Maksimaalne temperatuur kokaiini rekristallisatsiooniks etanooliga

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
A/B ekstraheerimine, nüüd on see tõsine asi. 😂 oskamine on nagu kingade sidumine, see on kohustuslik, kuid ma väldin seda jama. Ma tegin eelmisel kuul A)B-d mingi amfetamiini kohta ja saatsin selle väävelhappesse tilgutatud hcl-i abil ja lahustiks oli naftat. Ma tegin seda 5g juba-suitsetatud pruuni kraami, mida ma iga kord torust välja valan. See oli lihtsalt kodune töö gaasitamiseks, mida ma pole kunagi varem teinud. See tähendab, et ma saan kokaiinist ilma A/B-ta midagi välja. Kolmekordne pesu kloroformi metüleenkloriidiga eemaldab isegi levamisooli hcl-st ilma neutraliseerimiseta
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
See dokument näib olevat veebist kustutatud. Võib-olla ei läbinud see eksperdihinnangut. Kahju. Selle puudumisel esitan teile selle dokumendi , mida kõik tsiteerivad ajakirjast "The Microgram journal", kui räägitakse levamisooli ja kokaiini eraldamisest. Konkreetselt tabel 1
QQYxT13ELB

Järgmisena esitan teile selle dokumendi ajakirjast Journal of Analytic toxicology, milles öeldakse, et 79% PTHITi (levamisool/dekstramisool) sisaldavatest ebaseadusliku kokaiini proovidest sisaldas 30% või vähem massiprotsenti ja 93% sisaldas 40% või vähem PTHITi võrreldes kokaiin hcl-ga.
IgcPwL5AB6

Seega 79% proovidest sisaldaks 4,1% või vähem PTHITi ja 93% proovidest sisaldaks eeldatavasti vähem kui 8% PTHITi, pärast 30-40%-lise algtaseme saavutamist pärast ainult ühte HCL-i pesemist kloroformiga. See andmepunkt saadi 30% ja 50% andmepunktide mediaanarvude arvutamise teel, et hinnata 40% punkti.
Võrreldes samas dokumendis esitatud andmeid 5 heksaanipesu kohta võib põhjendatult järeldada, et järgmised kloroformipesud parandaksid neid näitajaid veelgi.
Seega jään oma seisukoha juurde, et kokaiini hcl-soola kloroformi-veepesu on elujõuline meetod levamisooli ekstraheerimiseks sellest.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Mul on küsimus, ehk te saate mind siinkohal oma kogemustega valgustada. Ükskord oli mul mingi tõsiselt erakordse kvaliteediga koks. Kindlasti oli see parem kui kalakala, kuid see võib olla subjektiivne. Ma tean, et see oli pärit allikast Kariibi mere piirkonnast. See oli kahvatukollase värvusega. See oli kuiv, kuid selle konsistents tundus kuidagi niiske, nagu pehme lumi, seda võis klompideks suruda. Selles oli kuivanud savi konsistentsiga tükke. See oli pulbriline/teraline, aga ka nagu või - vabandust, seda on lihtsalt raske kirjeldada, pole midagi sellist enam näinud. Selles paskas olid isegi väikesed mustuse tükid ja nööriline taimevarsimaterjal - räägime "toorest". Ma ei ütle, et see ei oleks võinud olla võltsitud, aga ma kahtlen tõsiselt selles.

Nii et ma mängisin sellega ringi, nagu uudishimulik kass, kes ma olen. Otsustasin visata lusikasse veidi vett ja keeta kivikesi. Ei mingit söögisoodat. Pask õlitas kohe ühtlaselt ja välgatas otse kivisse veelgi kiiremini, ei olnud isegi aega mõelda, et püüda seda penniga rühkida või millegi külmaga šokeerida. Igatahes olen kuidagi segaduses sellest, mida te räägite molekuli lõhkumisest/"õlitamisest" liigse kuumusega. Kas see juhtus ja osa sellest jäi HCl-soolana vette? Sest ma ei lisanud sinna mingit aluspõhja? See on mind alati segadusse ajanud. Ma hindan teid, tänan teid.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Asjaolu, et see muutus õliks ja eraldus veest, on selge tõend, et tegemist oli baaskokaiiniga. Mustus ja taimne materjal tähendab, et see pidi põhimõtteliselt olema see toode. Kelle nimi sõltub sellest, kus te olete. https://en.m.wikipedia.org/wiki/Cocaine_paste
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Hups, ma panin siinkohal viga... Sa võiksid seda nuusutada/laskuda. See lahustus vees. Ma teadsin suitsetajaid, kes pidid seda keetma, kui nad tahtsid seda suitsetada. See ei olnud TÕELINE, see oli pigem rafineeritud, aga siin-seal oli märgatavalt orgaanilist ainet sees. Ma arvan, et "kalaskaala" on ilmselt rafineeritud, ümberkristalliseerunud, pressitud tulemus, mis see oli.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
See oli kindlasti alus kuigi või segatud alus, 10% või parem, mis on hcl kaal võrreldes kokaiiniga. Noh, ma olen eksinud. TE pidid seda keetma, aga sina mitte. Aga sa ütlesid, et sa keetsid seda, ilma aluseta, nii et... Inimene peaks seda kuumutama, et seda suitsetada. MUT! Kui sa seda suitsetad, siis esimene asi, mis juhtub, on see, et sa kuumutad seda üles 🤔
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
" Noh, ma olen eksinud. TE pidite seda keetma, aga teie mitte. Aga sa ütlesid, et sa keetsid seda ilma aluseta, nii et... Inimene peaks seda kuumutama, et seda suitsutada. MUT! Kui sa seda suitsutad, siis esimene asi, mis juhtub, on see, et sa kuumutad seda 🤔 " WOT?

See on umbes sama mõistlik ka minu jaoks. Nagu ma ütlesin, see lahustus vees. Võid seda nuusutada või tulistada. Mina lahustasin selle vees, kuumutasin seda ja see tuli kohe välja ja rokkis ilma baasi lisamata.
Sa ei saanud seda ilma keetmata suitsetada, seda ma räägin. Mina ei olnud suitsetamisega seotud, kuid minu tuttavad, kes suitsetasid, pidid seda keetma nagu iga teist pulbrit, lisades tavaliselt veidi soodat. Võibolla oli see segatud alusega ja ma ei tea - kuidas on sulfaatvorm?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Pean sellele teemale vastuseks ütlema, et ma sain reedel selle kalju (noh, wifey ostis selle mulle ja üllatas mind 🥰).
B5qNKmEhub

Ja ma olen viimase grammini, ja ma küpsetasin iga täpikese sellest crackiks ja põletasin seda kõvemini kui kunagi varem. Keetsin seda paar korda, ajasin lusika kuivaks jne. Ja ma ei tundunud kaotavat mingit märkimisväärset kogust, seega peab olema kõvem kui ma eeldasin.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Ma igatsen, et mul on suhkrumamma. ;]
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ma sain sellest materjalist peaaegu iga tabamuse peale kellukese. See on kummaline, sest see ei ole parem kui tavaliselt, kuid sõna otseses mõttes 9/10 oli yhe Jetsons lendavad mööda kosmoselaeva ja mustad tüübid räägivad minu akna taga. Ma kuulen ikka veel inimesi. Muidugi pidin ma suitsetama mõned crack ja metat, lihtsalt selleks, et lapsed 8n bussis. Ma ei ole 3 päeva maganud.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ma sain sellest materjalist peaaegu iga tabamuse peale kellukese. See on kummaline, sest see ei ole parem kui tavaliselt, kuid sõna otseses mõttes 9/10 oli yhe Jetsons lendavad mööda kosmoselaeva ja mustad tüübid räägivad minu akna taga. Ma kuulen ikka veel inimesi. Muidugi pidin ma suitsetama mõned crack ja metat, lihtsalt selleks, et lapsed 8n bussis. Ma ei ole 3 päeva maganud.
 
Top