Kuidas ohutult tellida lähteaineid/seadmeid?

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Pmk 13605 48 6 kui kontrollitud
PMK 28578-16-7 ei ole kontrollitud või on?
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
on oletada, kui 28578 ei kontrollita, kuid. ma tahan ka teada, kas on ohutu osta niikuinii see USAs ABio tarnijalt või 2cb labs..jne. ka naatriumborohiidi. mitu kilo või grammi saab ai kuid USAs palun, kui keegi teab seda?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Etanoolist atsetoonini jõudmiseks on vähemalt 8 mehhanismi. Sa võid ise etanooli pruulida ja destilleerida ning mõned meetodid toodavad etüülatsetaat-äädikhapet või sipelghapet, mis on sama väärtuslikud kui atsetoon. Te võiksite keeta kemikaale ja müüa neid selle asemel, mida te praegu teete
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Te tegelikult avasite mu silmad täiesti uuele valdkonnale! Teeb mõned uuringud selle kohta ja kui ma leidsin, et saagikus on hea, veendun, et püüan müüa siin teile, poisid :)
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Kas teil oleks sünteesi kohta mõni paber/õpik/video/postitus?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Laboriseadmeid saab osta ja nendega ei ole mingeid probleeme.

Maksimaalne vedelik 5 liitrit
orgaanilised 2kl

Teie tarnija peab tegema teile teene teha maksudeklaratsiooni hinnaga, mis ei ületa 30 usd, et vältida tolli maksude maksmist ja kui see ületab ja säilitab lasti, maksab, mida te küsite ja see on see, ei ole probleemi Kui nad on kontrollitud toota ravimeid sõltub riigi ja tolli, mis on hästi kursis kõigi toodete. Kuni punktini, kus ta suutis eksportida minu tooteid ilma probleemita, sest mul ei ole isegi võimalus õigustada neid tooteid.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Kas kellelgi on Euroopas positiivseid kogemusi made-in-china.com-iga? Seal on mõned müüjad, kes reklaamivad prekse, sealhulgas 28578-16-7, mis on tarnitud Euroopa ladudest.
 
Last edited:

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Milline kena hüüdnimi teil on.

Nad valetavad teile, kui see on tõesti Euroopas, siis miks te ei korralda selle kättesaamist või laseb selle teile ekstra kätte toimetada? Seda ma teeksin, kindlasti, kui nad tegutsevad teie lähedal sellise usaldusväärse lao ja töötajatega, peaksid nad suutma korraldada kohtumise tähtsa kliendi jaoks, mitte?

Mis tõesti juhtub pärast maksmist, on see, et sa saad jälgimisnumbri, mis ajakohastub, kui sinu pakett läbib Euroopa tolli, sest neil on Euroopa ettevõtetega ekspedeerimislepingud. Kas te oskate arvata, mis juhtub, kui teie pakki kontrollitakse?

See on sama, mis Aliexiga. Nad saadavad selle Hiinast, kuid selle toimetab kohale DHL, arvad, et sinu naabruskuller tuli just lennukilt maha?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Raske öelda. Kui ma oleksin salakauba täis lao omanik, siis eelistaksin mitte kohtuda oma klientidega isiklikult, vaid tarnida seda mingi varjatu meetodiga, mille eest tasutakse sularahas.

Aga teil on õigus. See näeb liiga hea välja, et olla tõde.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
IN LOKI võite usaldada minu sõber...
Ma ei postitaks seda, kui ma ei teaks seda kindlalt... kahjuks ei ole enamikul Hiina tarnijatel enamasti isegi toodet käepärast ja nad on lihtsalt keemiaettevõtte fassaadiks, mis kaob, kui sa hätta jääd, lõppude lõpuks ei saa sa isegi kindel olla, kas nimi, mille nad sulle annavad, on faktiline, sa võid rääkida "mitme" inimesega, kui kõik, mida sa tegelikult teed, on abipunkti sõnumi saatmine ...
Ma ei püüa levitada negatiivseid tundeid meie Hiina partnerite kohta, ma lihtsalt ütlen, et te peaksite neile võimaldama sama palju usaldust ja ausust, mida nad teile pakuvad, mis on null. Nad on täiesti teises maailmas, kus nad tegutsevad, kui teid tabatakse, siis olete ise omaette. Nende varjatus ei ole isegi mitte ligilähedane keskmise taseme tumedate turgude müüjatele ja nad tegutsevad WHATSAPPi kaudu, nii et see peaks teile piisavalt ütlema. Kui te ei saa aru, kuidas nendega toime tulla ja ennast 200% isoleerida, siis ei tohiks; nagu ka tumedate turgude puhul. LOKI on oma tilgad rünnanud swat pärast lahkarvamusi narkootikumide müüjaga kord aastaid tagasi... LOKI naeris, kui kõik, mida swat leidis, oli hunnik inimesi, kes tulistasid heroiini... sellegipoolest oli LOKI hea drop põletatud, sest ta kasutas eskroovivõimalust, kui müüja väitis, et pakk oli juba tarnitud... LOKI ei tõstatanud probleemi, LOKI kasutas teenust korralikult, pikendades aega... LOKI kutsuti suureks petturiks, kuna ta ei vabastanud raha kohe! Ja LOKI istuks praegu vanglas mingi fagotsi tõttu, kui LOKI ei oleks oma tegevust kontrolli all hoidnud. Võtke minu nõu, te ei saa kunagi olla liiga turvaline!

LOKI TEAB
 

Promotion

See my products
Seller
Joined
May 28, 2023
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Milliseid tooteid te vajate?
Ma võin teile öelda, kuidas ohutult lähteaineid tellida.
 
Top