Question Kas https://whwingroup.com on seaduslik?

Ignorance_is_bliss

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Kas Wuhan WinGroup Pharmaceutical on seaduslik kemikaalide müüja? See on üsna lihtne küsimus, kuid ma olen ikka veel ebakindel. Neil on pakkumisi nimekirjades ja nad väidavad, et nad pakuvad eskrootilisi tellimusi siin üle BB.

Kuid mul on ikka veel raskusi, et leida nende kohta piisavalt teavet. Kogu BB-foorumis on ainult üks teema, kus küsitakse seda sama küsimust ja ainult üks liige, kes ei olnud põhimõtteliselt aasta jooksul aktiivne, väidab nüüd, et nad on seaduslikud. Ka nende tootevalik on uskumatu, nad pakuvad peaaegu kõike, mida saab mõelda ja see ongi täpselt minu mõte. See kõlab lihtsalt liiga hästi, et olla tõsi, kas pole?

Kas kellelgi on olnud kogemusi selle kemikaalide müüjaga? Kas teie tellimus jõudis kenasti kohale ja saite seda, mida tellisite?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma usun kindlalt, et nii on. Te peate neile telegrammi või midagi sellist saatma. Ma olen nendega rääkinud. Neil ei ole midagi võita, kui nad aktsepteerivad eskrooni ja ei ole. Ma ei suutnud nendega kokkuleppele jõuda, kuid kui nad üritasid mind maha rebida, oleksid nad öelnud jah, mida iganes.
 

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Olen tellinud paar korda nendega aasta jooksul enne BB-ga liitumist, rääkisin "Jessy", Im ei ole kindel, kas ta on siin liige.
Peamiselt BDO, kuid ka P2NP.
2-Bromo-4'-metüülpropiofenoon,
naatriumborhüdriid,
ja CAS: 13803-74-2.

Sai kõik probleemideta ja saadeti 🇦🇺
 

Jeissychem621

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
3
Reaction score
14
Points
3
Deals
3
Hei

Lõpuks.

Ma ei teadnud, et olete bbgate'iga siin,ja ma kaotasin teie vastuse threema alates aprillist.

Praegu on meil ka Austraalia ladu, odavam hind ja kiirem tarne.
 

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Viimane tellimus oli vist aprillis? Ainus põhjus, miks ma lõpetasin nende tellimise, on see, et ma leidsin BDO jaoks kohaliku allika, mis oli odavam ja kiirem tarne.
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
Kas nad on usaldusväärsed? Im mõtlen ka neilt tellimise peale.
 

Iris HeScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
28
Reaction score
18
Points
8
Deals
8
Kas te olete meie ettevõttega juba varem arutanud, härra?
 

Jeissychem621

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
3
Reaction score
14
Points
3
Deals
3
@labrat23 Me müüme ainult lähteaineid, mitte valmismaterjale, siin peab olema mingi arusaamatus.

Nii et selle asemel, et kurta siin, parem fo teil võtta ühendust oma müügiagendiga olukorra lahendamiseks.
 
Top