Ma ei saa vees lahustatud pseudoefedriini ekstraheerida

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Eile ostsin apteegist pakendi pseudoefedriini, nii et nägin seda vees, et eemaldada teised ühendid, kuid kui ma pseudoefedriini vees lahustasin ja panin selle pliidile, aurustus vesi ja pannu põhjas oli ainult lima.
Mida ma valesti tegin? Kas võib olla, et tuli oli liiga kõrge? Kas keegi oskab mind aidata?
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
See ei oleks puhas Susi pillid selle ilmselt gak põhja, saate teha happe baasi ekstraheerimise ja susi koonus üle mittepolaarses lahustis soovitan tolueen.
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Ma uurin ja leidsin mõned meetodid, mis mulle meeldisid tänu
 
View previous replies…

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Pidage meeles, et kontrollige kindlasti PH-d, kui Suzi ei ole lakmuse jaoks leeliseline, ei saa te oma RM-segust midagi tagasi, kui te refluksite.

Pärast seda, kui sa saad oma tolly AB-st, mida ma tavaliselt teen, on auru destillatsiooniga veel üks kord, et see näeks puhas ja puhas enne hypo / I keetmist. See on natuke fuck ümber, kuid see on seda väärt, nii et teie ei kriimustada oma pead imestades, mis läks valesti mööda rada.

Pidage meeles, et väline super auru. Veerand tee alla Liebig.
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
mõistetud. Lihtsalt küsimus suzi on see pseudoefedriin?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
pseudoefedriini püüdmine pillidest ekstraheerida ainult vee abil ei ole alates umbes 1990. aastast väga hästi toiminud. Pillidele lisatakse umbes tosin erinevat kemikaali, mis muudavad selle võimatuks. Kui te võtate pildi koostisosade loetelust, näeme, milliseid meetodeid nad nendes konkreetsetes pillides kasutavad, ja saame soovitada ekstraheerimist. Sellel foorumil on ka üks teema, mis pakub mõned meetodid, mis töötavad enamikes stsenaariumides
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Ma kuulsin sellest, kuid nüüd mõtlen ma A/B ekstraheerimise kasutamise peale.
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
see on tablettide koostis: Triprolidiinvesinikkloriid 2,5 mg tablett + pseudoefedriinvesinikkloriid 60 mg Abiained: laktoosmonohüdraat, tärklis, magneesiumstearaat, povidoon ja vesi.
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
D3jXKIZJH0

2,5 mg tripro & 30mg PSU Palun aidake mind sellest pillist välja võtta, sest ma olen kindel, et see ei õnnestu esimesena. 🙏
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Kõigepealt tuleb pillivesi muuta leeliseliseks, eelistatavalt NaOH-ga.... PSE settib lahustisse....teha pärast filtreerimist ja puhastamist mis iganes, PH väärtus viiakse neutraalsesse olekusse (PH6) kasutades hapet, et saada PSE lahustist puhtasse veekihti, mis saadakse pärast aurustamist.

Võib olla mitu meetodit, kuid see on minu oma!
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
kuid kas see on tõhus? ja kas see on nii lihtne?
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
mida sagedamini te seda teete, seda rohkem harjutust u`ll saada.... selle väga lihtne... aga kontrollige, kas seal ei ole mingit jama pillidest, mis teevad EPH ekstraheerimise võimetuks....
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
need on minu ravimis olevad ühendid: Triprolidiinvesinikkloriid 2,5 mg
Pseudoefedriinvesinikkloriid 60 mg
Abiained: laktoosmonohüdraat, tärklis, magneesiumstearaat, povidoon ja vesi.

Kas teie arvates see teie meetod töötab?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Meetodi 2 tulemuseks olid tõesti ilusad kristallid ja umbes 75%-line kasutegur esimesel katsel. Vähem õlut rohtu ja sellist paska oleks ilmselt saanud keegi lähemale 90%-le
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Kui töötate puhtalt, stressita ja peaga asja kallal, siis saate häid tulemusi..... algul oli minu tulemus maksimaalselt 60% ja kui ma õppisin, kui oluline on puhtus ja hoolikas töö, siis sain maksimaalselt 93%.
 

Raspberry2-3-4

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Kas efedriini sisaldavatest toidulisanditest ei ole võimalik ekstraheerida pigem tablette kui tablette?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma arvan, et nii, USAs ei ole sellist asja. Mäletan, kui nad need riiulilt maha võtsid, oli see kurb laiskus. Stackerid ja kollased jakid olid hommikusöök ja lõuna
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Vabandust viivituse pärast, olin unustanud oma konto parooli.
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
minu tabletid sisaldavad: Triprolidiinvesinikkloriid 2,5 mg
Pseudoefedriinvesinikkloriid 60 mg
Abiained: laktoosmonohüdraat, tärklis, magneesiumstearaat, povidoon ja vesi.

Kas pseudoefedriini saab eemaldada lihtsalt etanooli lisamise, filtreerimise ja aurustamise teel?
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Lahustage see leeliselises vees, pH 12, seejärel ekstraheerige see tolueeni või ksüleeniga
Seejärel peske tolueen kord veega, hoolitsedes selle eest, et leelisus ei väheneks. Seejärel eraldage tolueen ja pumbake tolueenisse vesinikkloriidigaasi. Pseudoefedriinvesinikkloriidi kristallid langevad. Filtreerige sete ja kuivatage see.
 
View previous replies…

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Pärast leelisuse teostamist lahustatakse pseudoefedriini alus tolueenis. Eraldage tolueen veest, seejärel lisage puhas destilleeritud vesi tolueenile ja eraldage see teist korda, et eemaldada naatriumi osakesed. Seejärel pumbatakse tolueenile Hcl-gaas. Pseudoefedriini Hcl-sool tuleb välja. Filtreerige.
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Tänan teid väga teie abi eest, sõber. Kas te teate, millist saagist see protsess suudab toota?
 
Top