Kas sulfaatsoolasid eelistatakse amfetamiinide puhul mingil põhjusel

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Ma segasin atsetooni väävelhappega
Selles ei ole lisandeid, see on suurepärane toode
 
View previous replies…

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
no hes õigus, see on selline valge mingi nööriline jama. ei tundu vees lahustuvat. Kui väävlit atsetoonis piisavalt pikalt suures kontsentratsioonis jätta, muutub see ka punaseks.... vähemalt minul muutus see...
 
View previous replies…

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Ma püüdsin pikka aega saada atsetooni ja väävelhappe segu soolamiseks ja ainus viis mesilaatide tekkimise (punane värvus ja kohutav lõhn) vältimiseks oli kasutada külmutatud külma atsetooni ja hapet, kuid isegi suurima ettevaatusega muutus see mõne aja pärast (paar tundi) punaseks. Minu kogemus kinnitab seda, mida w2x3f5 ütleb, et väävelhappe-IPA segu on soolamiseks palju parem.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Amfetamiinmonofosfaat tuleb valmistada tiitrimise teel vees, soovitud ph on 5 kuni 6. Monofosfaati ei saa valmistada alkoholis, sest kui lisada fosforhapet 75 või 85% ei ole oluline, nagu on või alkoholis olevasse alusesse tuleb punkt, kus kogu amf muutub järsku mulliks ja see ei võta enam hapet vastu. Nii et teil on polüfosfaatide segu . Seda mullimassi ei ole probleemiks kuivatada ja see kuivab ilma probleemideta ja seda võib tarbida ja see ei ole halb, kuid mitte monofosfaat.
Monofosfaat, mida saab teha, kui lisada vett ja siis lahjendatud fosforhapet alusele mittepolaarses lahustis ja siis segada püha jama välja mõlemast, on see eelis, et see on palju rohkem vees lahustuv kui polüfosfaat ja ka rohkem kui sulfaat. See suurem lahustuvus tähendab paremat biosaadavust ja see on veidi kiirema toimega kui teised soolad. Ainult karbonaatsoola olevat parem, aga ma ei ole kunagi proovinud seda teha.

Nüüd kui teete monofosfaadi vees midagi juhtub, mis teid kõigepealt häirib: Fosforhappe lisamisel näete kõigepealt, et sool langeb lahusest välja ja see teeb teid rõõmsaks. Kui lisate veel hapet, siis äkki kogu sool -puhub! - kaob jälle ära! Erinevalt väävelhappest, kus see on halb, on see fosforhappe soolade puhul just see, mida te tahate, sest te tahate seda, millel on parim vees lahustuvus. Mida saad ph 5 kuni 6 juures ja pärast vee eraldamist ja aurustamist.

Punane värvimuutus, mis ilmneb liiga palju happe lisamisel, ei ole põhjustatud happest või amfetamiinist, vaid lisanditest, peamiselt P2P ja kergelt aluselistest lisanditest, mis on tulnud protsessi käigus. P2P läbib kenasti aurudestillatsioonid ja A/B-menetlused, kuna see on aluste ja hapete juuresolekul amfoteeriline, eriti alustega, ütleme, et see muutub äkki palju laiemalt vees lahustuvaks.
Tõeliselt puhas amfetamiini alus ei muuda värvi, ükskõik kui palju hapet te lisate. Ükski reaktsioonijärgsetest protokollidest, mida ma siin olen näinud, ei tekita tõeliselt puhast amfetamiini baasi ja seega ei ole lugemine värvimuutuse (roosast punaseks) probleemi kohta üldse üllatav.
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
See on vastuolus farmaatsiatoodete tootmise entsüklopeedias loetletud menetlusega, milles kasutatakse alkoholi, kuid see sobib absoluutselt kõigi minu praktiliste tähelepanekutega. Sool teeb ka IPA-s kaob ka H3PO3 veest, mis on siis, kui ma lõpetan happe lisamise. Samuti on hea näha, et sa ikka veel postitad pärast kõiki neid... aastakümneid.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
atsetoon töötab palju paremini, sellest tekib hea tahke sool, ilma räbita. Ma isiklikult kontrollisin seda juba 2005. aastal))))
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Seoses p2p ja värvimisega toetan. see on tõsi. P2p ja selle derivaatide lisandid annavad värvi kõrvalsaaduste tõttu, see kehtib ka p2np ja p2p sünteesi puhul, amiin pärast fraktsionaalset destillatsiooni kõrgses vaakumis ei värvi, kui kasutatakse liigset hapet, puhas amiini alus on täiesti värvitu ja läbipaistev.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Hästi võimalik, et monofosfaadi saab teha atsetoonis, ma ei öelnud kunagi, et minu kirjeldatud meetod on ainus.
Aga uudishimu pärast, miks "palju parem"? Minu silmis on see kõige rohkem isikliku maitse küsimus, millist meetodit keegi eelistab.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
valmistamise ja isoleerimise lihtsus, amiinfosfaadid on atsetoonis väga halvasti lahustuvad, kergesti kuivavad.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Te selgitate kenasti, miks H2PO4 lisamine amiinialusele atsetoonis EI anna monofosfaatsoola. Kuna teamiin langeb välja lahustumatuma soolana, mis koosneb ühest ohfosforhappe molekulist ja mitmest amiinimolekulist koosnevatest fosfaatidest, ei reageeri see sool edasi, ükskõik kui palju H3PO4 te veel lisate.
Monofosfaat tähendab täpselt ühte molekuli amfetamiini ja ühte molekuli fosforhapet ning seda ei ole võimalik saavutada teie kirjeldatud meetodiga.

Ma ei rõhuta seda rohkem, see on minu viimane kommentaar selles küsimuses, ei ole närve ega aega selleks, vabandust.

kõike head, palju õnne ja head toiduvalmistamist! ;)
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Ma kasutasin seda meetodit 2005. aastal ja see osutus suurepäraseks. see on teie enda asi, kas see juhtub või mitte. See on minu praktika ja mitu laboratooriumi. Palju õnne teie raskel teekonnal. Monofosfaadid, erinevalt teistest fosfori- ja amfetamiinisooladest, lahustuvad atsetoonis väga halvasti.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Ma lugesin teemat ja tulu, mida te ütlesite lihtsate sammudega,
Kui mul oleks puhas auruga destilleeritud amfetamiini alus, näiteks 100ml. Kui palju lahustit ma vajan ja millist?
Atsetoon ei töötaks, kui ma kasutan H3PO4 ja kui palju fosfaathapet pean ma tilkuma?

ma ei taha, et keegi määrdunud pesu teeb, kuid see aitaks mul mõista protsessi, konkreetse näitega, tänan.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Kui teie eesmärk on kristalliseerumine, võite minna ja segada seda atsetooni või metanooliga, kus ma soovitaksin atsetooni, et seejärel tilgutada see väävelhappega soolaks
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Tänan, nii et ma pean segama puhta aluse nagu 1:1 kuiva atsetooniga ja siis tilgutama oma 85% H3PO4-i sellesse, kuni see saavutab PH 5-6? Ma ei saa aru @OrgUnikum postitusest "Monofosfaat, mida saab teha, kui lisada vett ja siis lahjendatud fosforhapet alusele mittepolaarses lahustis ja siis segada püha jama välja mõlemast, on eelis, et see on palju rohkem vees lahustuv kui polüfosfaat ja ka rohkem kui sulfaat." Kui ma pean vett lisama. Ma arvasin, et vesi ja A-õli mõjutavad saagist? Ja kui palju vett?
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Tere ja kõigepealt suur tänu selle foorumi aktiivsetele liikmetele. Ma ei oleks ilma teieta jõudnud selleni, kus ma olen!
Minu probleem: mul on piisavalt (vana) väävelhapet täpselt ühe partii jaoks. Probleem on selles, et aja jooksul sai see kollase värvi. Kas ma võin seda kasutada? (ma ei saa uut kätte atm)
Aga ma sain piisavalt fosforhapet @orgUnicum:

"Monofosfaat, mida saab teha, kui lisada vett ja siis lahjendatud fosforhapet alusele mittepolaarses lahustis ja siis segada püha jama mõlemast välja, on see eelis, et see on palju paremini vees lahustuv kui polüfosfaat ja ka rohkem kui sulfaat."

Kas sa oskad öelda, milline on segusuhe vesi:alus ja vesi:phosfoorhape? Samuti sain n Hexan kas see sobib mittepolaarseks lahustiks?

Parimad tervitused
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Mul on veel üks küsimus, mis puudutab minu esimest ise tehtud partiid (tõenäoliselt mitte) amfetamiinfosfaat ja otsustasin selle uue teema avamise asemel postitada tema. Ma tegin seda P2NP HgCl meetodi kaudu ja kõik nägi hea välja. Amalgaam; reaktsioon pärast RM lisamist. Ainus asi, mida ma valesti tegin, oli temperatuuri kontroll redutseerimise ajal (ma arvan, et lasin mõnikord liiga kuumaks. Aga pärast 24h sain 2 nhice kihti dekanteerisin ülemise ja eraldasin viimase natuke eraldussahvriga.
Lühidalt öeldes sain ma lõpuks 85 g mis iganes (10 g P2NP-st). Kui kellelgi on ideid, mis läks valesti ja kuidas ma saan seda vältida, oleksin väga rõõmus vastuse üle. praegu teen oma teist Batchi, kus amalgaami osa ei õnnestunud nii hästi (esimene kord cofffegrinderiga, mis purunes protsessi käigus.
Samuti kui kellelgi on idee minu viimases postituses esitatud küsimuste kohta: palun andke mulle teada... Ma pean lõpetama kolmanda partii kuni esmaspäeva hommikuni, sest ma registreerisin selle analüüsiks ja tahan vähemalt ühe eduka partii.

thx ette,
lee
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Te saite anorgaaniliste soolade segu, nii et ma ei näe mingit mainimist, et te kasutasite leelist, et saada amiinivaba alus. Sa ei tea, mida sa teed, see on ohtlik.
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Ei, see peaks olema ainult lühike suvand, sest mul oli natuke stressi. Jälgisin viedeoguide ja veetsin tunde selles foorumis lugedes postitust selle sünteesi kohta. et olla akrediteeritud: Ma muidugi kuid segu keeduklaasi, ootasin ~20 ja siis lisasin NaOH sollution kuni ma saavutasin ph 11 (kas ma saaksin 2 kihti ilma alkanisartion?)
Mingeid ideid, mis läks valesti?
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Kas kellelgi on aimu, milline viga võis seda põhjustada? millises sünteesi etapis ma viga tegin?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Kirjutage üksikasjalikult, mida te tegite, milliseid reaktiive kasutasite, mida täheldasite. kuidas saame teid mõista, kui annate väikeseid infokillukesi.
 
Top