MDMB-4en-PINACA(5-CL-ADB-A)

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Reaktiivid:
indasool-3-karboksülaat, väävelhappe kontsentraat, metanool (etanool või mõni muu alkohol, kuid metanool on parim) või osta metüül (etüül) 1H-indasool-3-karboksülaat.
5-brom-1-penteen, aktiivmetallalkoksiid (NaOMet, t-BuOK. jne), THF, DMF
Amidatsioon: EDC HCl, HOBt, DIPEA ja L-tert-leukiinamiid.
L-tert-leutsiinamiidi sünteesimisel on mõningaid raskusi ja see on raskesti kättesaadav, kuid seda on parem hankida tehasest.
L-valinamiid on kättesaadavam, kuid kanabinoid koos temaga on vähem tõhus.
 

mekarjaya

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 28, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
A Ma ostsin cas 43120-28-1 Hiinast, kuidas teha 5cladba palun õpetage mulle, kuidas segada l-tert-leukinamiidvesinikkloriidi ja 5bromo 1penteeni
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
u saab sünteesi kogemust lihtsate, nagu JWH-018, kohta. Selle TOP (5-CL-ADB-A) kannabinoidi jaoks peame teadma u piirkonda, tarnijate keemiliste reaktiivide otsimiseks, ja me aitame teil sünteesi samm-sammult läbi viia.
 

rclabstore.com

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 28, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Jwh sünteetiline tee on hüdrogeenimisreaktsioon, reaktsioon tekitab vesinikgaasi, mis on ohtlik mõnedele inimestele, kes kuumutavad lahtise leegiga, ja selle valmistamiseks on vaja kondensatsiooni refluksi. Selle toote sünteesimiseks sünteesitakse tavaliselt kahel viisil, üks nõuab naatriumhüdriidi ja teine tetrahüdrofuraani ja kaalium-tert-butoksiidi. Siiski on 5cl süntees suhteliselt lihtne.
 

mekarjaya

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 28, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
ACa saame rääkida isiklikult? Ma ei saa aru, kuidas seda teha. Üritasin kunagi teha cas 43120-28-1, segades seda 5bromo 1penteni, dmf ja kaaliumkarbonaadiga. Tulemus on see, et ei ole üldse mingit mõju, see on väga halb
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
HI,milliseid seadmeid ma vajaksin ja millised sammud erinevad adb-pinaca sünteesi?Tänan.
 

dirtred

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
pöörlev destilleerija kasutatakse 5cladba ,kuid kuuldavasti saab teha nagu adbb. Adbb ja 5cladba keeta 5 tundi netween 70-80 degreees
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Siin on parem analüüsida sünteesi üksikasjalikumalt. Väävelhappega töötamise vältimiseks on parem leida vahepealne 1-metüül-1H-indasoolkarboksülaat (cas 43120-28-1). Seejärel esimene reaktsioon, millega me tegeleme - see on indasooli derivaadi alküülimine. Alkülimine toimub polaarses aprotilises lahustis (THF, DMF) tugeva aluse (naatriumhüdriid. naatrium- või kaaliummetülaat, etülaat või butülaat jne) juuresolekul. See reaktsioon on väga tundlik vee suhtes (tuleohtlik!). Peamine reegel on ideaalselt kuivad seadmed ja täiesti kuivad lahustid. Seadmeid saame kuivatada suunatava soojusega (ehituskuivati), lahusteid äravoolavaid kastmisvahendeid (kaltsiumkloriid, magneesiumsulfaat jne). Ruumis ei tohiks olla kõrge õhuniiskus, see võib olla kriitiline isesüttimisreaktsioon. Iga kasutatav klaas, kühvel, lusikas peab olema täiesti kuiv, mitte üks tilk vett. Reaktsioon ise peaks kulgema tugeva jahutusega (jää-veevann), mille eesmärk on sama - hoida reaktsiooni põlemist. Kui see süttib, siis näeb välja nagu vulkaanipurse. Vajalik on tulekustuti lähedal ja tulekangas, et hapniku juurdepääs leegile kattuks. Kui oleme loonud ideaalsed tingimused (kuivatatud seadmed, lahustid, ruum) Oleme valmis reaktsiooni käivitamiseks. Mulle meeldib kasutada DMF-i ja naatriumhüdriidi mineraalõlis. Kõigepealt valmistame 1-metüül-1H-indasoolkarboksülaadi lahuse DMF-is, pärast seda jahutame jääveevannis. Kolvi maht sõltub reaktsiooni mastaapsusest. Kolvi kuju võime kasutada ümarpõhjalist (kui meil on kolbide hoidmiseks statiiv), lamedapõhjalist või erlenmeyeri kolbi, kui ta äkki osutus käepärasteks. Ümarpõhjalises kolvis on jahutamine kogu mahu puhul palju tõhusam. Ilma statiivita saame segu käsitsi jahutada ja segada. Pärast kolvi jahutamist hakkame väikeste portsjonitega puistama lahusele naatriumhüdriidi, segades pärast iga lisamist põhjalikult, mitte eemaldades jahutusest. 10 g 1-metüül-1H-indasoolkarboksülaadi puhul vajame 2,4 g kaubanduslikult saadaolevat naatriumhüdriidi 60% mineraalõlis. Pärast kogu naatriumhüdriidi lisamist eemaldame jääveevanni ja segame toatemperatuuril vähemalt tund aega. Segada saame nii käsitsi kui ka magnetilise segajaga. Pärast seda aega jahutame kolbi värskelt valmistatud jääveevannis. Nüüd vajame 5-brom-1-penteen, cas 1119-51-3 (12 g 10 g indasooli derivaadi kohta). Seda tuleb lisada tilgakesi pideva segamise ja jahutamise juures. Selleks võime kasutada süstalt (kõik käsitsi tehes) või kasutada kolvi kohale statiivile kinnitatud tilgutuslehtrit. Pärast kogu lisamist eemaldatakse jahutus ja segatakse öösel (magnetseguril või käsitsi kolvis, kui sitrer puudub). Pärast aega valame kolbi külma vett. Vee kogus on vähemalt kahekordne kogus DMF, parem kui 3-4 ekvivalenti või rohkem. Algne DMF kogus lähtub sellest, millises koguses indasooli derivaati saab lahustada. Optimaalselt on see 3 ekvivalenti tinglikult (30 ml 10 g juures on minimaalne). Järgnevalt, pärast reaktsioonisegu segamist veega, ekstraheerime etüülatsetaadiga. Etüülatsetaadi hulk on vähemalt 30% segu kogumahust. Selle tulemusena on 10 g indasooli derivaadi puhul minimaalne kolvi maht: 10 g indasooli + 30 ml DFM + 10 ml penteeni, 60 ml vett, 30 ml EtOAc = 150 ml kolvi maht on minimaalne. 10 g indasooli derivaadi puhul on minimaalne. Etüülatsetaati võib pesta veega, küllastada soolaga, kuivatada magneesiumsulfaat veepiirest ja aurustada lahusti, et saada derivaat ühe õlina. Destilleerimise ja selle variantide kohta luuakse eraldi teema. Kui teil on vaja mingit täpsustust seadmete jaoks selles etapis, siis ootan küsimusi.
 
Last edited by a moderator:

Albert A

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 6, 2022
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
Lugupeetud ekspert,
Milline on sünteesi järgmine samm pärast seda, kui oleme saanud õli, nagu te kirjeldasite.
Kas see on lõpptoode ja kas me võime alustada kristallisatsiooniga või peaksime tegema amidatsiooni nagu ADB-PINACA keetmise viimases etapis ?
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8

Mitu grammi 1H indasool-3-karboksüülhapet vajate 100 g tootmiseks ja 1 kg toote tootmiseks ?


millised on materjali- ja tootmiskulud 1 kg jaoks
 
Last edited:

haribo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 26, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
@sirmtr hi mu sõber kas see 1200g metüül 1h töötas OK kui peamine lähteaine 5cla või oli vaja mingeid muid koostisosi, et teha uo lähteaine?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
1200g indasooli ligikaudu. Hinnad sõltuvad teie asukohast ja tarnijatest.
 

haribo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 26, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tere William dampier loodan, et teie hästi mu sõber.. seoses 1kg lähteaine teh täis komplekti pakendi Hiinast... te ütlete, et 1200g metüül 1h on see ainus koostisosa, mis on vajalik peamine lähteaine 5cladba jaoks? Mul on 5kg seda käepärast. Koos dmf, 5bromo, kaaliumkarbonaat või ma võin proovida tert-butoksiidiga kui testkokk.. kõik sammud täielikult järgitud minu eelmiste kokkade juures koos temperatuuride, aegade ja jahtumise ja loputuse perioodiga, kas see annab hea 👍🏽 Ma olen toonud palju täis komplekti Hiinast ja saanud väga ebausaldusväärse.. tänan teid tänase aja eest.
 

pvp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 22, 2023
Messages
18
Reaction score
6
Points
8
Nii et mul on see:
dmf, 2,5-3 liitrit (68-12-2)
kaaliumkarbonaat, 850 g (584-08-7)
5-Brom-1-penteen , 500 g (1119-51-3)

Kas on õige, et põhiaine 43120-28-1?
 

Rcvendor(PE)Scam

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
8
5 bromo 1 penteen , võiks jõuda 580g on parem , pärast jahutamist , saad 1.5kgs valmis , siis kõik hea , DMF võiks teha 3L on parem
 

HugoBossTT

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 14, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Hei, kas te saate mulle pm, sest mul on 5fadb prekursor Hiinast tellitud tgrc . ma vajan videot 5fadb jaoks antud juhiste kohta, kuna ma täiesti segi ajasin 5cladb prec
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
See ei ole tegelikult 5f-adb, vaid adb-b, kui ma ei ole täiesti vananenud, kuid nad on AFAIK alati ekslikult nii reklaaminud.
Ma kardan, et selle reaktsiooni kohta ei ole videot, kuid see on piisavalt lihtne, et olla edukas.
On mõned nõuanded, mida ma jätan, kuid enne jätkamist soovitatakse ekspertide ülevaatamist.
Ilmselt on kohustuslik hoida temperatuuri 70⁰C ja 80⁰C vahel. Vähem kui 70⁰C ja te ei saa täielikku reaktsiooni. Üle 80⁰C ja see võib muutuda kleepuvaks ja teie töötlus saab olema õudusunenägu.
Pärast reaktsiooni lõppu laske sellel enne üleujutamist ise jahtuda. Kui te peaksite seda veevanni all jõuga jahutama, tehke seda segamise all või teie toode kannab soovimatuid lisandeid ja te võite kas leppida vähem kui puhta lõpptootega või peate seda täiendavalt puhastama. Swim öeldi (haha), et pesemiseks kasutatava vee kogust võib heldelt suurendada, kui teie filtreerimine on hästi tehtud, et minimeerida väärtuslike peenosakeste kaotust, mis nende etappide ajal hõljuvad ja lõpuks mõjutavad teie saagist.
Teine mure ujuda oli, et see peaks olema märgatavalt eksotermiline ja peaks olema valmis jahutama, kuid ujuda ei märganud kunagi seda temperatuuri vabanemist ja ei pidanud seda kunagi sunniviisiliselt jahutama.
Kuivatamine ei tohiks ületada 40⁰C ja kindaid tuleks alati kanda.

Palju õnne ja head toiduvalmistamist!
 
Top