Ma ei saa vees lahustatud pseudoefedriini ekstraheerida

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
pseudoefedriini püüdmine pillidest ekstraheerida ainult vee abil ei ole alates umbes 1990. aastast väga hästi toiminud. Pillidele lisatakse umbes tosin erinevat kemikaali, mis muudavad selle võimatuks. Kui te võtate pildi koostisosade loetelust, näeme, milliseid meetodeid nad nendes konkreetsetes pillides kasutavad, ja saame soovitada ekstraheerimist. Sellel foorumil on ka üks teema, mis pakub mõned meetodid, mis töötavad enamikes stsenaariumides
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
see on tablettide koostis: Triprolidiinvesinikkloriid 2,5 mg tablett + pseudoefedriinvesinikkloriid 60 mg Abiained: laktoosmonohüdraat, tärklis, magneesiumstearaat, povidoon ja vesi.
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
D3jXKIZJH0

2,5 mg tripro & 30mg PSU Palun aidake mind sellest pillist välja võtta, sest ma olen kindel, et see ei õnnestu esimesena. 🙏
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
minu tabletid sisaldavad: Triprolidiinvesinikkloriid 2,5 mg
Pseudoefedriinvesinikkloriid 60 mg
Abiained: laktoosmonohüdraat, tärklis, magneesiumstearaat, povidoon ja vesi.

Kas pseudoefedriini saab eemaldada lihtsalt etanooli lisamise, filtreerimise ja aurustamise teel?
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Lahustage see leeliselises vees, pH 12, seejärel ekstraheerige see tolueeni või ksüleeniga
Seejärel peske tolueen kord veega, hoolitsedes selle eest, et leelisus ei väheneks. Seejärel eraldage tolueen ja pumbake tolueenisse vesinikkloriidigaasi. Pseudoefedriinvesinikkloriidi kristallid langevad. Filtreerige sete ja kuivatage see.
 
View previous replies…

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Kas vesinikkloriidigaas on hcl gaas? vabandust, ma ei oska seda vabalt.
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3

Mida tähendab tolueeni pesemine veega? Ma ei saa aru, mida te selle all mõtlete? Kas need ei ole mittesobivad?
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Pärast leelisuse teostamist lahustatakse pseudoefedriini alus tolueenis. Eraldage tolueen veest, seejärel lisage puhas destilleeritud vesi tolueenile ja eraldage see teist korda, et eemaldada naatriumi osakesed. Seejärel pumbatakse tolueenile Hcl-gaas. Pseudoefedriini Hcl-sool tuleb välja. Filtreerige.
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Tänan teid väga teie abi eest, sõber. Kas te teate, millist saagist see protsess suudab toota?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Milliseid tablette te kasutasite? Kas see on Contec?
 
Top