L-PAC (fenüülatsetokarbinool)

Enki777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Tere kõigile, ma olen siin uus. Kas keegi teist, kes on kogenud, võiks jagada minuga ja teistega, kes on huvitatud, mõnda head ja tõhusat meetodit selle efedriini lähteaine tootmiseks kodus? Mul on olemas bensaldehüüd, pärm, melass ja ämber alkohoolse kääritamise jaoks. Olen kogunud infot juba mõnda aega, olen tõlkinud patendi (US6271008) oma keelde, samuti mõned teised uuringud, olen uudishimulik selle protsessi suhtes, kahjuks ei ole ma kursis selle arenenud keemilise koodiga, mulle meeldib, kui teadmised on selgelt esitatud, ja enamik neist uuringutest on kirjutatud teadlaste keeles, on raske kaevata konkreetset, järjepidevat teavet, ja ma ei tahaks midagi ära rikkuda, tehes midagi ebatäpselt, seega palun, et need, kellel on kogemusi selle meetodi osas, juhivad mind nagu mõistev vanem käe järgi samm-sammult. Usun, et seda saab lihtsustada sarnases stiilis juhenditeks (eelistatud näidisvorm):

Et saada 100g fenüülatsetokarbinooli (biotransformatsiooni meetodil), on vaja:
1) lisada ämbrisse x milliliitrit/grammi melassi, seejärel lisada (x) grammi pärmi
2) 24 tunni pärast lisada (x) milliliitrit/grammi bensaldehüüdi
jne.


Kas te saate aidata mul seda juhendit täpselt täiendada, et see võiks olla kasulik mulle ja teistele, kes on huvitatud l-PACi tootmisest tulevikus? Või olen ma jätnud tähelepanuta mingi teema, mis võiks mind kergesti lahenduseni juhatada? Aidake mul seda mõistatust lihtsustada. Tervitused!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Tere, see biosünteesi üsna keeruline. See on palju rohkem samme, kui te eespool mainisite. Kui te ei ole bioloog või keemik, tasub alustada teiste sünteesi viisidega.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
biokeemikuna ja sünteetilise orgaanilise keemikuna pean teile ütlema, et "kunst" ei seisne mitte materjalide (ja organismide) kokku panemises ja neile optimaalsete tingimuste pakkumises vajaliku aja jooksul, vaid pigem teie sihtmolekuli eraldamises segust piisavalt puhtal kujul
 

Enki777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Kui soovite, võite seda teemat laiendada. Oleksin väga rõõmus, kui saaksin teada teie teadmistest. Võib-olla võiksite mulle soovitada mõnda huvitavat allikat, millest te oma teadmisi ammutate.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
üks vana professor ütles mulle täpselt seda, kasutades teisi sõnu, nii et see ei ole tsitaat, kuid see ütleb tõtt... Ma tabasin just hive-foorumi lõppu, kuid roodiumi andmebaas oli minu peamine infoallikas... Soovitan väga Vogeli praktilist orgaanilist keemiat kui õpiku juhendit, samuti Pihkal an Tihkal ilmselt.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Pean nõustuma, biotootmises on peamine kulu, kui teil on olemas toimiv tüvi, tavaliselt toote puhastamine. Kuid L-PACi puhul ei ole see nii halb, te ei vaja mingeid väljamõeldud kolonne või midagi sellist.
 

Enki777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Oh, milline ilus vastus, ma olen nii uudishimulik selle teadmise suhtes, aitäh selle eest. Vaatan just Vogel'i raamatut ja vaatan ka Pihkal ja Tihkal näen, et esimene on üsna pikk raamat, aga ma olen näljane teadmiste järele ja mu aju tahab süüa :)
 
Last edited:

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Kunagi katsetasime tavalise pärmi, bensaldehüüdi ja suhkru (melassi) abil.
Ja me saime l-paki.
Me taastasime L-pakendi erinevatel viisidel.
Üldiselt see tehnoloogia töötab, kuid tööstuslikku mastaapi see ei ole saanud.
 

Enki777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Tänan vastuse eest. Ma katsetan biosünteesi meetodi toimivust teadmiste abil, mis mul on tuumafüüsika kohta, mul on sellest väga konkreetne ettekujutus. Oleks tore jagada oma uurimistulemust teiega.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Täienduseks juba varem öeldule, et tavalise õllepärmi/leivaja pärmi kasutamine annab kehva saagise. Tööstuslikus mastaabis tehakse seda spetsiaalsete tüvedega, mis on saadud mutageneesi ja selektsiooni teel. Nagu 20-kordne saagise suurenemine.

Igatahes, ma tulen järgmise nädala või kahe jooksul välja üksikasjaliku juhendiga, kuidas seda teha, kuid mõned väga lihtsustatud tehnikad on siiski internetis kättesaadavad.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
tüve idee on tõsi... optimeeritud proovid on äärmiselt kallid ja ei ole avalikult kättesaadavad
 

Enki777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Tänan teid vastuse eest. Mis puutub tulemuslikkusse - ma tean metoodikat, mis võib oluliselt mõjutada lõpptoote tulemuslikkust ja puhtust, ning kavatsen oma tulemusi jagada, kui olen saanud piisavalt teadmisi ja katsetusi. Oleksin selle juhendi eest äärmiselt tänulik, mind huvitab kõige rohkem kasutatud bensaldehüüdi osakaal võrreldes melassi ja muude sünteesis kasutatavate toodetega, minu leitud teave on üsna ebaselge.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
peaksite lugema nähtuse kohta, mida nimetatakse substraadi inhibeerimiseks (idee, et liiga palju muundatavat ainet takistab ensüümi tõhusat tööd, vähendades seeläbi saagist märkimisväärselt, kui mitte tappes reaktsiooni)
 

Enki777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Tänan vihje eest, lihtsalt vaatan välja.
 

Enki777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Ma õpin biokeemia üliõpilastele mõeldud õpikut ja ootan huviga teie juhendi lugemist. :)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ma arvan, et on parem osta see otse on saadaval kaubanduslikul viisil.
 

Enki777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Kahjuks ei ole see kogu minu riigis poes saadaval, , ei ole isegi tõlkeid minu keeles, kui soovite seda teha, pidin ise tõlkima patendi US6271008, samuti KC18-3-0363 ja Pure Appl. Chem., 1997, Vol. 69, nr. 11, lk. 2371-2386, et teadmisi välja võtta.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
See võib tulla otse Hiina tarnijatelt teie aadressile.
 

Enki777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Tänan nõuannete eest, kuid ma arvan, et see on ikkagi säästvam, parem ja rahulolevam variant minna lihtsalt sünteesi juurest ja teha oma. Ma kavatsen kasutada mingi ormus aine teha seda (vedel plasma luuüdi) ja kaasaegse alkeemia / tuumafüüsika teadmisi, et saada potentsiaalselt palju vähem polutant lahus, minu ülesanne on leida salvestada altervative klassikalise met ilma / vähendatud kõrvaltoimed, nii et see võib olla vajalik, et teha oma L-PAC. Kui me leiame midagi salvestada, see võib potentsiaalselt peatada narkosõda, see on põhjus, miks ma valisin biosünteesi meetodi, ma olen valduses aine, mis puhastab kõik ja see teeb seda sümbiootiline läbi nano-atomaarsel skaalal. Et natuke selgitada minu aprroach ma lisan graafiline natuke selgitada meetodit ma kasutan.
 

Attachments

  • 0zQAlx6gZf.png
    0zQAlx6gZf.png
    186.3 KB · Views: 272

Enki777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Lubage mul kopeerida väljavõte kasutajale G.Patton saadetud sõnumist: Tegemist on tuumafüüsikal põhineva plasmatehnoloogiaga, asi toimub nanoatomaalsel tasandil, olen seda tehnoloogiat aastaid katsetanud ja saavutanud edukalt metallide tootmise ülejäägi ilma alusproovide lagundamata, see on omamoodi tooraine sulatamine, mis tuleneb magneto-gravitatsiooniväljade õigest konfiguratsioonist, nüüd katsetan ma selle tehnoloogia teist aspekti, ma purustasin luuüdi aatomi sidemeid, joondasin selle välja (magnetiline kristalliseerumine), et saada plasmat, ja ma tahaksin seda kasutada L-PACi tootmisel pärmikeskkonna lisaainena, et saada potentsiaalselt äärmiselt puhast uut ainet, mis on väga sarnane l-fenüülatsetokarbinooliga, kuid palju rohkem kristalliseerunud (puhastatud, väga integreeritud rakutasandile), see võib samuti avaldada suurt mõju L-PAC tootmise tulemuslikkusele, kuna minu saadud aine on võimeline andma pärmile lõpmatu arvu biosünteesiks vajalikke elemente ja seda saab edukalt saavutada ilma keeruliste laboriseadmeteta, lihtsalt järgides juhiseid, mida kavatsen arendada, katsetada ja täiustada ning seejärel jagada mittekaubanduslikul eesmärgil, et mõjutada kahju vähendamise maden raskete mittesümbiootiliste elementide poolt, mis on klassikaliste ekstraheerimise ja sünteesi meetodite kõrvalsaadus.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
See teema võttis ootamatu pöörde -_-
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Palun pöörduge vaimse tervise spetsialisti poole
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Mis on saadaval? L-pac?
 
View previous replies…
Top