Kohaliku ravimituru uuringud

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

BB foorum kaasab aktiivseid teadlasi ärilistel alustel analüütilise töö tegemiseks, et uurida kohalikke ravimiturge.

Uuring koosneb järgmistest punktidest:

1.Riigi õigusraamistik (koos viidetega allikatele)
1.1 Ebaseaduslike uimastite nimekirjad;
1.2 Kontrollitavate kemikaalide (uimastite lähteainete) nimekirjad;
1.3 Karistused veebipoodide reklaamimise, ebaseaduslike uimastite müügi eest;

2. Teie riigi uimastikaubanduse iseloomustus
2.1 Kohalike veebimüüjate nimekirja koostamine ja nende veebilehtede liiklus;
2.2 Teie riigi populaarsed turuplatsid ja nende veebisaitide/liikluse analüüs;
2.3 Teie riigi uimastikaupmeeste korraldatud reklaamikampaaniad (vähemalt 3 näidet koos meediaviidetega);
2.4 Narkokaubanduse valdkonnas avatud allikaga andmete kogumine ametlikelt kuritegevuse veebilehtedelt (vahistamiste/kättesaamiste arv viimase 3 aasta jooksul). Viide minimaalsetele ja maksimaalsetele karistustele ebaseaduslike uimastite müügi, ostmise ja valdamise eest;
2.5 Ebaseaduslikud populaarsed uimastid teie riigis (millised ebaseaduslikud uimastid on teie riigis populaarsed ja kust neid saab osta internetis/offline)+ainete hulgi- ja ja jaehinnad;
2.6 Seaduslikud populaarsed uimastid teie riigis (millised populaarsed uimastid on teie riigis seaduslikud ja kust neid saab osta seaduslikult internetis/offline)+ainete hulgi- ja jaehinnad;

3 Teie riigi uimastikaubanduse iseloomustus offline. Loetelu kõigist teadaolevatest geograafilistest narkootikumide tõmbekohtadest ja selgitus, miks need on muutunud.

4. Põhjalik loetelu temaatilistest ja teemakohastest veebisaitidest/Telegrammigruppidest või kanalitest/kogukondadest Discordis või muudest sotsiaalvõrgustikest, mis kajastavad teie riigi uimastitarbimise ja uimastikaubandusega seotud uudiseid.

5. Loetelu kõige tuntumatest anonüümsetest viisidest, kuidas teie riigis krüptovaluutasid osta. Loetelu populaarsetest maksesüsteemidest, mida kasutavad petturid ja narkokaubitsejad. Üldine hinnang narkootikumide ostmiseks kasutatavate krüptovaluutade kohta. Andmed võimaluse kohta osta narkootikume krüptovaluutade eest tänavakaupmeestelt offline?

6. Illegaalsete uimastite uksele toimetamise teenuste olemasolu teie riigis; kui jah, esitage lingid sellistele teenustele.

7. Kirjeldage keskmise narkootikumide kasutaja ja keskmise narkodiileri portreed.
8. Andke teavet interneti- ja offline-poodide kohta, mis müüvad üksikisikutele varustust ja kemikaale (isegi lihtsaid kemikaale).
9. Kuidas jõuavad riiki ebaseaduslikud sünteetilised uimastid? Valmistoodete importimine teistest riikidest või kodumaine tootmine.
Esitage tõendid selle küsimuse vastamisel tehtud järelduste kohta.


Uuringu punktid ei ole ammendavad, kuid on kohustuslikud. Töövõtja võib seda täiendada oma lõikudega. Pöörake erilist tähelepanu sellele, et kõik uuringus nimetatud andmed peavad olema kinnitatud teiste teabeallikatega. Näiteks ei saa kirjutada, et "riigis A on 60% uimastisõltlastest narkomaanidest, sest see on lihtsalt minu oletus".


Huvipakkuvad riigid:
Ühendkuningriik ja kõik ELi riigid.

Tasu täieliku ja põhjaliku uuringu eest ei tohi olla väiksem kui 1000 dollarit, kasutajatele, kelle uuringuid hinnatakse kõige täpsemateks ja täielikumateks, võidakse pakkuda alalist töökohta BB foorumi töötajaskonnas 1000 dollarilise kuupalgaga. Mitu kasutajat võivad uuringu koostamiseks moodustada meeskonna. Kui te otsustate seda uuringut teha, pidage meeles, et ajaline piirang ei tohi olla üle 7 päeva. Kui te ei pea sellest tähtajast kinni, siis võtame tööle teisi tegijaid.

Kui soovite seda uuringut meie jaoks teha, siis kirjutage mulle privaatsõnum. Maksmine uuringu eest toimub 5 päeva jooksul pärast aruande esitamist, kuna meil on vaja aega kõigi andmete kontrollimiseks. Foorumi administratsioon jätab endale õiguse avaldada teie uuringut avalikult oma nimel, kui seda peetakse vajalikuks.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Riigid, mille puhul on uuring juba käimas:

Huvipakkuvad riigidAlgatatud teadusuuringudUuringu eest vastutav isikAvaldatud uuringud
Ühendkuningriik28. märts 2024@LazZzZz
Hispaaniamärts 27, 2024@craris100
SlovakkiaTeadlast otsimas
Rumeenia28. märts 2024@Huey Freeman
Prantsusmaa28. märts 2024@France @MagicshroomNarkootikumide turu-uuring
Poolamärts 29, 2024@mescalito10 [Poola] Ravimituru analüüs
SaksamaaTeadlase otsinguil
Bulgaaria2. aprill 2024@Dr. X
Leedu11. aprill 2024@magneesium_sulfaat [LEEDU] Narkootikumide turu uuring
LätiOtsitakse teadlast
TaaniTeadlast otsimas
UngariOtsib teadlast
BelgiaOtsib teadlast
EestiOtsitakse teadlast
Tšehhi Vabariik26. aprill 2024@mescalito10
Soome13. aprill 2024@pap.pine
HollandTeadlast otsimas
ItaaliaTeadlast otsimas
KreekaOtsib teadlast
PortugalOtsib teadlast
RootsiOtsib teadlast
SloveeniaOtsib teadlast
HorvaatiaOtsib teadlast
 
Last edited:

hardmann

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 19, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Deals
2
Te peate koguma palju teavet, lubage mul teha märkmeid ja püüan anda võimalikult palju oma panuse
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ma tahaksin väga aidata, kuid ulatus on nii suur ja USA ise on nii suur ja mitmekesine. 50 osariiki on praktiliselt 50 riiki. Alaska üksi oleks suuruselt 18. riik. KALIFORNIA oleks 5. suurim majandus KÕIKIDE RIIKIDE seas! Texase majandus on suurem kui Venemaal Kanada või Prantsusmaal. Dea on maailma hirmus seal ei ole absoluutselt mingit peavoolu illegaalset narkootikumide reklaami. Isegi siis on illegaalne narkoturg USAs HINNATAVALT kuni $750 miljardit dollarit aastas . Narkootikumide ringkonnad on sageli etnilised ja ka tihedad. Minu kokaiini ostmiseks tuleb mustanahaline mees. Ma saadan ameeriklasest ameeriklase, et saada amfetamiini. Ma ei tee nalja. tunnen inimesi, kuid on absoluutne reegel, et seda ei tohi müüa valgele mehele. Kaukaaslased, keda ma tunnen, on väikesed kartulid. Ma ei suuda narkoturgu lõhkuda ja seda infot saada. Ma ei leia gruppe ma ei saa kedagi kommenteerida. Siis korruta see x 50.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Ma ei tea,läänerannikul ei ole nii palju. Ma mõtlen, ma olen siin varemgi kirjutanud sellest, et erinevad regio s on kindlasti kultuuriliselt erinevad ja neil on erinevad vaated või seisukohad erinevate ainete suhtes. Sinu kirjeldus tundub väga sarnane teatud Kesk-Lääne piirkondadele või idarannikule kindlasti. Läänerannik on avatum, kurat, Washingtoni osariik dekriminaliseeris paar aastat tagasi kõikide uimastite omamise! Seal on diilerid, kes reklaamivad ja võib-olla mitte pooled, aga suur osa igatahes võtab krüpto otse seal tänaval.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Olen muidugi nõus. Läänerannik võiks sama hästi olla ülejäänud USAst erinev riik. Dekriminaliseerimine ja kahjude vähendamise poliitika on praktikas palju rohkem. Ma olen Kesk-Lääne ja õiguskaitsepoliitika ja -taktika on lausa arhailine. Näiteks kui teid tabatakse praktiliselt mis tahes Cns-aktiivse aine müümisel, ootab teid kümme aastat vangistust, isegi kui te ei müü ebaseaduslikke uimasteid. Sa pead ainult uskuma, et sa seda tegid, ja oled süüdi. Täpsemalt öeldes, nad peavad teid vaid panema ütlema, et te usute, et müüte narkootikume. Kui te müüsite L-metaani, mis ei ole ebaseaduslik, ei ole nad kohustatud seda teile ütlema. Nad saadavad teid vangi käsimüügiravimite müümise eest, kui te ei oska seda argumenteerida
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Alustage siis esialgu esimesest seisust
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Kusagilt peab ju alustama! Kas ma võiksin soovitada idarannikut? Võtame Ameerika Ühendriigid!!!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Te olete selle peal! Kui soovite, saadan teile oma 20 lehekülge uurimistööd. Mitu dollarit kulutatakse USAs igal aastal pimedalt turult pärit ravimitele? Vastake lihtsalt millal iganes. Kui leiad usaldusväärse allika 😁. Ma aktsepteerin isegi küsitavat allikat, kui sa suudad seda tsiteerida ja see ei ole hinnanguline hinnang, mille vahemik on 100 miljonit dollarit . See on nii lähedal kui DEA tahab arvata. Pidage meeles, et olenemata sellest, kas teil ei õnnestu või õnnestub, te tõenäoliselt ei saa oma jõupingutuste eest mingit kasu.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Nõustun fritiga, paljud teie poolt nõutavad spetsiifilised üksikasjad ei ole minu riigi jaoks lihtsalt asjakohased. Ma olin tõesti põnevil võimalusest uurida ja kirjutada BB jaoks, kuni ma lugesin kõiki nõudeid. USAs ei ole narkootikumide tarnimise ettevõtteid, narkootikumide müüjad siin ei reklaami, kohalikud müüjad ei võta krüptot jne. Frits'i selgitus on üsna põhjalik ja selgitav.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Kas mul on kohatu küsida, millist valdkonda te hüpoteetiliselt kirjeldate (teate, väljamõeldud loos, kus kõik nimed on muudetud, et kaitsta pahatahtlikku lol ja mis ei põhine tegelikel süüdistatavatel juhtumitel või aegadel). Ma ainult küsin cuz ma imestan, kuidas erinevad inimesed samades piirkondades võivad kogeda asju ka. Vaata minu kommentaari Friti ülalolevasse sõnumisse.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Raske on juba kõigi narkootikumide nimede esitamine, näiteks Prantsusmaal on neid üle 200 ja ma ei ole leidnud ühtegi konkreetset nimekirja nende nimedega, vähestes nimekirjades, mida ma leidsin, on peamised narkootikumid nagu met, GHB, MDMA,... ja nende derivaadid (mõnikord)
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Kuidas ma võin ennast eksperdiks nimetada? jah ma olin tänaval, a oli sõltuvuses met ja ma olin kogenud palju uimasteid nagu heroiin morfiin 4mmc retseptiravimite pillid ja paljud teised. Ma tõesti tahaksin aidata, kuid ma ei tea, kas minu kogemused võiksid teile kasulikud olla.
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
@HEISENBERG, et oleks eristus teha seda💪 kuid kas on mingi aeg, et püüda koguda kõik need infod minu riigi kohta?
 

myrten0l

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 1, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
hmu saksamaa jaoks
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Kas keegi USAs tahab seda minuga koos lahti teha? See on vaikne projekt, kuid ma võiksin teha mõned
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Ma püüan seda teha. See on hirmutav kogus tööd ja ma ei saa garanteerida, et ma lõpetan selle, kuid kuna selle tähtaeg on üks nädal, kavatsen ma 1 päeva jooksul vaeva näha, kas ma saan 1/7 osa sellest valmis. Kui mitte, siis võin teha teiega koostööd! Ja kui mitte midagi muud, siis võib-olla saame mõlemad oma tööga panustada kellegi teise lõpliku kavandi valmimisse??? See on tohutu ettevõtmine!!! Las ma võtan sinuga ühendust, kui mul on võimalus selle sisse süüa ja saada parem idee, kas see on midagi, mida ma suudan tervelt alla neelata või mitte. Kõlab hästi, mu sõber?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

@Frit Buchner @PseudoMicroGravity

Kui hoolikalt lugeda, hõlmab uuring ainult ELi riike ja Ühendkuningriiki. Me oleme hästi teadlikud raskustest, mis tekivad, kui kirjutatakse selline uurimus USA kohta. Me teeme ka USA kohta suure uuringu, võimalik, et eri osariikide kohta.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
California toimib tõesti nagu teine riik. Ilmselt oleks õiglane nimetada läänerannikut lihtsalt omaette üksuseks. CALI OREGONis ja Washingtonis on aastakümneid olnud rohu dekriminaliseerimine ja kahjude vähendamise uimastipoliitika, kus nad lihtsalt võtavad teie uimastid ja ei arreteeri teid. Nad trotsivad rutiinselt föderaalseadust. See võiks olla nagu teine planeet.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
USA osariigid on tõepoolest väga erinevad. Kuid meid huvitavad eelkõige need osariigid, kus rahvusvaheline kaubandus on tugevalt arenenud (eelkõige kaubasadamad), osariigid, mis asuvad piiridel teiste riikidega. Sellised osariigid pakuvad ühendusele erilist huvi, sest nende kaudu peaks olema võimalik vajalikke kemikaale riiki importida.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
California
Texas
Florida
Need on tõesti ainsad praktilised osariigid, mis läbi tulevad. Kanada põhjaosas on väga karmid On piirid, nii et peate vaatama lõunasse. Mehhikos on lihtne sisse tuua ja praegu ei takista neid keegi tegelikult sisse toomast. See on salakaubaveo kuldajastu.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Allright Heisenberg, seda arvestades tahaksin anda USA-le võimaluse. Mõistusega, et see nõuaks tulevikus põhjalikumat, riigipõhist aruannet, et anda täielik ülevaade, samuti asjaoluga, et mõned teie poolt nõutud eripärad ei ole minu riigi suhtes kohaldatavad või minu aruandes sisalduvad. Ma usun, et ma suudan välja pakkuda midagi, mis võiks teile meeldida. Mida te arvate? Kas ma võin proovida?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
USA puhul võiks olla hea mõte teha seda ehk piirkonniti. Rühm, kuhu kuulub 5, võib-olla 6, võib-olla rohkem, võiks anda kokkuvõtte kogu riigi üldpildist. Kirde, kagu, kesklääne/ keskosa, loode, edela. Põhimõtteliselt Boston/RI/CT, samuti NY/NJ, Florida/ATL, Chicago/detriot/järvede piirkond, TX/MX piir, California/loode, Washingtoni osariik/Oregon. Suur osa kaubavahetusest on ka Philly/Baltimore/DC.. samuti suur, kui mitte te, laevanduskeskus.

Ma oleksin nõus chip on see minu kaaslaste BBgaters. Tundub üsna hirmutav projekt... või võiks olla. Härrasmees nimega @magnesium_sulfaat LTs tõesti löödi see välja, müts maha em'. Ačiū, broliukas.

(Vabandust Pseudo - ei tahtnud konkreetselt sulle vastata.)
 

pap.pine

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2024
Messages
29
Reaction score
9
Points
8
Kas on mõistlik panustada sellesse reasearchi (mitte raha eest tho), kui kõiki üksikasju ei ole võimalik katta? Ka atm meil ei ole liiga palju veebipoode Soomes ka, kuid ilmselt ma võiksin pakkuda infot, mis on teostatav saada...
 

Market Mouse

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 26, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Tere BB's,

Ma hindan seda pakkumist väga kõrgelt, kuid ma ei ole siin üldse ekspert. Ma olen lihtsalt inimene, kes on hiljuti metamfetamiinist faktsineeritud.

Meth on osutunud võimsaks äratada minu elus üks inimene, kes on mulle kallis, kes kannatab halastamatu hüpersomnia ja uneparalüüsi all.

See imeline Methiga, mida ma olen näinud, paneb mind tahtma nüüd kõike sellest teada. Ma olen eriti tänulik BB Foorumitele teie artiklite eest. See hiljutine artikkel "Metamfetamiini lihtsaim süntees efedriinist või pseudoefedriinist" on parim, kõige arusaadavam teave minusugusele inimesele, kellel puudub teaduslik taust, mida ma olen leidnud.

siiralt tänulik
MM.
 
Top