis nad saavad teie nime, nii et ärge valetage selle kohta, sest see annab neile põhjuse, et teid millegi eest süüdistada. Minu nimi on selline ja selline ja ma tahan oma advokaati. Kui sa ei tabatud video tõendid või midagi tugevdada juhul, mis on enamasti nõrk, siis saab tavaliselt on see kõik visata ajal esialgse kohtuistungi, mida nad alati püüavad saada teid wave. Kohtuprotsessid on neile kallid ja nad peavad veenma žüriid teie süüdi, tuginedes sellele, mis neil on, mis tuleb välja, kui teie advokaat esitab avastamise taotluse. Ja üks viimane asi, mis on alati töötanud minu jaoks ja põlvkondade jaoks enne mind on olla anonüümne välja oma sama palju kui te olete siin. Kui teid tuntakse enamus inimesi kogukonnas kui narkomehi, siis teab LE ka.
 

India

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
@HEISENBERG

Kuidas kohtuda PlugManiga.

Air BnB ärimudel:

Praegu on Air bnb täielikult digitaalne platvorm, mis tegutseb ainult rakenduse ja veebisaidi kaudu. Puudub näost-näkku teenus, puudub füüsiline ruum, kuhu peab minema. Ja Airbnb ei oma ise ühtegi kinnisvara. See võimaldab ainult ühendada inimesi, kellel on midagi pakkuda, teistega, kes on huvitatud sellest, mida nad pakuvad.
Air bnb tegutseb veebiplatvormi abil, mis ühendab mudeli kõik komponendid.
Air bnb teenib tulu peamiselt vahendustasu ja teenustasu kaudu oma platvormi kaudu tehtud broneeringutelt. Peremehed maksavad teenustasu umbes 3% broneeringu vahesummast, samas kui külalised maksavad teenustasu vahemikus 5% kuni 15%.

Dead and Drops Model - Air DnD App
Võite kasutada vabu madala renditasuga kinnisvara ja teisi huvitatud isikuid.
ise check-in või broneerimine kogu koht võimaldab teil suhelda oma Host peamiselt läbi in-app sõnumeid - saate sõnumite neid igal ajal, kui midagi tuleb.

Ainult Picker, Dropper või BB Market teavad, kus objekt on peidetud ja nad saavad suhelda üksteisega rakenduse kaudu kood loodud BB Market ja App paigaldatakse läbi BB Market ainult - näide (Air DnD App)

Lihtsalt idee!
 
Top