Vaadates Henry reduktsiooni 3,4,5-trimetoksübza...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Tere poisid,
Ma otsin teha mõned meskaliini, mul on kõik kontrolli all, mis puudutab kemikaalide omandamist, välja arvatud, tsükloheksüülamiini.
Mul oli varem probleeme n-butüülamiiniga, mistõttu ma ei kasutanud oma nitroetaani amfetamiini jaoks üldse.
dang primaarsed amiinid...

Kas seda saaks üldse välja vahetada? Või saab seda lihtsalt squired?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ma saan hõlpsasti tsükloheksüülamiinhüdrobromiidi, kas see toimiks?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Sa võid tsükloheksüülamiini hbr alusega hõlpsasti deprotonida või teha seda analiinist, kuid kas oled kindel, et see on see, mida sa vajad, mitte fenüülamiin?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ma mõtlen, et süntesaator, mida ma siin vaatasin, ütles tsükloheksalüümiin - mul on ka suur pudel tsükloheksanooni.
Mõtlesin teha rxn ammoniaagiga, kuid sünteesi, mida ma loen, kasutasin Zn-pulbrit - kas ma võiksin kasutada midagi muud? Ma eeldan, et siin tehakse ainult reduktiivset aminatsiooni? Ma ütlen kõik...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
See on ammoniaagi rxn, mida ma lugesin. Vaadake. Samuti postitan lingi meskaliini kohta, kuid see on esimene, millele satute, kui vaatate foorumi fenetüülamiini / amoheti osa läbi...
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Henry reaktsiooni saab katalüüsida veelgi tugevamate alustega, näiteks NaOH-ga, seda protseduuri võib leida orgsyn kohta beetanitrostüreeni sünteesi kohta. Ma rakendasin seda edukalt 2,5-dimetoksü-betanitrostüreeni suhtes ja minu mäletamist mööda ütles proton nmr, et see on ok.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Oh kena. 👍 okei
See on paar RXN-i, mille kallal ma töötan. Ma tahan veenduda, et mul on kõik olemas, enne kui ma kulutan raha 500g+ 3,4,5-aldehüüdi jaoks, mis on kõik.
Kui aus olla, siis kõige raskem on siiani olnud nitroetaani ja nitrometaani leida. Õnneks olid mõlemad erinevas koguses toodetest destilleeritavad. Ärritav on, et nitroetaani on veidi lihtsam ja vähem vaeva teha destilleerimiseks - sa kaotad nii palju aseotroopi, et saad lõpuks palju metanooli/9% nitrometaani, aga siis tuleb lõpuks ka nitroetaani üle ka - või vähemalt mina sain. See lõhnab kindlasti teistmoodi, kuid tugevamalt kui metanooli ja nitrometaani segu ja see kaalub seda, mida see peaks ml kohta kaaluma.
See on lihtsalt PITA, kui peab tegema nagu 5L väärtuses destilleerimist. Meeles on see, kuidas ma sain oma etanooli ma arvan.
Jah, ammooniumatsetaat tundub, et ma töötan, nagu ka tugevamad alused nagu KOH või isegi NaOH, kurat teab, kas see töötaks küll.
Tundub lihtsalt loogiline kõige vähem keeruline alustada meskaliini ja 3,4,5-TMAga.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ta ütleb, olles täiesti teadlik, et ta kavatseb uuesti proovida DMT reduktiivset aminatsiooni trüptamiinist, kasutades kuiva jääd ja ka mitte kuradima ja kasutades vale kuradi lahustit, et re-x goo (õli), millega ma jäin, koos. Kas sellel on üldse mõtet?🤔
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Amooniumatsetaat sobib ideaalselt mõne GAAga, kuna nüüdrostüreeni kristalliseerumine lahustiga on nii lihtne jääga, või etüülamiin või metüülamiiniatsetaat töötab veelgi paremini
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ice? Ma saan ülejäänud, mitte et ma neid tõesti OLLA saaksin - noh, ma ilmselt saaksin neid suurtes kogustes, mida ma Hiinast ei vaja. Aga mul on olemas kõik, mida ma vajan, et vähemalt PROOVIDA reaktsiooni tsükloheksüülamiini valmistamiseks - kui shulgin seda kasutas, JA see säästab mulle nitrometaani, on mõlemad väga head asjad!
Olles seda öelnud, JAH, ma olen tellinud ka ammooniumatsetaati.
Pean lihtsalt töötama läbi ülejäänud nagu 3,5L nitrometaani sisaldava kütuse! Ha
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Ma arvan, et ta mõtleb ammooniumatsetaati koos GAA-ga .
või saate sünteesida tsükloheksüülamiini
tsükloheksanoon → tsükloheksanoonoksiim → tsükloheksüülamiin
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Yeh need mõlemad on laiemas plaanis.....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Jah, aga mul on GAA juba olemas! 😉
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Yeh minu plaan on lihtsalt proovida mõlemat meetodit tbf.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Kas ma võin küsida, kas ammooniumatsetaat / GAA sobiks väikese koguse p2Np tootmiseks bensaldehüüdist ja nitroetaanist?
Ma ei leia n-butüülamiini, mis näib olevat enamiku inimeste stardipreparaat. See ei ole midagi, millest ma olen nii huvitatud kui psühhedeelsed fenetüülamiinid, kuid ma tunnen, et see võib lihtsalt olla lihtsam teha oma amfetamiini adhd-ravimeid, nähes, et sittane NHS "ei võta rohkem patsiente" rediculous, kuid hey ho. Väikeses koguses? On mingeid ideid? Mul on bensaldehüüd, mul on nüüd see, mida ma arvasin, et see on raske osa, mis on nitroetaan, siis vaatasin uuesti sünteesi ja mõistsin, et olin unustanud katalüsaatori. Bah....and mitte nagu lammas... nagu see jõulukutt!
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/p2np-syntheses-ammonium-acetate-catalysis.8786/post-42351
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
TEMA, mu sõber, on artikkel/postitus, mida ma olen juba mõnda aega otsinud. Ma loodan, et saan vähemalt kompenseerida oma ADHD-d ja motivatsiooni- / energiapuudust, et veelgi enam psühhedeelseid projekte kütta, kasutades väikestes kogustes amfetamiini.
See oleks kindlasti kasulikum kui pudel bensaldehüüdi või mõni muu loetletud keemia!

Ma olen veidi mures x'stallisatsiooni pärast, kuid see on ilmselt midagi, mis on seotud lörtsiga, mis mul on jäänud pärast seda, kui ma üritan NaBH4 liiga kiiresti lisada (ma tegelikult oletan seda - kas see või on peaaegu võimatu re-x heptaanist - ma kavatsen proovida veel ühte viimast asja, et lisada ka natuke eetrit), enne kui lihtsalt kogu asja uuesti alustan ja seekord tegelikult lisan oma reagendid aeglaselt!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ma mõtlen, et meil on mõningane edu selles osas, et mul õnnestus saada mõned TÕELISELT puhtad kristallid, mis lõhnavad tõepoolest DMT järele - probleem on selles, et seda on nagu 500mg! See on ilmselt ka üsna suuremeelne!

Põhjus, miks mul on tunne - noh, ma tean, et see läks kohati nagu 5-10c, kuid põhjus, miks ma arvan, et ma võisin luua mingi beetakarboliini kõrvalprodukti, on see, et metanool RM, mis on jäänud, helendab UV-valguse all üsna tugevalt.
Ma ei tea, ma oleksin pidanud tegema TLC-d, et olla õiglane, nii testimise mõttes kui ka andes sellele rohkem tähelepanu ja aega redutseerija lisamisel! Ha
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Ma ei seaks sünteesi kahtlaste nitroalkaanidega ohtu, eriti kui see põhineb ELis.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Jah, inimesed räägivad seda pidevalt, kuid ma küllap kogu oma nitrometaani EList ja destilleerisin selle 40%w/w nitrometaani;DCM segust, töötas suurepäraselt b-2,5-DMONSi valmistamiseks.

Minu jaoks on probleemiks iga asjakohase katalüsaatori leidmine iga aldehüüdi jaoks, mille kohta tahan Henry reaktsiooni teostada.....

Mõtlesin proovida tsükloheksüülamiini reduktiivset aminatsiooni tsükloheksist, kasutades vist ammoniaaki, tsinki ja CaCl2...

Me näeme - minu backup on o jut osta pudel, kuid minu dudes ära mo niikuinii...
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Katalüsaatorid, millega ma töötasin kas või kuulsin sageli, on n-butüülamiin, tsükloheksüülamiin, etüleendiamiin ja isegi monoetanoolamiin. Etüülamiin töötab ka vaatamata sellele, et see on 70%-line lahus vees.
 
Top