Defendant found to be a scammer @irisHe906 - whwingroup 20000$ cheat

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
IrisHe, Te esitlesite ennast päris kenasti ja teie pakkumine oli mõistlik, kuni ma kuulsin seda kelmuse tõenäosust... noh, kui te mäletate asasin nimega Boris võin öelda, et saates talle proovid tasuta, kuna ta maksab transpordi ja kõik, mis võiks olla teie viis, et hoida tagasi äri. Ma olen hästi teadlik teie eelistustest, kuid me küsiksime mõningaid materjale rohkem või vähem proovi koguses ja lubame vastutasuks võimalust jätkata seda, mida te alustasite, kui te ei tule tagasi sarnase käitumise juurde. Ma ei saa lubada, et ma saan seda siin teha, kuid teil võib siiski olla kindel võimalus. Arvestades, et sõna kelmuse kohta ei kuule kunagi sinust. Mul on sidemeid, mis oleksid rohkem kui huvitatud sellest, mida te pakute. Nii et mõtle, mida saab säästa rohkem või vähem näidisvormi. Kuna sa oled 20K$ rikkam kui mina (luban, et ma võitlen toitmisega labori kulude tõttu), siis ma ei küsi sinult midagi liialdatud. Inimesed, et ma näitan tarkus nad peavad tegema kindlasti preps ma õpetan ja ma soovitan teile kui tarnija. Kui tooted vastavad meie standarditele ja need ei ole tõesti kõrged.
 

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Ma ei ole kindel, kui kaugele võivad reeglid sellel foorumil painduda, kuid see "ettevõte" on ka minult varem 10 000 dollarit välja petnud. Ma olen seda tüüpi inimene, kes peab viha ja mulle ei meeldi, kui minult raha varastatakse.
Kas oleks liiga kaugele minust, kui ma üritaksin neid USA-le süüdistada narkootikumide lähteainete salakaubaveo ja levitamise eest? Ma kahtlen, et keegi oleks selle tulemuse peale liiga vihane. Ma tean, et see on juba juhtunud mõne teise mineviku Hiina tarnijaga, kuid käesoleval juhul jätkab süüdistatav foorumi liikmetelt raha varastamist. Tundub, et kostja ei tea, et kui piisavalt sipelgate võrku torkida, siis pistetakse. On palju inimesi siin foorumis, kes teeksid palju hullemini kui mina, kui nad oleme sellises olukorras. Ma ei tee midagi, kuni Admin või piisavalt liikmeid otsustab, et see on sobiv karistus sellele müüjale. Pange tähele, et ma ei saa garanteerida, et see toimiks, kuid kui see saab piisavalt heakskiitu, püüan ma proovida seda ülesannet.
Kui kellelgi on muid võimalusi, palun vastake sellele sõnumile.
Tänan teid
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
See ettevõte on foorumis juba blokeeritud. Võite teha, mida iganes soovite. Mõnikord võib ravimitööstus olla julm nende suhtes, kes ei täida kohustusi, see on normaalne.
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top