Kohaliku ravimituru uuringud

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma tahaksin väga aidata, kuid ulatus on nii suur ja USA ise on nii suur ja mitmekesine. 50 osariiki on praktiliselt 50 riiki. Alaska üksi oleks suuruselt 18. riik. KALIFORNIA oleks 5. suurim majandus KÕIKIDE RIIKIDE seas! Texase majandus on suurem kui Venemaal Kanada või Prantsusmaal. Dea on maailma hirmus seal ei ole absoluutselt mingit peavoolu illegaalset narkootikumide reklaami. Isegi siis on illegaalne narkoturg USAs HINNATAVALT kuni $750 miljardit dollarit aastas . Narkootikumide ringkonnad on sageli etnilised ja ka tihedad. Minu kokaiini ostmiseks tuleb mustanahaline mees. Ma saadan ameeriklasest ameeriklase, et saada amfetamiini. Ma ei tee nalja. tunnen inimesi, kuid on absoluutne reegel, et seda ei tohi müüa valgele mehele. Kaukaaslased, keda ma tunnen, on väikesed kartulid. Ma ei suuda narkoturgu lõhkuda ja seda infot saada. Ma ei leia gruppe ma ei saa kedagi kommenteerida. Siis korruta see x 50.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Alustage siis esialgu esimesest seisust
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Kusagilt peab ju alustama! Kas ma võiksin soovitada idarannikut? Võtame Ameerika Ühendriigid!!!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Te olete selle peal! Kui soovite, saadan teile oma 20 lehekülge uurimistööd. Mitu dollarit kulutatakse USAs igal aastal pimedalt turult pärit ravimitele? Vastake lihtsalt millal iganes. Kui leiad usaldusväärse allika 😁. Ma aktsepteerin isegi küsitavat allikat, kui sa suudad seda tsiteerida ja see ei ole hinnanguline hinnang, mille vahemik on 100 miljonit dollarit . See on nii lähedal kui DEA tahab arvata. Pidage meeles, et olenemata sellest, kas teil ei õnnestu või õnnestub, te tõenäoliselt ei saa oma jõupingutuste eest mingit kasu.
 

sm0ker

Don't buy from me
Resident
Joined
May 12, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Kas teil on vaja teadusuuringuid mõne Euroopa riigi kohta, kuid mitte ELi kohta? Näiteks Serbia?
 

cocotriangle

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 29, 2024
Messages
4
Reaction score
10
Points
3
Deals
2
Tere! Kas on võimalik, et Kagu-Aasia lisatakse?
 
Top