Otsitakse professionaalset õpetajat narkootikumide laboratooriumi jaoks A-st Z-ni. XTC/MDMA & SPEED.

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Ma saan aru, mida te mõtlete. Ma ei ole ravimimaailmas uus. Ma olen uus sitaatiliste ravimite maailmas. Aga mitte selle müümises.

Ma olen ilmselgelt väga ettevaatlik. Ootan sama ka teistelt. Aga õige kontaktiga on palju võimalik. Kindlasti ei ole selle inimese pingutus olnud asjata.
Kas teil on mulle mingeid näpunäiteid?
Kas ma peaksin lihtsalt teemasid avama, et saada infot A-st Z-ni? Olen juba näinud siin videot SPEEDi tegemisest. See on tore teadmiseks. Otsin rohkem kogemusi mingi suurema varustusega. Loomulikult tahan ka väiksematega alustada. aga kavatsus räägib enda eest. Mind huvitab ainult MDMA/Ecstasy ja SPEED.

Tänud kommentaaride eest.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Kui soovite minna suures mahus, näiteks a-õli apaanist, ja soovite 1000 kg apaani ühe nädalaga teisendada, siis on vaja:
2 x 1200kg anumat koos segistiga
2 x aurudestillatsioonikomplekt 200L
1000 kg apaan
1250L fosforhapet
1000L formamiid
350L sipelghape
500kg naatriumhüdroksiid

Ma arvan, et teil on vaja umbes 200k ehk isegi veidi rohkem. Hea koht tema Hollandis maksab umbes 7500/10000 eurot nädalas. Ja kasum a-õlist on praegu väga madal. A-õli hind on praegu umbes 525-600 eurot liitri kohta.

kui vajate rohkem infot millegi kohta, kirjutage mulle, olen ka hollandist pärit
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/bb-quality-brand.1101/

Lugege seda teemat. Seejärel kirjutage mõnele eksperdile. Andke neile vajalikku teavet. Ja nad juhatavad sind algusest kuni lõpptulemuseni. Kui sul on kohe vaja tööstuslikke mahte, siis on see lihtsalt alguses kallim ja üksi ei ole lihtne suurt toodangut teha. Ma kinnitan teile, et kui me alustame teiega koostööd, siis saate sama efekti, kui me istuksime teineteise vastas ja näitaksime ja räägiksime teile kõike.
 
Last edited by a moderator:

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Tere uus rühm ja igasugune nõuanne on äärmiselt teretulnud. Esiteks olen uus MDMA tootmine ja tahaksin õppida, kuidas toota. Mul on PMK pulbri varu kui lähtepunkt. Lihtsalt pean teadma, kas ma saan alustada väikese seadeldisega ja kust ma leian nimekirja seadmetest ja muudest kamikaalsetest jne.... TIA
 
View previous replies…

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Tere. Olen samuti uus MDMA tootmise alal ja olen sellega tegelenud juba 12 kuud. Leidsin selle saidi alles nädal tagasi ja see on hämmastav. Uurige põhjalikult kõiki videoid ja linke. Ma võin garanteerida, et teil on kõik, mida vajate juba siin, et alustada, alustada õppimist ja seejärel esitada väga konkreetseid küsimusi võimalike "infolünkade" kohta, mis tekivad.
Palju õnne ja võtke minuga igal ajal ühendust. Me võime koos õppida.
Kui te alles alustate, ei ole isegi klaasitarbeid, soovitan osta Amazonist 120 dollarit Vevori klaasikomplekti ja 100-$200 dollari suurust kombineeritud soojusplaati / segisti. Nende kahe algse varustuse ostuga saab peaaegu kõike teha.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Ma olen väikesemahuline, nii et ühe liitrine RBF. Hankige 3-kaelaline, ühe liitrine RBF, lisakaelad tulevad kasuks. Hankige mõned korgid, et sulgeda kaelused, kui neid ei kasutata. Hankige ka 1-liitrine eraldussahtel, eelistatavalt PTFE (plastist, mitte klaasist) stopperiga. Eemaldage alati pärast puhastamist ja kuivatamise ajal stopperkukk, muidu võib see kinni jääda ja on tõeline tüli, kui püüate seda lahti saada. Ma pidin ära viskama ühe sep-tünniku, mis oli "klaasist söövitatud" tihedalt kinni. Mitte kunagi enam.
 
Top