Paljud küsimused MDMA ja teiste uimastite sünteesi kohta algajale.

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Tere tulemast! Olen paar päeva sirvinud seda saiti, otsides teadmisi ja kogemusi ! Ja ma olen tõesti väga õnnelik, et olen nii palju leidnud! Nii et tänu.

Sest nii palju ma alati küsin endale mõned küsimused, mis võiksid aidata teisi isikuid, kes nagu mina üks saab eksperimendi, on uudishimulik õppida. Nii et siin on nimekiri küsimusi! Kui te ei saa vastata neile kõigile see ei ole absoluutselt mitte tõsine ja ma juba tänan teid, et võtate minu taotluse arvesse!

Kus õppida kogu sõnavara sünteesi ?, ma nägin "G.Patton" teemat sõnavara kohta ja täis nõuandeid, nii et tänan teda selle osa eest. Mul on olemas "The organic Chem Lab Survival Manual" kas see on teie arvates hea lähtepunkt, et alustada teooriast praktikasse? Kas mõned peatükid on tähtsamad kui teised? muud raamatut soovitaks teooriaga tegelemiseks ?

Kust ma saan leida tarnijaid? Olen näinud foorumis mõned tooted, millest ma pole kunagi kuulnud ja mis kui otsida clearnetist on äärmiselt kallid ja reguleeritud. Kas sa lähed läbi Hiina või India turgude nagu ma lugesin? Kas tolli juures on mingi risk?

Nägin ka foorumi "Listing" osa, kas siin on vaja otsida? kas piisab koostisosa nime kopeerimisest ja kleepimisest, et seda leida? minu jaoks jääb see osa ebamääraseks

Kuidas teada, milline on parim tee, mida järgida toote sünteesimiseks (näiteks MDMA) ma nägin midagi 4 sünteesiviisi ? kuidas valida üks?

Tänan teid, et võtate aega lugeda ja parimal juhul vastata!

Võib-olla minu inglise keel ei ole selge, nii et kui te ei mõista midagi öelda seda mulle.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
kas te arvate, et see on hea lähtepunkt, et alustada teooriast praktikasse?
Ma ei tea boss. alati hea, et saada mõned praktika õppida, kuid veenduge, et sa mõistad reaktsiooni atelast in therms exotherm / toksiline. mul on väike püsiv armid, mis lihtsalt miseed mu silm, kandke oma ppe.
Kas mõned peatükid on tähtsamad kui teised? muud raamatut soovitada, et töötada teooria ?
Ma alustaksin youtube videodest, võibolla crash course chem, nile red, chemplayer, nurdrage, cody's lab ja siis kui sa tahad rohkem pärast lühikest arusaamist otsida oma kohaliku ülikooli kursus bakalaureuse aasta 1-2, kõik peamised ained nagu orgaaniline keemia, analüütiline keemia peaks olema nende lugemisloend. ei saa tõesti soovitada spetsiifikat, sest ma õppisin teises keeles.
Kust õppida kogu sünteesi sõnavara ?
Lihtsalt kulutage aega foorumi, raamatute, artiklite lugemisele, see klapib, kui olete piisavalt pühendunud ja valmis.
Kust leida tarnijaid?
Sõltub sellest, kust sa oled pärit. EL on päris sitt eellaste seadused, sa võid neist ringi tantsida. kui juhtub, et sa oled EL-st Poola on kõik OTC, ma võin nimetada mõned nimed privaatselt, et mitte neid kompromiteerida, enamik neist saab sulle soovitud toote isegi kui ei ole loetletud. Ostmine siin foorumis mainekatelt kutidelt on ka hea, natuke kallim, aga hea. USA/Aasia/Aafrika(lol) idk, ma oleksin ettevaatlik EtNO2 ebay müüjate suhtes usas tho, kuulsin kuulujutte, et nad on mesilased.
Kas sa lähed läbi Hiina või India turgude nagu ma lugesin? Kas tolli juures on mingi risk?
Jällegi, sõltub teie asukohast ja Hiina impordiseadustest. niikaua kui teie imporditav lähteaine on seaduslik, ei tohiks olla mingeid probleeme, võite sattuda mõnele radarile, kuid vähendage seda astmete kaupa, juhuslikes kohtades maha pandud dummy-karbid, olge loominguline. india ma väldiksin, kui ma ei oleks india. india on hästi tuntud ketamiini ja OTC-millegi poolest.

Kuidas teada, milline on parim tee toote sünteesimiseks (näiteks MDMA) Ma võiksin näha midagi 4 sünteesiviisi ? kuidas valida üks?
Sõltub sellest, millised lähteained teil on, milliseid seadmeid ja klaasi teil on see on küsimus, mida peate ise vastama, või vähemalt esitama mõned üksikasjad. aga MDMA on üsna arenenud süntees, võite minna MDA, piperonal või vaniliin on raske saada (omega vaadatud). või võib-olla õppida Al / Hg amfetamiini P2NP reduktsioon esimene (pined), hõlmab palju põhimõisteid. alati lugeda saftey andmeleht, mida te töötate. ALso vaadake mefedroni.

Ma loodan, et see aitab casue fuck im janu

E: Samuti head YT õpikanalid: keemiline jõud, thoisoi2, plahvatused ja tulekahju, ekstraktsioonid ja ire, John black super chemist
 

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Täname teid tagasiside ja nõuannete eest! Ma arvan, et see võib minusugusele algajale palju kaasa tuua. Mulle meeldib see foorum väga hariv aspekt, mida see võib meile tuua. Ma mõtlen, et alustan teie poolt soovitatud kanalitega, jätkates samal ajal "orgaanilise keemia laboratooriumi ellujäämise käsiraamatu" dešifreerimist. Ma arvan, et ma alustan ostes otse foorumi inimestelt ja vaatan Poola kohta.

P2P amfetamiini redutseerimist saab teha ka algaja? Mefedroon teeb mulle silma nagu MDA, mida ma teadsin ainult nime järgi.

Tõesti tore, et sain vastata! loodan, et sa jood. kas ma võin teiega ühendust võtta Poola kohta ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
P2P (piiratud ja vaadatud) -> amfetamiin ei ole nii tõhus väikeses mastaabis ja tuleb lisandeid (formetorex) , ainult 30% saagis. kuid see on peamine meetod Euroopas. see konkreetne marsruut ja lisandid, mida see toob, teevad euro paste lõhn ja tunne nagu europaste. ma isiklikult ignoreeriksin seda marsruuti, salvestage see met või kui teil on natuke rohkem kogemusi isoleerida oma toote. see meetod on niit siin nimega leuckart süntees William d.

P2NP (ei ole piiratud, kuid vaadatud) -> Amph. on parem marsruut (enamasti) , võite minna palju viise, reduktsioon AlHg-ga, borohüdriidiga, RedAl kui olete miljonär. on palju rohkem, kuid need on tavalisemad.

Mõelge, otsustage, kuhu soovite minna, vaadake, mis on teile kättesaadav ja mida veel vajate ja ma suunan teid õige kaupmehe juurde, kellel on see 100%.
Samuti loe shulgin's Pihkal, vähemalt MDA kanne. mõista süsteemi : korrespondent aldehüüd -> korrespondent nitropropeen -> redutseerimine soovitud amiiniks.
 

Sopranos

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Tahaksin ka rohkem teada. PM :)
 

fuckypu

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
piperonal hea viis teha mdma
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Algaja jaoks on parim viis alustada YouTube'ist. Vaadake mõnda suurepärast keemiatuberit, näiteks NileRed, Doug's Lab ja Thy Labs. Te leiate veel rohkem, kui te edasi liigute.

Seejärel alustage oma lähteainete ja reaktiivide sünteesi tegemist. Leidke, mida vajate, otsige youtube'ist sünteesivideosid (seal ei leia te ühtegi avalikku uimastisünteesi videot, välja arvatud kasutaja "Higgs Bosson", kuid ta on varsti kadunud) lähteainete kohta ja alustage sealt.

Kui teil on vaja väävelhapet, vaadake, kuidas seda akuhappest või naatriummetabisulfaadi elktrolüüsi teel teha. Kui sul on vaja lämmastikhapet, tee seda ise väävelhappest. Te vajate absoluutset etanooli. Hankige puhast, toiduks kasutatavat etanooli ja destilleerige see maksimaalse kontsentratsioonini, seejärel kuivatage see õigete kuivatustehnikate abil. Valmistage ise kuivatusained. Proovige nitroetaani, kuid kõigepealt peate naatriumnitraadist valmistama naatriumnitriti. Ja nii edasi ...

Nii õpite ära põhilised laboritehnikad, sõnavara ja varute kemikaale katsete tegemiseks, ilma et telliksite vaadatud kemikaale. Sageli seletavad keemiatubikud ka keemilisi reaktsioone ja kui te ise natuke keemiat õpite, siis on need seletused peagi arusaadavad.
Kui te naelad proovisõidud väikeses mahus, siis on teil valikuvõimalus lihvida ja alustada äri. Siis peate leidma valmis vaadatud lähteainete müüjad, kes on 100% usaldusväärsed. Aga see on teine lugu.

Ja kui te valite meetodi oma lõpptoote sünteesiks, valige lihtsalt see, kus te saate või sünteesite reaktiivid ja kus on hea saagis.
Kui soovite amfetamiini, siis tehke P2NP/NaBH4/CuCl- marsruuti ja tehke ise P2NP bensaldehüüdist ja nitroetaanist. Näiteks.
 
Top