SCAM Sissejuhatus musta püramiidi turule

Bimbone

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Väga paljulubav! Ma loodan, et see koht on pettusevaba
kavatsen proovida, aitäh
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
leafe seda nädalaid ei ole isegi tellimus saada aktsepteeritud ..see lihtsalt imeb ma loodan, et nad muudavad minu meelt ja selle süsteemi probleeme !
 

Amenhotep

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 4, 2022
Messages
39
Reaction score
123
Points
33
Tere mees, aitäh, et võtsite meiega ühendust.

Oleme avaldanud teise teadaande varsti pärast kalapüügivastast teemat.

Püügivastane soomus ilmub ainult juhuslikel juhtudel.

Enamasti tuleb teil registreerimiseks lihtsalt vastata ühele meie kahest captchast ja see ongi kõik.

See töötab hästi, sest näeme iga päev uusi inimesi registreerumas.
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
ja miks on raha külmutatud seal ja ükski müüja ei ole online või isegi vastu midagi 2 nädalat + on see mingi buisness ? ma arvan, et mitte ...
 

Amenhotep

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 4, 2022
Messages
39
Reaction score
123
Points
33
@nob0dy: te ei lisanud oma postitusse muide ühtegi ekraanipilti.
Sa lihtsalt esitasid uuesti need, mis meie teemasse lisatud.....
 

Amenhotep

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 4, 2022
Messages
39
Reaction score
123
Points
33
@nob0dy: te ei lisanud oma postitusse muide ühtegi ekraanipilti.
Sa lihtsalt esitasid uuesti need, mis meie teemasse lisatud.....
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
See on pettuse turg. Kasutajad olge ettevaatlikud, ärge tegutsege sellel turul. Teid on hoiatatud.

ADMIN: Sellel turuteemal peaks olema punane SCAM jälgimismärgis, nagu ka Alien Marketil.
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
miks keegi delte seda paska turul link postitus ? fuckin petturid ...
 

salemwitches

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 26, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Avastasin BB foorumi 3 päeva tagasi tänu Black Pyramid turule ja nende väga sõbralikule toetusele, millega olen liitunud umbes kuu aega tagasi.

Kõigepealt: tänan teid mõlemaid, et te tõite värskust sellesse valdkonda, mis on darknet.
Teiseks ja mitte viimane, kui enamik inimesi meeldib hoida seda lihtne ( ja kole enamasti ), sest halb kodeerimine või projekteerimine sills või lihtsalt sellepärast, et nad on lihtsalt liiga laisk undettake vajalik upgrade, need poisid double-up summa jõupingutusi ja arvata, mida: see näitab ! igas aspektis !

Big-Up teile Heinsenberg ja Amenhotep suurepärase töö eest. 😉😘

Niipalju kui ma võisin proovida ( mul on kokku 8 tellimust lõpetatud ), turg on liiga kiire, pildid, otsing, profiil, liige ja toote lehekülg laetakse nagu ei ole aega.
Mulle väga meeldib ka väljamaksesüsteem ja dünaamilisus ilma Java kasutamiseta. See on geniaalne.

Ka disain on veatu ( okei ma olen nõus, et olen alati olnud suur fänn egiptuse kultuurist omalt poolt... ).

Kui teised turud tunduvad vanad ja mingi igav ja tavaliselt juhivad sama meeskond ikka ja jälle, siis te tõesti teostasite seda, mida ma nimetan puhanguks selles valdkonnas ja ma arvan, et see on nüüd ainult aja küsimus, enne kui te tõmbate korralikku liiklust, kui mitte juba.

Ma nägin mõned veiseliha siin ja seal teiste inimestega võite häirida oma teenust: Ma ütlen, et ignoreerige neid, ärge andke sittagi ja hoidke seda toredat tööd.
 

artme2

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 30, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Tere poisid ! must püramiid on lahe! aga ma noob ja ma tahan kirjutada sõnumi ja kui ma kirjutasin midagi teha !! kuidas ma saan teha palun !! see on loll küsimus ma tean, kuid aidake mind palun .. head päeva ...
 

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
See ei ole lahe, välja arvatud juhul, kui teile meeldib väljapääsupettus. Btw, te selgelt trollidate ja otsite tähelepanu. Nii et siin on ;).
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Uuendusi ei ole, jälgimisnumbrit ei ole, ma ei soovita seda äritegevuseks.
Olen oodanud kuu aega, et saaksin tellimuse esitada ja nüüd olen oodanud veel 12 päeva ja müüjad ei esitanud mingeid värskendusi, kuigi ma palusin neil jälgimisnumbrit. Mees, kes palus mul neid proove osta, on vihane ja nüüd näen ma rumalalt. See kõik on väga ebaprofessionaalne, nemesis market oli palju parem. Ma olen isegi mures, et see võib olla pettus, sest ma ei saanud raha tagasi võtta ja tugi ei vastanud mulle kunagi, kui ma palusin oma raha tagasi. Nad olid saadaval ainult turul rahakotis, kuid ma ei saanud neid välja võtta.
 

Attachments

  • SRJBYt6vfV.jpeg
    SRJBYt6vfV.jpeg
    5.3 MB · Views: 302

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Jää ära võin öelda pärast ootama 2 nädalat tellimuse vastuvõtmist ja founds ei saa tagasi võtta !! ma loodan, et nad muudavad minu meelt, kuid tegelikult selle aja raiskamine !
 
  • Like
Reactions: vis

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Olen oodanud umbes 6-7 nädalat. 2 ja pool nädalat, kuna tellimus on vastavalt tellimuste olekule saadetud, kuid ikka veel midagi ei ole saabunud, pühapäeval avasin vaidluse ja ikka veel midagi.
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
see postitus tuleks eemaldada või märkida pettusena, et mitte rohkem inimesi ei jääks lõksu
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Ikka veel ei ole vastust

Vastu võetud 2023-11-18 (20:59)

Lähetatud 2023-11-18 (22:59)

Vaidlustatud 2023-12-03 (15:29)
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
minu sai vastu nüüd ma loodan, et see töötab hästi, siis ma võtan kõik tagasi toetust vastata, kuid sait on palju probleeme actualy ma arvan, et põhjustada, et massiivne viivitusi. hästi laseb näha ma loodan, et see töötab välja ka teistele samas olukorras u sai suport vastus vahepeal ?
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Minu sai samuti vastu võetud ja pärast üle kahe nädala ei ole kaup kunagi kohale jõudnud, vaatame, kas saan raha tagasi, sest tugi töötab selle kallal.
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
ma võin ainult loota oli müüja konkreetne probleem ja loodan, et minu töö hästi, kuid tundub, et nad lahendasid probleemid viimaste nädalate nüüd !
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Viimane sõnum tugi oli 4 päeva tagasi, müüjad jäävad mitteaktiivseks, ei ole ikka veel saanud minu raha tagasi ja tugi lihtsalt hoiab minu raha, teades kogu olukorda. See on väga kummaline olukord
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Kuigi te arvate, et see on hoiul, kasutavad nad tõenäoliselt neid vahendeid, puudub vaate võti = puudub tõend, et turul hoitakse münte.
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
MArket tegelikult alla ?
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Jääge sealt eemale selle lihtsalt täielik pettus !!!! see sait on kõige hullem sitt kunagi !!!!
 

Helsinki1

Don't buy from me
New Member
Joined
May 6, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Turg on langenud ja mul on rahakotis 700usd! kas see on väljumise pettus ? kuna me ei saa raha rahakotist välja võtta, oli see paratamatult juhtuda
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Olen püüdnud neilt juba ammu raha välja võtta ilma igasuguse tulemuseta
 
View previous replies…

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Ma ei saa isegi oma kontol olevat 300+ dollarit välja võtta, ilma et ma puutuksin kokku

"Te peate enne meie turul hoiustatud vahendite väljavõtmist vähemalt 1 müügi, mille väärtus on pool teie saldost, lõpule viima.
Tulevikus, kui soovite, et teie vahendid tagastataks automaatselt teie isiklikule rahakotile pärast tühistatud või ebaõnnestunud tellimust, lülitage oma profiilis 2fa-autentimine sisse ja sisestage krüptotagastus".

Samuti ei saanud ma ostu, mis toimetati minu postkasti. Müüjad, kellega ma olen rääkinud, sellel saidil, ei soovi anda jälgimisnumbrit või teha vabandust jälgimisnumbri valesti paigutamise eest. See on naeruväärne, et seda turgu (musta turgu) peetakse endiselt mõnevõrra usaldusväärseks teistel saitidel, kus ei ole peaaegu mingit kriitikat, erinevalt ares ja incognito. See on selge väljamineku pettus, smh. Ma oleksin pidanud paremini uurima, lol.
 

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Minu arvates ei ole hullu, et see lehekülg on endiselt nende kodulehe külge kinnitatud. Mõnes mõttes võimaldab see neil säilitada usaldusväärsust, mis neil kunagi oli. Ühel hetkel usun, et must püramiid oli legitiimne turg. Nüüd väljuvad nad pettusest ja ei luba oma klientidel raha välja võtta.
 
Top