Kuidas ohutult tellida lähteaineid/seadmeid?

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Kas ma peaksin kasutama võltsnime? Ma ei saa kasutada aadressi kusagil mujal kui minu kodus tegelikult, kuid kas on ohutu kasutada oma kodust aadressi? Kas see oleks oluline, kui ma ostaksin lihtsaid klaastarbeid (keeduklaasid, kolvid, reflukskondensaatorid jne) eBayst või amazonist?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Klaasitarbed ei ole vaeva ega ole ebaseaduslik, nii et ma arvan, et teil on kõik korras. Samuti ei ole ma kindel, mida te antud juhul "lähteainete" all mõtlete, kuid kui te mõtlete selliseid ühendeid, mis on seadusega klassifitseeritud lähteaineteks, siis ei saa te enamikku neist osta, kui teil ei ole muuli keemiaettevõttes, kes saab neid teie eest hankida. Samuti ei saa iga keemiaettevõte teha lähteaineid. Tavaliselt müüakse neid näiteks ainult farmakoloogiaettevõtetele. Te ei saa ilma litsentsita lihtsalt lähteaineid tellida. Samuti kui sa kemikaale tellid, siis ma ei kasutaks võltsnime. See on selline asi, mis paneb sind jälgimisnimekirja - võltsnime kasutamine ja oma aadressil tellimine. Politseile kõlab see nii, et sa varjad midagi. Leia seaduslik kasutusviis kemikaalidele, mida sa tellid. Kui teilt selle kohta küsitakse, siis lihtsalt öelge seda.
 

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Tänan nõuannete eest. Mis puudutab teie küsimusi - kui ma ütlesin lähteaineid, siis pidasin silmas selliseid asju nagu atsetoon, isopropanool, naatriumhüdroksiid jne. Asjad, mida ma vajaksin amfetamiini sünteesiks. Leidsin eBayst palju nende kemikaalide nimekirju ja mõtlesin lihtsalt, et kindlasti oleks kahtlane, kui keegi neid ostaks.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Minu teada isegi siis, kui te maksate krediitkaardiga, ei saa teie pank näha, mida te täpselt tellite ja milliselt müüjalt, tingimusel, et turuplats või makseteenuse pakkuja (kolmanda osapoole veebiportaalid, mida mõned veebisaidid kasutavad makse töötlemiseks, tavaliselt suunatakse teid eraldi lehele, kuhu sisestate oma krediitkaardi andmed) ei anna seda vabatahtlikku lisateavet, mida makse sooritamiseks ei ole vaja. Turuplatsid nagu Ebay või reeglina kõik Hiina päritolu turuplatsid seda ei paku. Kui te seal tellidate, saadetakse makse kõigepealt turuplatsile kuuluvale kontole ja seejärel edastavad nad selle müüjale, mis tähendab, et kui te tellidate midagi "kahtlast", näiteks kemikaale, ei näe teie pank, et te olete tegelikult tellinud kemikaali, vaid et te olete tellinud midagi Ebayst.

Pakendamine on aga müüja enda teha! Ebaseadusliku kraami tellimine on riskantne, eriti siis, kui pakett ületab saatmise ajal jurisdiktsiooni (kui pakett läheb EList USAsse või vastupidi), millisel juhul kontrollib seda toll. Kui sildil on ebaseadusliku kemikaali nimi, siis konfiskeerivad nad selle. Sama kehtib ka siis, kui nad tuvastavad selle või kui pakendi sisu tundub skaneerimisel üldiselt kahtlane. Minu kogemuste põhjal on kemikaalide müüjad siiski üsna head selles, et nad märgivad pakendid millekski muuks, et vältida kahtlusi. Nad teevad seda isegi legaalsete kemikaalide puhul. Kui te väldite otseselt kahtlasi müüjaid ja turuplatse, peaks teil kõik korras olema. Võid küsida siin foorumis, tavaliselt saab keegi, kes on sealt juba tellinud, kontrollida seaduslikkust. Ma ise ei telli kunagi kemikaale väljastpoolt oma üldist jurisdiktsiooni ja pole kunagi olnud probleemi selle tõttu.

Ma ei taha sind nii tühise asja pärast torkida, aga sinu mainitud kemikaalid ei ole "lähteained". Prekursor on kemikaal, mis on lõplikus või eelviimases sünteesis põhiline ehituskivi (koostis, mis koosneb funktsionaalsetest rühmadest ja aatomitest, mis on paigutatud viisil, mis on otseselt kohaldatav ebaseaduslike ühendite sünteesis). Lähteainet muudetakse üldiselt (laiendatakse või vähendatakse), et saada ebaseaduslik ühend. Sellised asjad nagu NaOH või IPA on lahustid, mis loovad ainult tingimused, mis on vajalikud lähteaine reageerimiseks. Erinevalt lähteainetest on need tavaliselt vahetatavad, andes sama või lähedase tulemuse. Sellised lahustid, millel on äärmiselt lai kasutusala, on tavaliselt seaduslikud ja täiesti kahtlased. Kogemuse põhjal soovitan alati koostada selgitus iga tellitava kemikaali seadusliku kasutamise kohta. Isegi kui te olete tagantjärele kahtlane, saate vältida süüdistuse esitamist, kui te jätate mulje, et olete neid seaduslikult kasutanud.

Rõõm on näha veel üht salajase keemikuga keemikut meie seas. Nautige sõitu. Teie küsimuste põhjal oletan, et te alles alustate seda teekonda, nii et sõbraliku nõuandena ootan, et asjad lähevad viltu. Ärge arvake, et saate vältida kõiki vigu või tagajärgi. Kui teil ei ole ebareaalseid ootusi, ei saa te pettuda, nagu ma ütlen.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Ma näen ur vastused alati ,vastates people.just FYI Ma arvan, et u teha väga head tööd teha palju mõtet kõike, mida ma olen näinud siiani. im siin õppida, nii et ma maksan palju tähelepanu kõike inimesed küsivad või öelda....
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Mul on hea meel, et minu tegevus aitas teid kuidagi. Ma mõtlen alati aegadele, mil ma alustasin ja mäletan, et ma soovisin, et keegi ütleks mulle selliseid vastuseid või annaks juhiseid, nii et see on see, mida ma püüan teha.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
See on suurepärane mees! Im alustades nullist liiga. see on olnud natuke meeles, minu pea on keerates musi alates wikipedia ja msds andmete cramming.i arvata umbes veel 6months osta kõike, mida ma vajan ja õppimine ja ma peaks olema? Valmis proovida mõned baby steps of the synth.lol.damn ma oleks pidanud tegema seda 30 aastat tagasi mees! Lol.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Mulle kuradi hästi meeldib, kuidas te seadmed aja jooksul koondate. Alguses on see nagu see väike projekt, kus sa tahad metat toota, aga siis muutub see elitaarseks salajaseks laboratooriumiks, kus on kõikvõimalikke seadmeid, mis on lihtsalt vaimustavalt hea. Kui inimesed kuulevad salajane laboratoorium, siis tulevad meelde sitt pseudo metamfetamiinilaborid, aga siis vaatad oma laborit ja see on nagu mis? Kas see on üldse reaalne? Kuidas see ebaseaduslik laboratoorium näeb välja nagu seaduslik...
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
oh hell u nailed that statement right!!! im ei ole isegi kindel, et ma kavatsen teha, quote, "meth" või olen isegi piisavalt tark. minu amazon arve on läinud läbi kuradi katuse ja im renoveerida oma väikest ruumi, et mahutada shit in. anything can be addictive, even without a ''desired effect''. ive pondered that for years and proved it to be true. if i said this kinda stuff to a shrink he "d label me with a bogas anxiety disorder.minu kavatsused on väga keskendunud suunas, et teised tõenäoliselt wouldnt understand.as niipalju, mida u ütles, võib-olla läheneb laboratooriumi rohkem ülemine seisundi teeb asju palju õigustatud vaadates, ei ole päris kindel. üks asi on kindel, ei perse augud võtavad mind arvesse'' no laeva scam''.granted''i dont on toode, kuid im võimalik suunas suunas midagi! vaata minu vastus, kui u tahab, et'' pruun riisisupp'', u võib siis näha minu tülikas dilemma.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Ma olen ostnud peaaegu kõik oma klaastarbed ja laboriseadmed amazonist ja siin ja seal mõned erilised asjad ebayst. Ive olnud hobi (amatöör) keemik aastaid, on palju inimesi, kes teevad seda, rääkimata klaasist ei kujuta ohtu DEA, selle keemiad nad keskenduvad. Keegi ei ole kunagi küsinud midagi ive kunagi ostetud.

Aga niipalju kui osta keemiad amazonist? sa oled hea, et minna... Nad ei müü midagi küsitavat, nii et see on üsna ohutu. Tundub, et ebay's on palju nagu mõõdukalt illegaalset paska, nagu jood, või aeg-ajalt ilmub LiAlH4 või midagi sellist... Ma ei oska sulle seal nõu anda. Im üsna kindel, et see on korras. kuigi. Mõned firmad libastuvad vist, või ei ole seda koos, väiksemad firmad minu kogemuse järgi. Nad lubavad osta midagi, mida tavaliselt peetakse midagi nad müüvad ainult ettevõtetele või ei saada elukoha aadressile. Näiteks bromoetaani ostmiseks on vaja litsentsi päris palju kõikjal, kus ive online oli, kuid pärast piisavalt otsimist leidsin ühe, mis ei nõua litsentsi või ei liigita seda halva keemiaks.... või midagi. Ma ostan seda neilt ainult üks kord ja ma ei osta piisavalt suurtes kogustes, et kedagi hirmutada, nii et see ei ole tõenäoliselt probleem (nagu 250-500ml üks kord). Aga rasked asjad nagu DEA nimekirja 1 kemikaalid, või mis iganes on teie riigi organisatsioon, unustage see....., kui saate hea sünteesida omaenda jama. Nii et kui tegemist on kemikaalidega, siis pead sa olema strateegilisem.....

Im on unikaalses olukorras, mul on piisavalt õnne, et lähedal on vana kooli keemiatarvete pood. Nad müüvad peamiselt kolledžitele ja ettevõtetele kohapeal. Nad ei ole tõesti liiga levinud, kuna internet on olemas. Aga ive veetis seal paar aastat ja nad on saanud teada mind lihtsalt tagahoovis/amatöör/harrastuskeemikuna, ja ma olin õiguspäraselt see mõnda aega.... Nii et kui tuli aeg, et ma hakkan tegelema lõbusate asjadega, omandades mõõdukalt raskeid asju nagu naatriumnitrit, naatriumborohüdriid ja isegi kaaliumpermanganaat oli lihtne, nad olid nagu "Muidugi siin sa lähed, lõbutsege, mida te seekord teete?" **sisaldab hästi läbimõeldud valet ja kirjeldab reaktsiooni, mida kasutatakse mõnes rumalas kolledži tasemel asjas, mis paneb teid nägema, nagu te lihtsalt raiskaksite oma aega millegi assiniinse peale** .... .... Sa leiad oma tee.

loe ka seda põhitõdesid. Selle 90ndatest, kuid lähenemine on ikka veel piisavalt sarnane, et see oleks ikka veel kindlasti asjakohane.
https://alraziuni.edu.ye/uploads/pdf/Loompanics-The-Construction-And-Operation-Of-Clandestine-Drug-Laboratories.pdf
 
Last edited:

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Tänan mees ma vaatan, et püüda leida mõned keemiatarvete kauplused. Kas sa oled USAs, sest ma kujutan ette, et selliseid kauplusi on lihtsam leida kui seal, kus ma elan Euroopas.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
jah ma olen..... hiina on kõike küll... eriti klaastarbeid. neid on ebayl palju...
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
hey thanku for reply.boy i feel like a hellva idioot on forum but im here for the long haul.i dont give up for nothing when i get my head set on something.... im not sure if i should say this or not???.i maybe lauged off forum.lol.but my story is the ''''law took from me in 2011 something''' i needed to function.arstid ei olnud kunagi vastus ja ma lihtsalt kaotasin kannatuse seal ignorant selves.lol.im palju smater kui nad on, kuid im ei ole kindel im piisavalt tark selleks!.ainult teooriaid on mul, mis aine oli ja viimased aastad on olnud põrgu üritab ''chase the ghost of what it was!''im ostan kraami üks tükk korraga ,aga poiss see on karm selles riigis minu. mu mõistus muutub moosiks kõigist andmetest im im endasse. naer...mul on kindel meetod minu hullumeelsus niipalju, mida ma osta esimesena ja mida ma uurida esimesena.'''thank u for link man'''' i read everything these days!!!i may have found a chemical mule, as''' never to sleep'' put it,love that term.my amazon purchases have went crazy man...laugh lastly i feel like a real jackass to ask questions on here,im a very small fish in a hellva big pond!!!!
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Te oleksite üllatunud, mida mõned inimesed, keda ma peaksin idiootideks, on võimelised tegema. Ma mõtlen, et isegi lihtne pseudo metamfetamiini keetmine on keemia seisukohalt üsna huvitav ja keeruline.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Seadmete reaktiivide ostmine on iga labori peamine ülesanne. See on väga oluline tööetapp, mille puhul võite juhtida tähelepanu spetsiaalsetele ravimikontrolli teenustele. Reaktiivid ja seadmed saab tellida Hiinast või osta oma piirkonnast. Palju sõltub riigist, kus te töötate. Püüan lähitulevikus kirjutada juhised labori turvaliseks varustamiseks vajalike reaktiivide ja seadmetega.
 

dazrich

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Tere, uus liige, esimene postitus.
in uk, ma ei tea, kas see on veel saadaval ebay, keegi minu tuttav ostis kaaliumnitraati, väävlipulbrit, siis 2 kuud hiljem kahuripulbrit.
ta vaatas youtube vids, umbes tegemise must pulber, ja kuna koostisosad olid ebay, arvas, et keegi ei vaata, sest ta ostis ära erinevate müüjate ja nad olid reklaamitud muudeks kasutusaladeks
kui ta tellis kahurisüütaja, siis nädal hiljem tulid tema uksest sisse igasugused ametiasutused, nagu politsei/pommide kõrvaldamine, ja leidsid 76 g musta pulbrit.
4yrs plahvatusohtliku aine omamise eest!
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Pmk 13605 48 6 kui kontrollitud
PMK 28578-16-7 ei ole kontrollitud või on?
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
on oletada, kui 28578 ei kontrollita, kuid. ma tahan ka teada, kas on ohutu osta niikuinii see USAs ABio tarnijalt või 2cb labs..jne. ka naatriumborohiidi. mitu kilo või grammi saab ai kuid USAs palun, kui keegi teab seda?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Palju eespool loetust on faktiliselt vale ja muud asjad on minu arvates ebaõiged, kuid on arvamused. Te ütlesite lähteaineid, kuid teie loetelu oli lahustid ja reaktsioonid. Ma ostan puhast atsetooni Dollar Generalist 3,50 $ / 16 Oz sularahaga väävelhape, soolhape, naatriumhüpoklorit, naatriumhüdroksiid, ksüleen, touliin, petrooleeterja palju muid kemikaale saab osta sularahas riistvara, autovaruosade poest ja Walmartist. Mõni neist võib vajada destilleerimist või ekstraheerimist. Amazon MÜÜÜDAB ebaseaduslikku kraami. Ma ostsin eelmisel kuul Amazonist grammi harmalibe hcl-i. Nad on jälginud ka lähteaineid. Ebay ja Etsy müüvad ka salakaupa. Ma ei kavatse öelda, et see on ohutu. Ostke kõike, mida saate sularahas või kasutage ettemakstud deebetkaarti.
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Üsna odav! Minu riigis saab 60% ainult umbes 15-20 USD/liiter :( ja teid pannakse tõenäoliselt jälgimisnimekirja.
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Ma olen kinni 30% või vähem OTC atsetooni destilleerimisega :( See ei ole odav ega ka eriti praktiline, kuid see on see, mida ma olen...
 
Top