Maksimaalne temperatuur kokaiini rekristallisatsiooniks etanooliga

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Tere keemiaeksperdid,

pärast kokaiini pesemist 96,5% (190) etanooliga kiirendan kuivatusprotsessi kuumutatud plaadi (3D-printeri voodi) ja tavalise majapidamisventilaatori abil. Tavaliselt soovitavad õpetused 24-48h kuivatusprotsessi, kuid 50-60 °C kuumusega on see paari tunni küsimus. Kas ma degenereerin oma kokaiini selle kuumusega?
Olen lugenud, et HCL sulamistemperatuur on umbes 165-195°C, kuid keegi väitis, et side hcl-ga võib puruneda ja mingil hetkel enne seda ja muuta minu toote kasutuskõlbmatuks. Kas see on tõsi?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Tooted võivad tõepoolest "õlitada", kuid ma ei oska täpselt öelda, miks see juhtub, ehk keegi oskab siinkohal sõna sekka öelda, see võib olla seotud pH-ga idk
Igatahes teoreetiliselt peaks see olema ok, nagu te kirjeldasite.
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Okei, ma tegin nüüd palju ekspeditsioone ja võin öelda, et kui te kuumutate oma kokaiini üle 70 °C, siis see puruneb. Aga kui te jääte alla 60 °C, saate kuivatamise kiirust palju kiirendada. Nt. ma saan teha atsetooni pesu minutitega. Tulemus on confortamble tarbida. Oluline osa on see, et sa pead panema oma ikka veel atsetooni märja concaini kuivatatud filtrist purustajasse soojendusplaadile. Hoidke juhtimist ja purustamist kristallid ikka midagi ei saa kleepuda keeduklaasi.
Proovisin etanoolipesu 70 °C juures ja sain peaaegu inaktiivse powederiga. Nii et kaks teooriat. Paistab, et kokaiin ja etanool reageerivad üle 70C temperatuuril omavahel ja moodustavad midagi mitte nauditavat või hcl osa puruneb. Keegi teab miks ? Kas minu toode võiks olla lõigatud suhkruga?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kui soovite kuivatamist kiirendada, kasutage vaakumit. Teie kokaiin on 100% ohutu ja terve =) Etanool ja atsetoon lahustavad kokaiinvesinikkloriidi väga hästi.
Nad ei ole. Te pesete oma puhta kokaiinihkloriidi välja ja jätate vist filtrile mõned lisandid.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Olen kokaiiniga üsna palju mänginud ja minu tunne on, et vesi on siin teie sõber, sest vesi on H+ ja OH-, kogu see H+ paneb vee happes pH-piirkonda, mis kaitseb osaliselt dissotsieerunud C+HCl. Teine tegur on see, et kui vedelik on saavutanud keemistemperatuuri, ei saa ta enam kuumemaks. See lihtsalt keeb kõvemini, kuni hoiab pannilt. See juhtub 100°C juures( tavaliselt veidi vähem, kui sa ei ole merepinnast madalamal.
Ma arvan, et etanool reageerib kokaiiniga. See on in vivo tõestatud. Sinu keha muudab kokaiini ja etanooli etüülbensoylecgoniiniks ehk kokaiiniks.
Jääkülma veega ekstraheerimine on seal, kus see on imo. Umbes 4 ml jääkülma vett grammi kohta, laske sellel settida ja dekanteerige. Kokaiin on vees väga hästi lahustuv (1g/1ml), seepärast kasutate jääkülma vett, paljud võltsained ei lahustu selles. Siis kulub
sekundit, et aurustada 3ml
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
On kokaiini vaba alus (in vivo), mitte HCl-sool.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Õige. Ja kokaiin ei ole Lewis'i hape eithe r selle kokaiini alus ja etanool. A" ümberesterdamine", mis võtab metüülestri ja asendab selle etüülestriga. See on erinevus.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mis puutub " õli välja", siis ma kujutan ette, et see tähendab lihtsalt dissotsieerumist. Näiteks vees dissotsieerub kookaiin HCL 50%, mis tähendab, et pooled molekulid lagunevad ja muutuvad kokaiiniks 1+ ja Cl-. Kokaiin 1+ on midagi, mida saab lugeda teel. See ei ole aluskokaiin ja see ei ole happesool. See on Lewis'i happe konjugeeritud alus
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Ma proovin järgmisel korral võiks vee viisil. Tänan :)

Ma märkasin midagi. Ma ei pea tegelikult ootama täielikku kristalliseerumist. Võite alustada kraapimist niipea, kui etanool on aurustunud. Mina kasutan selleks 55 °C. Alguses on kõik nagu lima, aga varsti hakkab kristalle ja pulbrit moodustuma. Kuna etanool on tehtud inimtoiduks, siis ei ole nii hullu, kui natuke etanooli jääb tootesse.

Lisainfot saab sellest teemast: https://drugs-forum.com/threads/coc...llization-alternative-to-acetone-wash.169203/
Tagasi teemasse tagasi tulles. Täna kasutasin 85 °C sooja vett, et saada lahustunud HCL tagasi. Pärast seda oli tootes veel midagi aktiivset sees. Nii et mul ei ole ikka veel aimu, kuidas temperatuur ja kokaiini degeneratsioon korreleerub.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ükskord olin rumal ja kasutasin ekstraheerimiseks jääkülma vee asemel kuuma vett. Kuumas vees lahustus ka midagi muud. Mõned lõigud. Tundus, et see oli suhkur või beebitoit, aga kui ma seda aurustasin, muutus see muda peaaegu nagu karamell või sulatatud imemaitse. Mul ei olnud õnne, kui püüdsin sellest kokaiini välja saada ja kaotasin grammi kokaiini. Kasutage külma vett
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Sama juhtus ka minuga. Kui teil tekib mõne aja pärast pruun lima, peate seda määrima atsetooniga. Ma kasutan selleks oma köögikaabitsat ja hambaravimikku. Atsetoon muudab lima peaaegu kohe jälle kõvaks ja kristallilise välimusega. Purusta tahke plokk, kui sees on atsetoon, et saada kõik peeneks ja pulbriliseks. See näeb keeduklaasis välja nagu liiv või saepuru. Filtreerige jäägid ja laske atsetoonil aurustuda. Purustage uuesti kõik, mis moodustavad tahkeid aineid. Te märkate, et värv muutub heledamaks, kuid mitte lumivalgeks. Teie ära visatud atsetoon näeb välja nagu merevaigukollane.
Nüüd on teil jäänud pulber, mida võib uuesti atsetooniga pesta või alkoholiga ümber kristalliseerida, kuid mis kõige tähtsam, mitte kaotada. Mina otsustasin selle alkoholiga ümberkristalliseerida. Minu lõpptulemus ei olnud puhas valge, kuid see sisaldas ikkagi kokaiini. Ma olen kindel, et kui ma müts kordus rohkem ja rohkem atsetooni või teha oma vee asi, mul oli võimalus saada valge võimu uuesti.

Ma ikka arvan, et see oli mingi suhkur, mis lihtsalt moodustas karamelli läbi kuumuse.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kokaiin lahustub atsetoonis kergelt, nii et te kaotate iga kord veidi. Lõpuks kaotate rohkem kui säästate. Ma olen aastate jooksul kaotanud 1000 dollarit kokaiini, kui olen püüdnud seda erinevalt puhastada või paskast puhastada. Mul on olnud ka palju edu, aga kui sa ei tea, mis seal sees on, siis on lihtne valida vale lahusti. Ükskord isegi jääkülma veega oli mul üks tahke aine, mis vajus ja teine, mis ujus, nii et kasutasin süstalt ja imesin vee keskelt välja. See oli enne, kui mul oli väike friti buchneri lehter ja vaakumpump. See asi hämmastab teie sõpru 😂 inimesed toovad oma jama kohale ja jagavad seda minuga vastutasuks, kui ma selle läbi buchneri ajan. Kokaiini jaoks jääkülma veega ja amfetamiini jaoks keeva isopropüüliga. Ma võin pärast seda jama leti peale visata ja sa näed täpselt, milline on kogus ja konsistents. Paar kuud tagasi tõi üks kutt oma 5g metat ja ma filtreerisin ou 1,5g söögisoola. Ta tegi mõned vihased telefonikõned
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Ostsin mitte väga ammu friti buchneri. Purifing stuff realy võtab inimesi osta klaastaara :D
Kui ma saan teid õigesti ma ei vaja teisi tehnikaid nagu atsetoon pesu, A / B ekstraktsioonid jne. ? Mul on vaja ainult meisterdada külma waterthing?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
A/B ekstraheerimine, nüüd on see tõsine asi. 😂 oskamine on nagu kingade sidumine, see on kohustuslik, kuid ma väldin seda jama. Ma tegin eelmisel kuul A)B-d mingi amfetamiini kohta ja saatsin selle väävelhappesse tilgutatud hcl-i abil ja lahustiks oli naftat. Ma tegin seda 5g juba-suitsetatud pruuni kraami, mida ma iga kord torust välja valan. See oli lihtsalt kodune töö gaasitamiseks, mida ma pole kunagi varem teinud. See tähendab, et ma saan kokaiinist ilma A/B-ta midagi välja. Kolmekordne pesu kloroformi metüleenkloriidiga eemaldab isegi levamisooli hcl-st ilma neutraliseerimiseta
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
See dokument näib olevat veebist kustutatud. Võib-olla ei läbinud see eksperdihinnangut. Kahju. Selle puudumisel esitan teile selle dokumendi , mida kõik tsiteerivad ajakirjast "The Microgram journal", kui räägitakse levamisooli ja kokaiini eraldamisest. Konkreetselt tabel 1
QQYxT13ELB

Järgmisena esitan teile selle dokumendi ajakirjast Journal of Analytic toxicology, milles öeldakse, et 79% PTHITi (levamisool/dekstramisool) sisaldavatest ebaseadusliku kokaiini proovidest sisaldas 30% või vähem massiprotsenti ja 93% sisaldas 40% või vähem PTHITi võrreldes kokaiin hcl-ga.
IgcPwL5AB6

Seega 79% proovidest sisaldaks 4,1% või vähem PTHITi ja 93% proovidest sisaldaks eeldatavasti vähem kui 8% PTHITi, pärast 30-40%-lise algtaseme saavutamist pärast ainult ühte HCL-i pesemist kloroformiga. See andmepunkt saadi 30% ja 50% andmepunktide mediaanarvude arvutamise teel, et hinnata 40% punkti.
Võrreldes samas dokumendis esitatud andmeid 5 heksaanipesu kohta võib põhjendatult järeldada, et järgmised kloroformipesud parandaksid neid näitajaid veelgi.
Seega jään oma seisukoha juurde, et kokaiini hcl-soola kloroformi-veepesu on elujõuline meetod levamisooli ekstraheerimiseks sellest.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Asi on selles, et ma olen lugenud 5 sünteesi -kokaiini ja vastavalt sellele, mida ma lugesin, on pseudoekgoniin madalama energiaga moity kui ekgoniin, nii et ta tahab ümber korraldada, kuid on steriilselt takistatud. MUTTA kui lisada piisavalt energiat, siis muudab ta konfiguratsiooni, mis tähendab, et ta on perses. See kõik põhineb vähesel keemiaharidusel, aga kokaiini keemiakoolitus on kuradi kallis. Eelmisel aastal aurustasin natuke (2 grammi), mis ma jooksin läbi buchneri ja ma olin kõrini. Nagu üks kuradi idioot võtsin oma pyrex-pirukapannu pliidiplaadilt ära ja läksin valamu juurde ja lasin selle peale veidi külma vett, et seda maha jahutada. Bye bye 200 dollarit. See plahvatas, lõi mind munnu ja ma ei taastunud 1/4g
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Kurb lugu :(
Ma mõtlen mõne osa projekteerimisele, mida saab A/B lihtsamaks muutmiseks 3D-trükkida. See näeb välja, nagu te juba tegite mõned katsed, mida ma praegu teen. Mis kokaini puhastamiseks teks saate soovitada ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tõesti, ainus, mida ma ütlen, peaks olema kohustuslik, on lahustamine jääkülmas (eelistatavalt destilleeritud) vees. Lihtsalt paar või 3ml/g. Purustage see (mulle meeldib sügav kaevupesa või AA-patarei) raputage seda veidi ja veeretage see (kotikeses)pange vesi sisse, segage seda korralikult. Lase minutiks settida ja vaene vesi maha pyrex-kaussi, jättes muda ja auruta see pliidil. See on odav lihtne, mingit tegelikku keemiat ei ole. See võtab vaid umbes 5 minutit. See täpselt sama asi toimib suurepäraselt ka metamfetamiini puhul. Mõlemad on vees väga hästi lahustuvad (üle 1g/ml), mistõttu jääkülm vesi lahustab seda ikkagi. Paljud asjad, mis vees lahustuvad, ei lahustu ikka hästi jäävees. Sa võid kasutada süstalt või pipetti, et iga tilk kätte saada, kui vaja. Proovi seda. Kaaluge enne ja pärast. Ma tavaliselt kaotan 30% ja see on palju lõigatud, et saada välja ilma keemiata.
Kui ma tahaksin paremini teha, võtaksin 1. sammu vee, neutraliseeriksin selle söögisoodaga (tee pragu), purustaksin selle, loputaksin selle külma veega filtris, lahustaksin selle mittepolaarses ja gaasistaksin selle H2SO4 ja hcl + h20-ga, et hcl välja sadestada
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Mul on küsimus, ehk te saate mind siinkohal oma kogemustega valgustada. Ükskord oli mul mingi tõsiselt erakordse kvaliteediga koks. Kindlasti oli see parem kui kalakala, kuid see võib olla subjektiivne. Ma tean, et see oli pärit allikast Kariibi mere piirkonnast. See oli kahvatukollase värvusega. See oli kuiv, kuid selle konsistents tundus kuidagi niiske, nagu pehme lumi, seda võis klompideks suruda. Selles oli kuivanud savi konsistentsiga tükke. See oli pulbriline/teraline, aga ka nagu või - vabandust, seda on lihtsalt raske kirjeldada, pole midagi sellist enam näinud. Selles paskas olid isegi väikesed mustuse tükid ja nööriline taimevarsimaterjal - räägime "toorest". Ma ei ütle, et see ei oleks võinud olla võltsitud, aga ma kahtlen tõsiselt selles.

Nii et ma mängisin sellega ringi, nagu uudishimulik kass, kes ma olen. Otsustasin visata lusikasse veidi vett ja keeta kivikesi. Ei mingit söögisoodat. Pask õlitas kohe ühtlaselt ja välgatas otse kivisse veelgi kiiremini, ei olnud isegi aega mõelda, et püüda seda penniga rühkida või millegi külmaga šokeerida. Igatahes olen kuidagi segaduses sellest, mida te räägite molekuli lõhkumisest/"õlitamisest" liigse kuumusega. Kas see juhtus ja osa sellest jäi HCl-soolana vette? Sest ma ei lisanud sinna mingit aluspõhja? See on mind alati segadusse ajanud. Ma hindan teid, tänan teid.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Asjaolu, et see muutus õliks ja eraldus veest, on selge tõend, et tegemist oli baaskokaiiniga. Mustus ja taimne materjal tähendab, et see pidi põhimõtteliselt olema see toode. Kelle nimi sõltub sellest, kus te olete. https://en.m.wikipedia.org/wiki/Cocaine_paste
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
See oli koks HCl, ma kuumutasin seda veidi H2O-s ilma soodata ja see juhtuski. See ei olnud toorpasta, selles olen ma kindel. Kui te seda mõtlete.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
See oli kindlasti alus kuigi või segatud alus, 10% või parem, mis on hcl kaal võrreldes kokaiiniga. Noh, ma olen eksinud. TE pidid seda keetma, aga sina mitte. Aga sa ütlesid, et sa keetsid seda, ilma aluseta, nii et... Inimene peaks seda kuumutama, et seda suitsetada. MUT! Kui sa seda suitsetad, siis esimene asi, mis juhtub, on see, et sa kuumutad seda üles 🤔
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
" Noh, ma olen eksinud. TE pidite seda keetma, aga teie mitte. Aga sa ütlesid, et sa keetsid seda ilma aluseta, nii et... Inimene peaks seda kuumutama, et seda suitsutada. MUT! Kui sa seda suitsutad, siis esimene asi, mis juhtub, on see, et sa kuumutad seda 🤔 " WOT?

See on umbes sama mõistlik ka minu jaoks. Nagu ma ütlesin, see lahustus vees. Võid seda nuusutada või tulistada. Mina lahustasin selle vees, kuumutasin seda ja see tuli kohe välja ja rokkis ilma baasi lisamata.
Sa ei saanud seda ilma keetmata suitsetada, seda ma räägin. Mina ei olnud suitsetamisega seotud, kuid minu tuttavad, kes suitsetasid, pidid seda keetma nagu iga teist pulbrit, lisades tavaliselt veidi soodat. Võibolla oli see segatud alusega ja ma ei tea - kuidas on sulfaatvorm?
 
Top