Ma vajan abi oma esimese MDMA sünteesi puhul. PALUN

mickael1985

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
29
Reaction score
11
Points
3
H2SO4 + NaCl, te ei peaks proovima keemiat, kui te ei tea põhitõdesid, te eksponeerite end keemilistele riskidele ja te eksponeerite tarbijaid võimalikele lisanditele, mida võite lõpptootesse jätta. Ma võin ainult soovitada, et te õpiksite keemias vähemalt ranget miinimumi ja prooviksite seda sünteesi hiljem.

Parimate soovidega
 

hustlerkid

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 6, 2023
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Deals
3
Soovitan ekstraheerida mdma vababaasi lahustiga (tolueen või dcm).

Lisage lahjendatud hcl, kuni ph saavutab 6. Mdma hcl on h2o ja ebapuhtad lahustis.

Eraldage h2o ja aurustage vesi, kuni moodustuvad kristallid. Kui mdma kristallid on endiselt määrdunud, purustage need peeneks pulbriks ja peske atsetoonis.
 

TrainWreck

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 4, 2024
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Nagu hustlerkid ütles. Te ei peaks selle eest gaasihkl-i gaasima.

Lihtsalt tüüpiline A / B ekstraheerimismeetod selle jaoks. Kuigi ma ei ole seda sünteesi ise teinud, on see lihtne samm paljudes ekstraktsioonides.

Freebase NaOH või KOH lahusega. Tee mitu tõmmet polaarse lahustiga. Kasutage tõmmete eraldamiseks sep funnel. DCMi on hea kasutada, kuna selle tihedus on suurem kui vee, nii et see vajub.

Selle soolamiseks soovitan lahusti pooleks jagada, nii et teil on osa lahustit saadaval, kui te ületate oma PH väärtuse.

Seejärel lahjendage HCl IPAga. Lisage lahustile tilkhaaval ja mõõtke PH, kuni saavutate PH 6, kasutades esitatud lakmuspaberit. Kui te ületate selle piiri, lisage veidi eelnevalt kõrvale pandud vabapõhjalahust. Töötage see lahus aeglaselt läbi, kuni seda ei jää järele.

Seejärel võite lisada vett, et see tõmbaks soola NPS-st välja. Eraldage vesi ja aurustage.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Laboratooriumi KKK-s on terve teema gaasiliste vedelike kohta.
 

mickael1985

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Tere
Millal ja kui palju ma lisan sipelghapet 7 tunni jooksul?
Kui ma lisan klooriidhapet ja kuumutan 80 ° -ni, kas see on reflukskuumutatud?
Kas ma võin asendada dietüüleetrit äädikhappe-eetriga?
Kas te saaksite mulle anda toodete kogused 2 kg PMK jaoks.

Tänan teid väga
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
i personaly oleks see max ainult asendada diethyl koos mtbe. ja saagikus sõltub täielikult sellest, kui hea keemik u on, kui u dont fuck see üles id öelda 80% on tõenäoline kui algaja
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
mis punkt te arvate ing vesinikkloriidigaasi on mingeid eeliseid vanus jälle hcl 37%?

siin bb leiate palju mdma hcl crystallisatn kohta, kui hcl on 37%.

kui sa ei ole eriline nowledge lahustites parim kristalliseerumine freeze acetonen on.

lisage hcl baasi tilkhaaval, kuni ph on 4, tehke 4, mitte 6! te pesete exces acetonenis)
pange keeduklaas koos vedelikuga pliidile ja kuumutage kuni 130 c (aurustage peaaegu kogu vesi).
visake vedelik sügavkülma atsetooni ja hoidke sügavkülmas.
kasutage mitte vähem külmutatud atsetooni kui 10 korda vähem kui teie baasi maht, kui baas on pruun kui sitt. sel viisil võite saada 85-90% puhtust algsest sittist.
 
Last edited:

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Tere,
Ma tegin oma esimese mdma ka nabh4 kaudu,
pärast destilleeritud mdma freebase 160c juures (minu vakumiallikas on üsna nõrk) siis sain selge värvitu õli juures?
btw proovin gaasiga hcl ja sain kristalli, mis näeb väga selge välja (valge crytsal)!
pärast testi tulemust 200mg withour recrytalbut im tunne, et mõju on nõrk.
Nii et nüüd ma ei tea, milline protsess on viga. Kas keegi kinnitab mulle, et mdma freebase värvitu värvus on õige? või võin ma katki freebase 160c desilatsioonil?
Kas on võimalik, et ma jätsin metüülamiini freebase mdma freebase, siis see reageerib hcl moodustada metüülamiini.hcl, mis sisaldavad minu toode? võib ei ole metüülamiine jäänud pärast destillatsiooni õigus?
Kas ma peaksin mdma freebase'i uuesti millegagi pesema, et seda puhastada ?
Palun andke mulle abi
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Mdma fb peab olema värvitu ja kuni 160c kuumutamisel ei ole võimalik mdma molekuli kahjustada.
Ma ei usu, et teil on mdma metüülamiini, ma usuksin pigem pmk) Igal juhul on metüülamiinil spetsiifiline lõhn, mida te ei saa segi ajada. See ei ole aniisilõhn, see on "mädanenud kala" lõhn.
Kas teie mdma hcl muudab värvi (muutub pruuniks/mustaks, kui seda kuumutatakse - kuumutusallikale rohkem kui 1 tund aega avatud? Te võite panna oma mdma hcl + vesi proportsioonis 1:1 soojusallikale kolbi ja hoida seda 1 tunni jooksul, et näha, mis toimub. Kolb peab olema avatud!
 
Last edited:
View previous replies…

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Täname teid abi eest
Kuidagi tunnen, et minu freebase on "mädanenud kala" lõhn minu freebase :sick: võib olla metüülamiin.hcl jäänud?
Ma tegin seda sünteesi btcboss2022 siin: https://bbgate.com/threads/methamph...y-nabh4-reduction-medium-scale.600/#post-9603
Ülaltoodud meetodil ma kontrollisin ja seal on 17.5mol methy.hcl ja ainult 16mol naoh! nii et nüüd im kardan, et võib olla kuidagi reageerimata metüülamiini jäänud minu freebase

Kas ma peaksin freebase uuesti pesema, et seda puhastada? (võib koos naohiga)
Milline on mdma freebase õige lõhn?
Toote mõju ei ole hea, nii et ma lihtsalt visata toote siis teha uus sünteesi, või mingi võimalus ma saan teha oma parema rekristall või midagi?

Tänu
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Kas olete kindel, et see on mädanenud kala lõhn ja mitte aniisilõhn? Ma ei ole kunagi näinud, et mdmasse oleks jäänud märgatavas koguses metüülamiini. Tavaliselt lähevad kõik metüülamiini jäägid pärast lihtsat baasi ekstraheerimist ära
Mdma fb on päris mõnusalt väga kerge lõhnaga, aga ma ei oska kirjeldada, võib olla metsapähklid. Aga see on kaugel nii kala kui aniisist.
Kas teie toode muudab kuumutamisel värvi?
 
Last edited:

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ma ei tea aniisilõhna kohta, kuid minu freebase colorless on väga ebameeldiv lõhn, mida ma ei suuda rohkem kui 1 sekundit lõhnata, ei ole kindel, et kala mädanenud, kuid üsna kindel, et see fb on mädanenud
Ma testin soojust, kui ma tagasi oma laboris...
Kas on mingi meetod, mis võib parandada toote mõju?
Tänu
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Naljakas. Mis siis, kui mdma pole üldse olemas ja ainult metüülamiin? Võite kontrollida molaarsete proportsioonide järgi, mitu g NaOH-d on vaja, et muuta 10 g teie soola leeliseks ph=11. Siis kontrolli, kas on mdma või metüülamiin.
 

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Nii et ma võin varsti surra, ma söön 200mg :alien:
Kuidas teada, kas selle mdma või metüülamiini selle testiga, kas te selgitate natuke rohkem?
 

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Im hirmunud nüüd, Kas te teate, mis on metüül.hcl sulamistemperatuur i cant leida seda infot wikipedia :cry:
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Te peate valmistama NaOH-d vees, 20% ww on ok. St. see on 20g NaOH + 80g vett.
Sa pead alguses teadma selle 20% täpset kaalu. Näiteks 20g kokku.
Siis lahustad oma soola vees ja alustad 20% NaOH lisamist väikeste portsjonite kaupa, kuni PH on 11.
Nüüd saate teada, mitu grammi 20% ww lahust kulus ja hinnata teie soola molaarset massi.
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Kas te kasutasite algusest peale pmk õli või pmk pulbrit? kas te saate sisestada oma sammud, et me näeksime, kus see valesti läks
 
View previous replies…

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Kas te lugesite minu teksti õigesti. Ma ei öelnud kunagi, et te lisate kõik need asjad korraga kokku. Seal on vahepealsed sammud. ka sa oled kunagi teinud mdma? Kui mitte, siis u ei saa aru, mida siin räägitakse. Kui sa tegid seda. Siis sa tead, et dcm ei kasutata kunagi koos atsetooniga sellisel juhul. Ja ainult väike kogus dcm'i kasutatakse selleks, et eraldada õli, mida sa vajad, ülejäänud veest ja mis iganes on selles.....
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Kui te vaakumdestilleerite seda. Siis oleks pidanud teie õli jääma teie reaktorisse ja ülejäänud oleks pidanud aurustuma või püüdma selle teise kolbi.

Seega kui te võtsite värvitu vedeliku ja jätkasite sellega tööd. See tähendab, et võtsite vale, milles oli metüülamiini. Sellepärast sa jätkasid selle lõhna. sest fb ei ole kunagi värvitu.

Kas sa muutsid oma pmk vaha pmk õliks?
Dm mulle kui tahad.
 
Top