MDMA blackpeperi seemnetest

Kai

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 7, 2021
Messages
25
Reaction score
22
Points
3
Kui ma kuulsin, et saate kasutada peaaegu kõike baas MDMA-d. Milliseid meetodeid ma pean järgima, et teha seda hullu ja täiesti kasutut projekti?
 
Last edited by a moderator:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Kui otsustate seda teed minna, soovitan teil osta standardiseeritud pipraekstrakti, piperine 95% puhtana. Seda saab müüa Hiina tarnijate kaudu bioaktiivsete lisaainete toorainena. Nii väldime esmase aine ekstraheerimise ühte etappi. Seejärel teeme oksüdatiivse lõhustamise reaktsiooni suhteliselt kättesaadavate reagentide abil:

1. samm:
1. Piperiin (10 g) lahustati atsetonitriilis (300 ml), H2O (300 ml) ja diklorometaanis (150 ml) ning naatriumvesinikkarbonaat (15 g), ruteeniumkloriid (1,5 g) ja
Oksoon (43g) lisati
2. Segu segati 24 tundi, enne kui lisati veel naatriumvesinikkarbonaat (15 g), ruteeniumkloriid (1,5 g) ja oksoon (43 g).
3. Lahust segati veel 24h, enne kui see valati H2O-sse (300 ml) ja ekstraheeriti diklorometaaniga (400 ml).
4. Ühendatud orgaanilised ekstraktid pesti küllastunud naatriumtiosulfaadi lahusega (200ml), kuivatati (MgSO4) ja aurustati, vajadusel võib puhastada vaakumdestillatsiooniga, saagis 1,8g piperonal'i.

Oksoon - patenteeritud nimetus basseinide desinfitseerimiseks ja seda müüakse vastavates kauplustes. Seda võib vabastada erinevates vormides ja pakendites, lahustamiseks mõeldud tablettide kujul, kuid meie jaoks on parem otsida pulbrit või graanulit. Järgmisena vajame nitroetaani, mõnel juhul müüakse seda reaktiivi autokütuse lisaainena, mitte segi ajada nitrometaaniga (seda võib müüa ka kütuse lisaainena).

2. samm:
1. Piperonaali (10 g) lahusele äädikhappes (50 ml) lisati nitroetaan (10 ml), millele järgnes tsükloheksüülamiin (7 ml) ja segu hoiti 100*C juures 6 tundi.
2. Seejärel lahjendati segu H2O-ga (10 ml) ja jäeti 4*C juures ööpäevaks seisma, enne kui filtreeriti, et saada 3,4-metüleendioksüfenüül-2-nitropeeni 7,5 g kollaste kristallidena.

Edasi saame mitu teed. Me võime nitropropeeni redutseerida MDA-s, kuid selle teema puhul otsime muud ainet. Kuigi MDA puhul on võimalik metüülumine aminorühma MDMA-ks. Sellisel juhul võib esmane reaktsioon olla amalgaam.

Teine võimalus on saada nitropropeenist ketoon:
1. Rauatolmu (35g) tagasivoolavale suspensioonile äädikhappes (150ml) lisati tilguti 3,4-metüleendioksüfenüül-2-nitropeeni (10g) lahus äädikhappes (100ml).
2. Saadud segu segati 2 tundi tagasilöögi juures, seejärel lahjendati H2O-ga (500 ml) ja ekstraheeriti diklorometaaniga (300 ml).
3. DCM ekstrakt kuivatati (MgSO4) ja kontsentreeriti vähendatud rõhu all, et saada 3,4-metüleendioksüfenüül-2-propanooni (9g) pruuniks õliks.

Propanoonist ja juba nitrometaaniga (või valmis metüülamiiniga) võime amalgaami kaudu minna MDMA-ks või valida muid teid.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Mul on küsimus selle sünteesi kohta. Kas ma võin nitroetaani asemel kasutada teisi aineid?
 

Kai

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 7, 2021
Messages
25
Reaction score
22
Points
3
Tänan palju oma üksikasjaliku selgituse eest ma olen alustanud korralikult õppida keemia sel aastal online collage ja teie samm-sammult selgitus oli tõesti aitab mind mõista minu sujuv aju(y)
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
See on kuradi kuradi ja mitte projekt. Te peate töötama umbes kilogrammi musta pipart, et saada 5 g lähteainet. See on tõeline fucked fuck.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Kui te TAHAKSITE minna ekstraheerimise juurde ja teha ekstraheerimist, ohutuse huvides või mis iganes, siis NileRed on tegelikult teinud selle kohta video, koos süütu koolipoisi auraga, mille ta annab kõigile oma "ravimi tootmise lähteaine valmistamine maskeerituna juuksevärvi lähteaine valmistamiseks" -videodele. Ja ta kasutab 23 g musta pipart, et saada 1 g ümberkristalliseeritud piperiini. Soxhleti ekstraktoriga. Nautige:
 

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Tere William, kas te saate meile anda mõned
Tere William, tundub täiuslik, kas teil on mingeid viiteid, kui ei ole, kas olete seda metoodikat teinud, kas see töötab?
 
Top