Ma vajan abi oma esimese MDMA sünteesi puhul. PALUN

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Tere,
Ma tegin oma esimese mdma ka nabh4 kaudu,
pärast destilleeritud mdma freebase 160c juures (minu vakumiallikas on üsna nõrk) siis sain selge värvitu õli juures?
btw proovin gaasiga hcl ja sain kristalli, mis näeb väga selge välja (valge crytsal)!
pärast testi tulemust 200mg withour recrytalbut im tunne, et mõju on nõrk.
Nii et nüüd ma ei tea, milline protsess on viga. Kas keegi kinnitab mulle, et mdma freebase värvitu värvus on õige? või võin ma katki freebase 160c desilatsioonil?
Kas on võimalik, et ma jätsin metüülamiini freebase mdma freebase, siis see reageerib hcl moodustada metüülamiini.hcl, mis sisaldavad minu toode? võib ei ole metüülamiine jäänud pärast destillatsiooni õigus?
Kas ma peaksin mdma freebase'i uuesti millegagi pesema, et seda puhastada ?
Palun andke mulle abi
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Mdma fb peab olema värvitu ja kuni 160c kuumutamisel ei ole võimalik mdma molekuli kahjustada.
Ma ei usu, et teil on mdma metüülamiini, ma usuksin pigem pmk) Igal juhul on metüülamiinil spetsiifiline lõhn, mida te ei saa segi ajada. See ei ole aniisilõhn, see on "mädanenud kala" lõhn.
Kas teie mdma hcl muudab värvi (muutub pruuniks/mustaks, kui seda kuumutatakse - kuumutusallikale rohkem kui 1 tund aega avatud? Te võite panna oma mdma hcl + vesi proportsioonis 1:1 soojusallikale kolbi ja hoida seda 1 tunni jooksul, et näha, mis toimub. Kolb peab olema avatud!
 
Last edited:
View previous replies…

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Te peate valmistama NaOH-d vees, 20% ww on ok. St. see on 20g NaOH + 80g vett.
Sa pead alguses teadma selle 20% täpset kaalu. Näiteks 20g kokku.
Siis lahustad oma soola vees ja alustad 20% NaOH lisamist väikeste portsjonite kaupa, kuni PH on 11.
Nüüd saate teada, mitu grammi 20% ww lahust kulus ja hinnata teie soola molaarset massi.
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Kas te kasutasite algusest peale pmk õli või pmk pulbrit? kas te saate sisestada oma sammud, et me näeksime, kus see valesti läks
 
View previous replies…

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ma kasutasin pmk vaha! im päris kindel, et destilleeritud mdp2p on õige, sest ma juba tean mdp2p lõhna

Im järgida seda sammu:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/methamphetamine-synthesis-from-p2p-by-nabh4-reduction-medium-scale.600/#post-9603

Ma arvan, et umbes samm, mis võib ma tegin valesti
- Pärast reaktsiooni lõpetamist (lõpetage segamine 2h pärast nabh4 lisamist), siis ma mõistsin, et minu reaktor ei ole piisavalt suur, et sisaldada kogu vett pesemiseks ("- Lisage vesi ja jätkake segamist 5 min jooksul"), nii et ma lihtsalt lisan vett vähem kui btcboss meetodi maht palju ( ma olin asi, et pesuvee protsess ei ole oluline).
- Siis ma lisasin dcm ekstraheerimiseks, kuid dcm saada selge värvi
- Ma arvan, et ma tegin midagi valesti, võib visata kõik äravoolu
- Siis ma teen mõned uuringud, aru, et võib fb lahustub metanooli ja metanool on segunevad vees ! ja võib ma pean lisama rohkem vett, et teha fb välja metanooli, et püüda seda dcm
- jah, pärast vee lisamist hakkan ma saama dcm põhja rohkem värvi, nagu sisaldaks see freebase'i.
- pärast seda ma destilleerisin kõik ekstraheeritud ja sain 160c juures selge õli.

* Kas ma võin lisada dcm enne pesu piisavalt vett on loll :cry:
* Kas midagi minna dcm enne seda saada pesu veega :cry:
 
Last edited:

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ma arvan, et sa kaotasid oma fb pesemise ajal.
Kui te tegite NaBH4 õigesti.
Kui teie fb-õli muutub NaBH4 tõttu raskeks. Nii et pesemise ja dcm lisamise ajal näete, et teie õli eraldub veest.
Õli langeb põhja ja allesjäänud määrdunud vesi jääb ülesse. Nii teate, et olete fb õigesti teinud.

Pärast eraldumist võite õli kuumutada kuni 130°C ... te tunnete mingit magusat kastanilaadset lõhna. Siis teate, et teie fb on valmis.
Pärast jahtuda laskmist. Te võite lisada atsetooni, seejärel HCL-i, et PH-taset ühtlustada.

Tavaliselt panen selle külmikusse ja lasen jahtuda kuni -30 kraadini. Aga see on minu meetod.

Lugesin, et teie fb lõhnab nagu mädanenud kala. Noh, see on metanooli ja teie metüülamiini segu. Teie fb peaks lõpuks peaaegu mitte millegi järele lõhnama. Vähemalt mingi kastani lõhn.

Kui te ei lisa piisavalt vett oma fb puhastamiseks, siis on teie kristallid lõpus pruunikad. (Te võite seda teha osade kaupa, kui teil ei ole suuremat reaktorit, või arvutada oma segu enne, kui teete sellest suure osa, nii et see kõik mahub teie reaktorisse).
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
kastani lõhn - täpselt, bro!!! kerge ilus kastani lõhnaga
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
mdma fb õli on alati raske. selle tihedus on täpselt 1,1 g 1cm3 kohta. seega jääb see alati vee alla, kui vees ei ole lahustatud ühtegi anorgaanilist ühendit (näiteks NaCl).
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Ma ei pruugi kogu teie tekstist korralikult aru saada, kuid kui te lisate oma alus + dcm + vesi süsteemi veidi alkoholi või atsetooni, siis läheb alkohol või atsetoon nii: ülemisse veekihti kui ka alumisse dcm-kihti.
Samal ajal läheb mingi osa alusest koos alkoholiga ülesse (vette) ja mingi osa muudest vees lahustuvatest ühenditest läheb dcm-kihti. Ja see on katastroof!!!

Mulle ei meeldi ka dcm, kuna see on vees üsna suure lahustuvusega, kui võrrelda teiste sarnaste lahustitega. DCM ei ole õige valik.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
erm mate kui u lisad dcm veele, siis läheb see alati põhja
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
erm mate, kas ma ütlesin, et dcm on veega segunev? ma ütlesin, et dcm-l on teiste mittepolaarsete lahustite hulgas maksimaalne lahustuvus vees. samuti lahustab dcm oma keemilise ja füsikalise struktuuri tõttu palju polaarseid ühendeid, mis ei lahustu teistes mittepolaarsetes lahustites, nagu eeter, heksaan, pärssi jne.
 

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
@lucas_cash aga ma juba tegin vaakumdestillatsiooni, et saada freebase 160c juures, on mingi võimalus, et ma saan ikkagi metanooli metüülamiiniga oma freebase'ile?

Kas keegi oskab mulle anda ohutu meetodi, kuidas järgmisel korral metüülamiiniga töötada, sest inimesed ütlevad, et metüülamiin on väga mürgine
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
@Pororo wasnt replying to u was replying to that dude that said if u do everything right it will go to the bottom witch dcm always will with water
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Kas te lugesite minu teksti õigesti. Ma ei öelnud kunagi, et te lisate kõik need asjad korraga kokku. Seal on vahepealsed sammud. ka sa oled kunagi teinud mdma? Kui mitte, siis u ei saa aru, mida siin räägitakse. Kui sa tegid seda. Siis sa tead, et dcm ei kasutata kunagi koos atsetooniga sellisel juhul. Ja ainult väike kogus dcm'i kasutatakse selleks, et eraldada õli, mida sa vajad, ülejäänud veest ja mis iganes on selles.....
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Kui te vaakumdestilleerite seda. Siis oleks pidanud teie õli jääma teie reaktorisse ja ülejäänud oleks pidanud aurustuma või püüdma selle teise kolbi.

Seega kui te võtsite värvitu vedeliku ja jätkasite sellega tööd. See tähendab, et võtsite vale, milles oli metüülamiini. Sellepärast sa jätkasid selle lõhna. sest fb ei ole kunagi värvitu.

Kas sa muutsid oma pmk vaha pmk õliks?
Dm mulle kui tahad.
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Top